Rüyada Kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek genelde kadınlar için geçerlidir.Kötü bir ünü olmasına karşın kurbağa rüyaları genelde olumlu tabir edilir. Kurbağa evrimin her aşamasında yer almış hem suda hem de karada yaşayabilen bir canlıdır. Düşüncelerimizdeki değişimi simgeler. Kurbağa temiz kalmış bir ruhun kötü bir görünüm ile çevrelenmiş olmasını simgeler.

Rüyada kurbağa görmek değişimi, yaşanacak sürprizleri ve anlık yaşamı ifade eder. Rüyada kapınızda bir kurbağa görmek evinize gelecek olan bir misafiri işaret eder. Kurbağayı gördüğünüzde mutlu olmanız son derece hayırlı evlatlara sahip olmaya yorulur.

Rüyada zıplayan kurbağalar görmen ise zamanınızı ve paranızı boşa harcadığınız bir iş ile uğraşmaya delalettir. Bu rüya genelde mutlu mesut yaşadığınız bir hayatınızın olduğuna ve sosyal bir insan olduğunuza yorumlanır.

Yerde ölü olarak gördüğünüz bir kurbağa ise bir yakınınız ile gireceğiniz tartışmaya tabir edilir. Rüyada kurbağanın üzerine basmak zayıfları ezmeye çalışan bir yapıda olduğunuzu işaret eder. Rüyada kurbağa yemek ise diğer insanlar üzerinde otorite kuracağınıza tabir edilir.

Rüyada Kurbağa Görmek Ne Anlama Gelir

Bir kurbağanın şarkı söylediğini duymak yatırımlarınızdan karlı çıkmaya ve iyi bir arkadaş edineceğinize yorumlanır. Eğer bekar iseniz hayırlı bir kısmete de tabir olunur.

Bir havuz içerisinde kurbağa görmek ise beklenmedik bir misafirin habercisidir. Suyun içerisinde yüzen kurbağa görmek çıkacağınız bir yolculuğu anlatır. Rüyada kurbağa ile oynadığınızı görmek yardımınızı isteyen insanlar olduğuna ve gerekirse maddi destek vereceğiniz kimselere işaret eder.Rüyada görülen kurbağa aynı zamanda başarılarıyla sizi gururlandıracak evlatlara tabir olunur. Çimde gördüğünüz bir kurbağa ise çevrenizdekilerin aşk hayatına katkıda bulunmaya ya da iki arkadaşınızı tanıştırmaya delalet eder. Bu arkadaşlarınız mutlu ve huzurlu bir birliktelik yaşar.

Rüyada prense dönen bir kurbağa görmek ise borç vereceğiniz bir kimseye işaret eder. Rüyada kalabalık bir kurbağa gurubu görmek ise gerçek hayatta karışacağınız bir kalabalığa yorulur. Bu kimse mevcut çevresinden uzaklaşarak yeni bir gruba katılır.

Rüyada kurbağa avladığını gören kimse çevresi tarafından kıskanılmaya ancak yine de başarılarının devam edeceğine yorumlanır. Rüyada bir kurbağa sesi duymak ise bir düşmandan kurtulmaya ve sıkıntılardan arınmaya delalettir. Çevrenizdekilerin sesine kulak vermeniz gerektiğini alamet eder. Rüyada bir kurbağa yavrusu görmek iyiliği ve güzelliği simgeler. Bu kimse çevrenizde korumanıza muhtaç masum birinin olduğunu işaret eder.