Rüyada Kusmak

Rüyada kusmak günlük yaşantımızdan duyulan memnuniyetsizliğin bir yansımasıdır.


Bu rüya kendinizden uzaklaştırmak istediğiniz herhangi bir şeye delalet edebilir. Kusmak vücudu korumak ve temizlemek adına yapılan bir eylem olduğu için bilinçaltınız da aynı şeyi size söylüyor olabilir. Bu rüya hayatınızda değer verdiğiniz ancak size zarar veren bir kimseden uzaklaşmanız gerektiğine dair bir uyarı taşıyabilir. Bu rüyalar bilinçaltınızın bir yansımasından ibarettir.

Genellikle bu tarz iğrenç tabir ettiğimiz rüyalar, günlük hayatınız içerisinde sevmediğiniz tarafların olduğuna dair bir işareti taşır. Bu rüya, gününüzü nasıl gereksizce harcadığınıza dair bilinçaltınızın size gönderdiği bir uyarıdan ibarettir.

Rüyada kusmanıza sebep olan şeye istinaden rüyanızın tabiri farklı şekillerde yapılabilir. Bu detaylara göre gerçek hayatınızda sizi sıkan şeyin ne olduğu anlaşılabilir. Bu rüyalar gelecek adına birtakım uyarılar da taşıyabilir.Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kustuğunu görmek mide bulandırıcı ve rahatsız edici bir rüyadır. Rüyada kusan kişi siz iseniz günlük hayatınızda istemediğiniz kadar kötü enerji etrafınızı sarmış olabilir. Zorluklar nedeni ile sıkıntı yaşadığınız bir dönemde olabilirsiniz.

Eğer çok fazla tükettiğiniz bir şeyden dolayı kusuyorsanız, günlük yaşamınızda gereğinden fazla yaptığınız şeyleri tespit ederek buna bir son vermelisiniz. Bu tarz rüyalar hoşunuza giden şeyleri haddinden fazla yaptığınızı ve belirli bir sınıra dayandırmanız gerektiğini ifade eder. Olayları akışına bırakarak bir süre kendinizi rahatlamaya bırakmalısınız.

Normal olmayan birtakım cisimleri kustuğunu görmek ise gelecek hakkında bazı uyarılar barındırır. Elmas ya da altın gibi değerli cisimleri kustuğunu görmek hayatınızın düşüşe geçeceğine alamet eder. Gümüş kustuğunu görmek siz ya da çevrenizden birinin hamileliğine delalet eder. İpek vs. gibi kumaş kustuğunu görmek ise arkanızdan gelecek olan bir sırrınızın açığa çıkacağına delalettir.

Rüyada yediğiniz meyvelerim çekirdeklerini kustuğunu görmek ise daha önce yaptığınız bazı şeylerden pişmanlık duyduğunuza rivayet edilir. Bu rüya kötü davrandığınız insanlardan dolayı suçluluk hissetmeye de tabir edilir.

Rüyada kir ve pasak içerisindeki bir tuvalet ya da banyoya kustuğunu görmek ise cinsellikte değişik şeyleri deneyimlemek istediğinize tabir edilir. Bu rüya kendinizden, iğrendiğinize de yorumlanır. Rüyada kustuktan sonra temizlemek ise bir başkasını korumak adına fedakârlık yaptığınıza ve bu kimsenin sizin fedakârlığınızdan yararlandığına delalet eder.