Rüyada Kürtaj Olmak

Rüyada kürtaj olmak, olgunluğa oluşmamış fikir ve düşüncelerden daha büyük bir fayda uğruna vazgeçişi simgeler.Hamilelik bekleme ile geçen bir süre iken kürtaj olmak bekleme süresinin isteyerek sonlandırılması halidir. Rüyada kürtaj olmak bu detaylar çerçevesinde yorumlanır. Günümüz konuşma dilinde hamileliğin sonlandırılması olarak geçen bu süreç rüyada farklı anlamlar taşır.

Rüyada Kürtaj Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kürtaj olmak, hayatımız içerisinde yapmamız gerekenler ile yaptıklarımızın karşılaştırmasını simgeler. Artık ihtiyaç duymadığımız duygu ve düşüncelerden kurtulmamız gerektiğini, sorumlulukların bir kısmından uzaklaşmayı bize öğütler. Yeni bir düşünce tarzı geliştirmemiz gerektiğini rivayet eder.

Bu rüya sonuç olarak bize zarar verebilecek aksiyonlardan uzaklaşmamız gerektiğini gösterir. Daha önce aldığımız gereksiz riskleri bundan sonra almamamız gerektiğine dair bir uyarıdır. Hamile bir kadının rüyasında kürtaj olduğunu görmesi duyulan korkunun yansımasıdır.

Hayata yeni bir canlı getirecek olmanın verdiği heyecan neticesinde bu rüyalar sık sık karşımıza çıkar. Bu nedenle hamilelikte bu rüya farklı yorumlanmalıdır. Eğer bir erkek rüyasında kürtaj olduğunu görür ise bu daha önceden yaşadığı acı dolu bir olayın yansımasıdır.

Rüyada kürtaj olmak, hayatınızda son vermek istediğiniz bir duruma, aşamaya işaret etmektedir. Hayatınızda var olan bir şeyi istememekte bu doğrultuda hareket ederek hayatınızda istemediğiniz her ne ise çıkartmak için harekete geçmektesiniz demektir.

Bu rüya aynı zamanda yalnızlık hissi, suçluluk duygusu, hassasiyet ve muhtemelen endişe hissini temsil eder. Bu rüyanın size aslında olumu bir mesajı bulunmaktadır. Hayatınızdaki sorun ve olayların üstesinden gelmek için anlamaya çabaladığınızın ve sonuçlarını alacağınızın haberini vermektedir.

Rüyada İstemeyerek Kürtaj Olmak

Rüyada istemeyerek kürtaj olmak, hayatınızdaki size keyif veren anlardan koparılmak zorunda kaldığınız anlamına gelmektedir. Vuku bulacak olumsuz bir olayla birlikte rahatınız bozulacak ve konfor alanınızı yitireceksiniz.

Bununla birlikte bu değişikliğe büyük direnç göstermeniz söz konusu olacak bu sayede baş gösteren olumsuz durumlara karşı kendi koruma kalkanınızı geliştirebileceksiniz. Kendinizi daha güçlü hale getirmeniz mevcut sorunlarla baş etmenize olanak sağlayacak ve sizin geleceğinizi daha sağlam temeller üzerinde kurmanıza yardımcı olacaktır.


Rüyada İsteyerek Kürtaj Olmak

Rüyada isteyerek kürtaj olmak, geleceğinizle ilgili belirsizlikler yaşadığınız ve bu nedenle plan yapmaktan vazgeçtiğiniz anlamına gelmektedir. Mevcut planlarınızı da bir süre rafa kaldırabilir ve hayatınızdaki olan biteni çözümleyemeye çalışmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzluklar sizi hayal kırıklığına uğratmış olabilir ve bu sebeple zor kararlar vermek ve istemediğiniz seçimler yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz.

Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıç yapmak üzere olduğunuzun da habercisidir.  Bu yeni deneyimin keyfini çıkarabilmeniz için duygularınızı serbest bırakmanız gerekmektedir. Yaşayabileceğiniz olumsuzlukları önceden öngörebildiğinizi düşünüyor olabilir ve bu nedenle yeni başlangıçlar için kendinize set çekiyor olabilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Kürtajla İlgili Rüya Görmesi

Rüyada bir erkeğin kürtajla ilgili rüya görmesi, yakın çevrenizdeki bir erkeğin suçluluk duygusuyla baş etmeye çalıştığı anlamına gelmektedir. Aşktan ya da maddiyattan dolayı gerçekleştirmiş olduğu bir eylem neticesinde büyük suçluluk hissediyor olabilir.

Kendisini değersiz hissediyor olabilir ve hayatta hiçbir başarıya sahip olamadığını düşünüyor olabilir. Yine de bu kişi sizinle birlikte yeni bir işe imza atacak ve sizin sayenizde olumsuz hislerinden kurtulacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasını Kürtaj Olmaya Zorlamak

Rüyada başkasını kürtaj olmaya zorlamak, hayalleriniz ve hayattaki beklentileriniz doğrultusunda çevrenizde size engel olmaya çalışan kişileri durdurmak adına harekete geçtiğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişi ya da kişilere karşı koymanız ve onların sizin geleceğiniz ile ilgili karar vermelerini engellemiş olmanız gelecekte size birçok fırsat kapısını aralayacak ve birçok olumlu seçenek çıkaracaktır.