Rüyada Kürek Görmek

Rüyada kürek görmek, başkalarının rahatlığı için kendi zevkinizi ve rahatınızı feda edeceğiniz için hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder.Rüyada küreği kaybetmek, yoğun çaba harcadığınız bir işten yeterli sonucu alamayacağınıza delalet eder. Rüyada kırılmış bir kürek, beklenen bazı gelişmelerde sorunlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada Kürek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kürek görmek, şans ve günlük hayatta ekmeğinizi kazanma yolundaki eylemlerinizi ifade eder. Aynı zamanda mevcut işlerinizde her şey yolunda ilerlerken karşınıza çıkacak ani durumlara karşı da uyarıcı anlam taşımaktadır. Tamamlanmamış projeler, başlayıp da sonunu getiremediğiniz işler söz konusu olabilir. Ya da sizi rahatsız eden bir işi zorda olsa tamamlayacağınızı ön görmektedir.


Rüyada Demir Kürek Görmek

Rüyada demir kürek görmek, mali yönden ihtiyaçlarınızı karşılamak için mevcut işiniz haricinde iş alacağınız anlamına gelmektedir.  Bu yoğun iş temposu sizi zorlayacak ve çok yoracaktır fakat maddi anlamda da rahatlatacaktır.

Başka birinin elinde demir kürek görürseniz, çevrenizden bir kişiye maddi anlamda destek olacak, borç vereceksiniz anlamına gelir. Bu paranın geri dönmeyeceğini bilmeli ve ona göre verip vermeme konusu üzerinde düşünmelisiniz.

Rüyada Toprağı Kürekle Kazmak

Rüyada toprağı kürekle kazmak, hedeflerinize ulaşmak için günlük rutin çalışmalarınız haricinde daha zorlu ve çetrefilli durumların da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz bir çalışma gerekliliğine işaret etmektedir.

Eğer hayallerinize ulaşmak istiyorsanız rahatınızdan ödün vermeli ve yaptığınız işe daha fazla asılmalı, efor sarf etmelisiniz. Rüyada kürekle kazdığınız topraktan parlak bir cisim bulursanız hedeflerinizin gerçekleşeceğine ve çok başarılı olacağınıza rivayet edilir.

Eğer rüyada kazı sonrasında hiçbir şey çıkartamamışsanız başarısız olacağınız öngörülebilir. Ayrıca da rüyada toprağı kazıp su çıkarttığınızı görürseniz aktif ve zorlu çalışmalarınız neticesinde bu süreç çok zorlu geçse de nihayetinde başarıya ulaşacaksınız anlamına gelir. Başarıya ulaşmanız zor ve uzun olacaktır ama nihayetinde olacaktır.Rüyada Kürekle Toprağı Örtmek

Rüyada kürekle toprağı örtmek, birçok hedef, umut ve planlarınızdan vazgeçeceğiniz anlamına gelir. Hayat sizin planlarınız doğrultusunda gitmeyebilir ve birçok hayalinizi rafa kaldırmak zorunda kalabilirsiniz. Yine de umutsuzluğa kapılmamalı, kendinize yeni hedefler belirlemeli ve başarılı olmayı kafanıza koymalısınız.

Rüyada Kürek İle Kar Temizlemek

Rüyada kürek ile kar temizlemek, bir hastalıktan kurtulacağınızın müjdeli haberini vermektedir. Hastalığınıza tedavi bulacağınıza ve kıtlıktan çıkacağınıza işaret eder. Ayrıca da bolluk ve günlük ekmek kazancı başlangıcı anlamına da gelmektedir.  Tam ihtiyacınız olan bir zamanda yeni bir iş başlangıcı yapabilir ve aylık olarak sabit gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kürekle Çamur Temizlemek

Rüyada kürekle çamur temizlemek, Alın teri ile kazandığınız parayı çeşitli iyi nedenlerle harcayacağınız anlamına gelir. Bu durum ihtiyacı olan birine yardım şeklinde de olabilir.

Rüyada Fırıncı Küreği Görmek

Rüyada fırıncı küreği görmek, uzun ve sıkıcı işler yapmanız size çok az kişisel memnuniyet sağlayacağı anlamına gelir. Şu anki yaptığınız işten hiçbir fayda sağlamıyor olabilir ve bununla birlikte çok fazla zaman ve efor harcıyor olabilirsiniz. Yeni iş tekliflerini değerlendirmeli ve size katkı sağlayacak işler üzerinde yoğunlaşmalısınız.


Referanslar

Auntyflo – Shovel Dream Interpretation

Dreamlandia – Shovel Dream Meaning

Dream Mean – Shovel Dream Interpretation

Özet
Rüyada Kürek Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Kürek Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada kürek görmek, başkalarının rahatlığı için kendi zevkinizi ve rahatınızı feda edeceğiniz için hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.