Rüyada Kına Görmek

Rüyada kına görmek, özellikle kadınlar için güzel ihtimallerin habercisidir.Hiç aklınızda yokken hayatınıza karar vermekte zorlanacağınız hepsi birbirinden iyi ve güzel durum ve insanlar çıkacaktır. Hangi fırsatı değerlendirirseniz değerlendirin ya da hangi seçeneği seçerseniz seçin hiçbir kaybınız olmayacak, hepsinden de kazançlı çıkacaksınız.

Bu durumu fırsata çevirmek ve hayatınızı garanti altına almanız yararınıza olacak çünkü bu kadar çok bereketli fırsatın bir daha karşınıza çıkması zordur. Kendinizle birlikte etrafınızdaki kişilerinde şansına şans katıyor onlarında fırsatlardan faydalanmasına olanak sağlıyorsunuz.

Rüyada Kına Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kına yakmak, gerçek hayatta yakın zamanda kalabalık bir ortama gireceğiniz ve çok iyi zaman geçireceğiniz anlamı taşır. İçinde bulunduğunuz bu ortamda gelecekte eşiniz olacak kişiyle tanışmanız kuvvetli ihtimaldir. Bu nedenle etrafınızdaki kişilere alıcı gözüyle bakmanız sizin yararınıza olacaktır.

Alternatif olarak sizin çok sevdiğiniz iki kişiyi bir araya getirmeniz de olasıdır. Gözlem yeteneğiniz ve altıncı hissiniz birbiriyle uyumlu iki insanı bir araya getirmenizde büyük rol oynayacaktır.Rüyada Kına İle Desen Yapmak

Rüyada kına ile desen yapmak, ailenize birçok anlamda destek olacağınıza yorumlanmaktadır. Ailenizin zor bir dönemden geçtiğini çok geç öğrenecek ve elinizden geleni yapmak için seferber olacaksınız. Aslında zor durumu toparlamak çok da zor olmayacak sadece biraz maddi kayıp ile atlatacaksınız. Ailenizi dinlemeniz, onları daha sık ziyaret etmeniz durumu erken fark etmenizi sağlayacak.

Rüyada Kına Satmak

Rüyada kına satmak, çok seyahat edeceksiniz anlamı taşımaktadır. Yeni bir iş ve bununla birlikte iş seyahatleri gözükmektedir. Bu seyahatler sayesinde ufkunuz genişleyecek, iş tecrübeniz artacak ve kariyerinizi bir üst mertebeye taşıyacaktır. Birden fazla yabancı dil öğrenecek ve ilerleyen yıllarda temelli olarak yurt dışında çalışmayı isteyeceksiniz.

Rüyada Kına Satın Almak

Rüyada kına satın almak, çok yetenekli biriyle evleneceksiniz demektir. Hayatınızın aşkı ya bir müzisyen ya da ressam olabilir. Yeteneklerinden dolayı göz dolduracak ve sizin göğsünüzü kabartacak. Bununla birlikte ödüllü işlere imza atacak ve çok büyük kazançlar elde edecek anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kına Yakması

Rüyada erkeğin kına yakması olumsuz anlam taşımaktadır. Skandal ve şeref kaybı söz konusu olabilir. Etrafınızdaki erkeklere dikkat etmeniz yararınıza olacaktır zira size zarar vermek isteyen bir erkek etrafınızda dolanmakta ve sizin zayıf anınızı kollamaktadır. Bu kişiye prim vermemeli ve etrafınıza ifşa etmelisiniz yoksa ilerleyen zamanlarda siz zararlı çıkabilirsiniz.Referanslar

My Islamic Dream – Henna Islamic Interpretations

Dream Azea – The Meaning of Henna in a Dream

Dream Of – Dream About Henna