Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek, çok ciddi bir hastalığı bulunan kimse için hastalığından kurtulacağı müjdesini vermektedir.


Rüyada Lamba Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada lambanın ışının yanıp yanmıyor oluşu yorumlamak için büyük önem arz etmektedir. Işığı yanan bir lamba güzelliklerin geleceği, kötü geçen bir sürecin sona erişi ve sıkıntılı beklentilerin sonunda iyi sonuçların geleceği anlamına gelmektedir. Işığı sönmüş bir lamba görmek ise tam tersi olarak umutla beklediğiniz bir olayın sizin hayrınıza sonuçlanmayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya güzel seyahatlere ve arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız yeni keşiflere de yorumlanır. Lambanın motiflerinin egzotik oluşu, sizde uyandırdığı duygular çok keyif alacağınız bir yolculuğu simgelemektedir.

Rüyada Yanan Lamba Görmek

Rüyada yanan lamba görmek, maddi yönden birikim konusunda çok bereketli bir döneme gireceksiniz anlamına gelmektedir. Tabiri yerindeyse su akarken testiyi doldurmak sonrası için ihtiyacınız olan durumlarda size büyük kolaylık kazandıracak demektir. Siz ya da yakın çevrenizdeki bir kişinin hastalık nedeniyle maddi sıkışıklığı olabilir ve yapmış olduğunuz bu birikim kötü gün için size büyük fayda sağlayacak demektir. Zamanında bir aile büyüğünden aldığınız birikim tavsiyesini dinlemeniz sayesinde zorluk çekmeden maddi sıkışıklığınızı gidereceksiniz anlamına gelir.

Rüyada Patlamış Lamba Görmek

Rüyada patlamış lamba görmek, kıskançlık ve çekememezlik sebebiyle kötü bir olay deneyimleyeceksiniz anlamına gelir. Yaşadığınız bu olay yüzünden çevrenizdekilerden birini günah keçisi ilan edebilir, yaşadığınız her olumsuzluğu bu kişiye bağlayabilirsiniz. Evet bu kişinin size zarar vermek için eyleme geçmiş olması aşikardır fakat bu kişi ile birlikte sizin kötülüğünüzü isteyerek hareket eden başkaları da mevcuttur. Bu nedenle çevrenizdeki herkese bir süre şüphe ile yaklaşmanız ve kendinizle ilgili pek fazla sır vermemeniz sizin yararınıza olacak demektir.


Rüyada Kırık Lamba Görmek

Rüyada kırık lamba görmek, yakın zamanda yaşayabileceğiniz bir sorun ve talihsizlik işaretidir. Gerçekleştirilmesi için mücadele ettiğiniz planlarınızın aniden çökmesi söz konusu olabilir. Aynı zamanda arkadaşınızmış gibi davrananların da size tuzaklar kurduklarının ve planlarınızı bozmak için hareket ettiklerinin farkına varabilirsiniz. Uzun süredir gerçekleşmesi için uğraş verdiğiniz planlarınızın bozulması sizi fazlasıyla üzebilir ve bir süre hiçbir şey yapmayarak inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Önemli olan kırıklarınızdan tekrar bir araya gelebilmenizdir. Bu nedenle kendinize dinlenmeniz için gerekli zamanı verdikten sonra yeni planlar yapmanız sizin hayrınıza olacaktır.

Rüyada Eskimiş Lamba Görmek

Rüyada eskimiş lamba görmek, gelecek kaygısı yaşadığınız anlamına gelmektedir. İş ortamınızda artık eskidiğinizi düşünüyor olabilir ve sizden sonra gelen yeni elemanın sizin yerinizi alacak korkusuyla mücadele ediyor olabilirsiniz. Bu süreçte hissettiğiniz bu olumsuz duygudan kurtulabilmek için kendinizi geliştirmek adına yeni kurslara kayıt yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Referanslar

Auntyflo, 2018