Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada kiraz görmek öncelikle rengine göre tabir edilir. Kırmızı ve olgun kirazlar aşkta mutluluğa ve başarıya yeşil ve çürük kirazlar ise hayal kırıklıklarına tabir edilir.
Rüyada kiraz yediğini görmek sahip olmak istediğiniz bir eşyaya, kirazın kendisi ise etrafınızca sevilmeye yorumlanır. Kişi mevsiminde kiraz yediğini görürse bu rüya rahatlamaya ve huzura yorumlanır.

Kiraz meyvesi masumiyetin, körpeliğin sembolüdür. Bu meyve hayatınızın zevklerle dolu geçeceğine tabir edilir. Farklı olarak kiraz ağacı görmek ise son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada kiraz topladığını görmek ise sağlıklı ve uzun bir yaşamın sizi beklediğinin habercisidir. Bolluk bereket kapınızdan eksik olmaz.

Rüyada kirazın sapını görmek ise güvenilir biri olduğunuza, çevrenizin bu özelliğinizi takdir ettiğine delalet eder. Rüyada ekşi bir kiraz yediğini görmek yaşayacağınız hayal kırıklığının göstergesidir. Kirazı dalından koparmak ise aile ve arkadaş ortamınızdan memnun olduğunuzu gösterir.

Kiraz ağacına tırmandığınızı görmek iş hayatında başarı merdivenlerini tırmanmaya yorumlanır. Rüyada dalından kiraz yediğini görmek ruh ve beden sağlığınızın yerinde olmasına tabir edilir. Yine kiraz ağacından düştüğünü görmek ise iş hayatında yaşayacağınız aksiliklere, imajınızın zedelenmesine tabir edilir.


Rüyada Kiraz Görmek Ne Anlama Gelir

Kiraz likörü içmek bir uyarı niteliği taşır. Rengini kaybetmiş mat bir kiraz ise çıkacağınız bir yolculuğa alamet etmektedir. Bolluk ve bereketin sembolü olan kirazı görmek size mutluluk verecektir. Dolayısı ile gördüğünüz kirazdan hoşnut kaldıysanız bu iyiye giden bir hayatınız olacağına tabir olunur.

Kurumuş bir kiraz görmek ise bazı duygularınızı kaybetmeye başladığınıza yorumlanır. Kurtlu kiraz yemek ise istediğiniz bir olayın sonunda hayal kırıklığına uğramaya delalettir.

Birinin size kiraz ikram ettiğini görmek aileden göreceğiniz bir yardıma delalet eder. Rüyada kiraz reçeli görmek ise aile hayatından memnun olmaya, iç huzura ve güzel bir geleceğe yorumlanır.

Rüyada kirazın suyunu görmek iş yerinde verimli çalıştığınıza zorlu işlerden başarı ile kalkacağınıza yorumlanır. Rüyada kiraz sattığını görmek ise iş konusunda alın terine önem verdiğinize ve alçakgönüllü anıldığınıza delalet eder.

Rüyada kiraz yıkadığını görmek zorluklarla devam eden bir işin sonunda kazanacağınız başarıyı anlatır. Rüyada kiraz bahçesi görmek güzel bir fikir bulacağınıza ve hayatınızı bundan kazanacağınıza işaret eder. Rüyada kiraz çalmak ise kazanılacak paraya alamet eder.