Rüyada Koşmak

Rüyada koşmak, detaylarına bağlı olarak birçok farklı şeyi gösterebilir.Birine ya da bir şeye doğru koşmak, nesneyi yakalayamamak ya da kişiye ulaşamamak, bu kişinin kaybedilmesi korkusu anlamına geliyor. Bu rüya, aileleri hayatlarında önemli bir rol oynayan küçük çocuklarda ortak bir hayaldir. Rüyanızda belki de;

 • Yalnızca koşuyorsunuz.
 • İnsanlar kaçıyor.
 • Birine doğru koşuyorsunuz.
 • Birinden kaçıyorsunuz.
 • Bir hayvandan kaçıyorsunuz.
 • Birisiyle beraber koşuyorsunuz.
 • Yalınayak koşuyorsunuz.
 • Bir katilden kaçıyorsunuz.
 • Sevilen birinden kaçıyorsunuz.
 • Kendi gölgeden kaçıyorsunuz.
 • Olumlu tabir edilen rüyalar:
 • Sizi kovalayanlardan kaçmayı başardıysanızRüyada Koşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada koşmak, kaçtığınız kişi veya nesne ile yakınlaşma ihtiyacınızı gösterir. Akrabalarınızın ya da toplumun yaşamda takip ettiğiniz çizgiyi kabul etmeme baskısını yaşadığınızı alamet eder. Koşu rüyası, korku ve zulmün hayatınızda olduğunu ve hayatınız ile ailenizi güvence altına alabildiğinizin göstergesi olarak görülmelidir, bu yüzden endişelenmeye gerek yoktur.

Bu rüya, yaşamınızdaki zorluklarla yüzleşmeniz gerektiğine delalet eder. Bir şeyden uzaklaşmak ya da kovalanmak, bir sorunun bilinçaltında bastırılmasına işaret eder. Meseleleri halının altına saklıyorsunuz ve meseleyi ele alabilmeniz ve hayatınızla ilerleyebilmeniz için her şeyin ortaya çıkma zamanının geldiğine delalet eder.Hayvandan kaçmak:

Saldırgan bir hayvandan kaçtığınızı görmek, günlük hayatınızda bir tehditten kurtulacağınız anlamına gelir. Bir rüyada koşmak, gelecekte engellerin üstesinden gelmeniz gerektiğini gösterir. Çıplak ayakla koşuyorsanız, bu engelleri aşmakta zorlanacağınıza delalet eder.

Rüyanızda bir hayalet sizden kaçıyorsa, aşk ve iş hayatında şansınızın döndüğüne tabir edilir.  Bir boğadan koşarak kaçıyorsanız, bu üzüntü demektir. Bir ayıdan kaçmak büyük bir tehlike demektir, aynı zamanda kendinizi bir ayıdan kaçabildiğini görmek de güzel bir rüyadır.Rüyada koşmak, hoş olmayan durumlardan kaçınmak anlamına gelir. Bu rüya başarısızlıkların başarıya dönüşebileceğine rivayet edilir. Kendi gölgesinden kaçtığını görmek, problemlerden kaçınamayacağı anlamına gelir. Sorunlarınızla yüzleşerek çözmeye çalışmalısınız. Rüyanızda bir katil veya bir hırsızdan kaçmak, sorunlarınızdan bazılarını ancak detaylara girmezseniz çözebileceğinizi ifade eder.

Sevdiğinizden kaçmak:

Sevdiğiniz kişiden kaçmak, kısa bir süre sonra ayrılabileceğiniz gibi ilişkinizin eski ihtişamını yitirmek suretiyle ayrılmanız anlamına gelir. Bir canavar gibi vahşi bir hayvandan kaçmak, kaçmayı başardıysanız, sorunu çözeceğinize yorumlanır. Eğer kaçmayı başaramazsanız, iyi sonuçlanmayacak bazı konularla yüzleşmeniz gerektiğine delalet eder.

Özet
Rüyada Koşmak
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Koşmak
Rüya Tabiri
Rüyada koşmak, detaylarına bağlı olarak birçok farklı şeyi gösterebilir. Birine ya da bir şeye doğru koşmak, nesneyi yakalayamamak ya da kişiye ulaşamamak, bu kişinin kaybedilmesi korkusu anlamına geliyor.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

1 thought on “Rüyada Koşmak”

 1. Usta uyuyomusum namaz kılmaya calıştım kılamadım sure okumaya calıştım okuyamadım ayaga kalktım mutfak penceresinden evin perdesi uçtu gitti ben pesinden almak için asarı indim koşmaya başladım ormanlık bı alanoldu yanımda bı kişi koşuyor ben koşuyor gıbı degil uçuyor gibiydim o arada ne oldu eve gelmişim bı kopek gordum dondu bana baktı korktum uyandım nasıl bı rüyadır gece gece uykum karşıya yorumlarmısınız

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.