Rüyada Kılıç Görmek

Rüyada kılıç görmek, cesaret ve güç hissini ifade etmektedir.Hayatınızda başarı ve güç kazanmak için her zamankinden daha fazla bir istek ve arzu duyuyor olabilirsiniz. Bu rüya kendi iç dünyanızdaki şövalyeyi fazlasıyla hissediyorsunuz anlamına gelmektedir. Kendi doğrularınız neticesinde çevrenizdekilere karşı yargılama ve cezalandırma gereği hissedebilir, bununla bağlantılı olarak olumlu ve olumsuz avantajlar elde edebilirsiniz.

Rüyada Kılıç Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kavga esnasında kendinizi kılıç kullanırken görmek, mücadele etmeniz ve kendinizi savunmanız gereken bir duruma karşı kendinizi hazır hissettiğiniz anlamına gelmektedir.  Kendinizi savunmak adına karşılaşacağınız direnç her ne ise bu ister bir kişi olsun ya da bir olay sizin için fark etmeyecek demektir. Fakat bu güçlü savunma isteğinizle birlikte kendi doğru ve değerlerinize göre hareket etmeniz sizin için hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Kılıç Taşıdığınızı Görmek

Rüyada kılıç taşıdığınızı görmek, çevrenize karşı dikkat kesildiğinizi ifade etmektedir. Düşmanlarınız olduğunu sezinlemiş olabilir ve bu nedenle çevrenize karşı temkinli yaklaşma gereği hissetmiş olabilirsiniz. Duyduğunuz korku neticesinde kurunun yanında yaşın da yanacağı gerçeğini kabul etmeniz gerekmektedir. Çevrenize karşı acımasız davranabilir ve sizi gerçekten seven, niyeti iyi olan kişileri de hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.


Rüyada Kılıç Kullandığınızı Görmek

Rüyada kılıç kullandığınızı görmek, bölünme anlamına gelmektedir. Hayatınızı gözden geçirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için çıkar yol arayışına girmiş olabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı olumsuzlukları ve geçmiş dönemleri kesip atmak, kurtulmak isteyebilirsiniz. Kendi içinizde psikolojik bir iç savaşın çıkacağı ve sizi uzunca bir süre huzursuz edeceği şüphesizdir.

Rüyada Elinizde Kılıç Tuttuğunuzu Görmek

Rüyada elinizde kılıç tuttuğunuzu görmek, bir çeşit korunmaya ihtiyaç duyduğunuza işaret etmektedir. Duygusal yönden kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bir ilişkiden uzaklaşıp kendi başınıza hiçbir etken ve müdahale olmadan karar vermek isteyebilirsiniz. Hayatınıza olan müdahalelerin doğru karar vermenizde sizi olumsuz yönde etkilediğini düşünmektesiniz.

Rüyada Duvarda Asılı Kılıç Görmek

Rüyada duvarda asılı kılıç görmek, yakın zamanda yaşadığınız olumsuz gelişmelere karşı herhangi bir aktif önlem almamanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam taşımaktadır. Bir süre geride durarak gözlemlemeli, nasıl gelişip ne yöne gideceği konusunda tam bir fikir birliğine sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kılıcın duvarda asılı olduğu yerden düştüğünü görürseniz eğer olası sıkıntılara karşı hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kılıf İçine Kılıç Koyduğunuzu Görmek

Rüyada kılıf içine kılıç koyduğunuzu görmek, barış ve sessizce varolma arzusu içerisinde olduğunuz anlamına gelmektedir. Ancak düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız gerekmektedir zira aşırı iyilik yenilgiye neden olabilir. Siz barış kurmak için hayaller kurarken birden yenilen taraf olabilirsiniz.

Rüyada Kırık Kılıç Görmek

Rüyada kırık kılıç görmek, yeterince sert bir karaktere sahip olmadığınız anlamına gelmektedir. Hayatın zor şartlarında tökezleyebilir ve mücadele isteğinizi yitirebilirsiniz. Zaman zaman kendi yeteneklerinizden şüphe duymanız söz konusu olabilir ve bununla birlikte iş dünyasında ciddi bir özgüven eksikliği hissedebilirsiniz.