Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek, iki yüzlülüğün ve belirsizliğin simgesidir.


Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir?

Gerçek hayatta birbirine bağlantılı olarak bir dizi olayla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar silsilesinin her biri için dikkatinizi ve özeninizi gerektirecek çözümler üretebilmeniz gerekmektedir. Bu süreçte arkadaşlarınız arasında maske takan ve size iç yüzünüzü göstermeyen bir kişiye de inanma ve bu yüzden zara görme durumunuzda artmaktadır.

Bu rüya aynı zamanda iyi kazanç elde etmek anlamına da gelmektedir. Kar elde edebilmek için alım satım işine girebilir, yeni ürünler deneyebilir ve yüksek karlar elde edebilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu süreçte sorumsuzca davranır ve gereken ilgiyi göstermezseniz eğer elde edebileceğiniz kazançları istemeden de olsa azaltabilir hatta yok edebilirsiniz demektir.

Rüyada Kesilmiş Lahana Görmek

Rüyada kesilmiş lahana görmek, sizin için gelecek vaat eden ve bu yolda büyümeye başladığını düşündüğünüz bir işin kesintiye uğradığı ya da uğrayacağı anlamına gelmektedir. Çok büyük karlar elde edeceğinizi düşünebilir, heyecan duyabilirsiniz. Bu yüzden de çevrenizdeki gereksiz fikirleri dinleyebilir ve hareket edebilirsiniz. Fakat attığınız ya da atacağınız bu yanlış adımlar daha işinizin başındayken size zararla geri dönebilir. Kar elde etmeyi beklerden zarar edebilirsiniz.

Rüyada Toprağa Ekilmiş Lahana Görmek

Rüyada toprağa ekilmiş lahana görmek, çevrenizden ya da aileniz içerisindeki birinden hamile haberi alacaksınız anlamına gelir. Bu haberi çok uzun süredir bekliyor olabilirsiniz. Bu güzel haber doğrultusunda adağınız var ise gerçekleştirecek ve bir yetim sevindireceksiniz demektir. Mutluluğunuzu başkalarıyla da paylaşmanız size daha fazla mutluluk ve huzur vereceği aşikardır. Maddi ve manevi destek alabilir ya da destek olabilirsiniz. İyi niyetiniz takdir görecek ve kabul bulacak demektir.


Rüyada Koparılmış Lahana Görmek

Rüyada koparılmış lahana görmek, kayda değer bir kazanç elde etme yolunda aceleci ve özensiz davrandığınız ya da davranacağınız anlamına gelmektedir. Bu yüzden elde edebileceğiniz gelirin daha azına razı gelmek durumunda kalabilirsiniz ya da başkalarıyla bölüşmek zorunda olabilirsiniz demektir. Dikkatli olmanız aşikardır çünkü sorumsuz olmaya devam ettiğiniz vakit hiçbir gelir elde edemeyebilir hatta borçlanarak, borç ödemekle yükümlü kalabilirsiniz.

Rüyada Çürümüş Lahana Görmek

Rüyada çürümüş lahana görmek, düşmanlarınıza yenik düştüğünüz ve sessiz kaldığınız bir hayata işaret etmektedir. Düşmanlarınızla mücadele etmeyi kesebilir ve kimse ile uğraşmadan inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Mal varlıklarınızı satma yoluna gidebilir, şehir dışına yerleşmek isteyebilirsiniz. Sade bir yaşam tarzını seçmek isteyecek ve insan yüzü görmek istemeyeceksiniz demektir. Bu süreçte kırgınlıklarınız olan kişileri affedebilir, sıkıntılarınızı unutabilirsiniz.

Referanslar

Dream-meaning, 2018