Rüyada Külçe Altın Görmek

Rüyada külçe altın görmek, rüya sahibinin maddi gücünü kaybedeceğine işaret eder.


Yine rüyada külçe altın görmek, kişinin elinde olanı yitireceğine tabir edilir. Kimi zaman rüyada külçe altın görmek, rüya sahibinin ticaret hayatında şanssız olacağı bir süreçten geçeceğine yorulur. Kişinin çevresinde onun sırtından geçinmeye çalışan kimselerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada külçe altın bulmak rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen bazı kimselerin olduğuna delalettir. Bu insanlar nedeniyle başarısız olup, sahip olduğu koltuğu kaybedeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin başkaları nedeniyle yaşayacağı sorunlara ve içine düşeceği yokluğa alamet eder.Rüyada Külçe Altın Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada külçe altın aldığını görmek rüya sahibinin elinden çıkacak paraya ya da mala tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini iflasın eşiğine getirecek işler yapacağına, rakiplerine yenileceğine ve itibar kaybedeceğine işaret eder.

Rüyasında külçe altın topladığını gören kişi, hayal kırıklığı yaşayacak demektir. Rüya sahibinin beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşmeyeceğine ve projelerinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder.

Rüyada külçe altın tutmak rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın durduğuna işaret eder. Düşünmeden atılacak adımlara, riskleri hesap edilmeden girilecek işlere tabir edilir. Rüyada külçe altın görmek rüyayı gören kişinin mesai arkadaşları ya da iş ortakları nedeniyle işlerindeki performansının düşmesine alamettir. Kazancının azalmasına neden olacak girişimler yapacağı ve bunun da düşmanlarını mutlu edeceği anlamına gelir.