Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, üretkenliği, başarıyı, zenginliği, iyi şansı, aileye düşkünlüğü ve hayat boyu sürecek bir birlikteliği sembolize eder. Aynı zamanda bu rüya, gören kişinin duygularını yönetmesindeki başarıyı da ifade eder. Rüyada görülen kaz kişinin kendini korumaya aldığına dair, bilinçaltından gelen bir mesaj olarak tabir edilir. Kazlar gruplar halinde göç eden bir hayvanlardır ve bu nedenle bu rüyayı gören kişinin seyahat etmeyi seven ve gruplar halinde yaşamayı seven bir kimse olduğuna tabir edilir.Kaz rüyası genellikle iyi bir işaret olarak anılır. Zenginliği ve başarıyı haber verir. Rüyada yüzen kazlar görmek şansınızın giderek daha da artacağına tabir edilir. Ancak, öten kazlar kötü yorumlanır ve aile içerisinde yaşanacak bir ölüme delalet eder. Sevgilisi olan bir kimse için rüyada kaz görmek aşkın daim olacağına delalet eder. Rüyada bir kazı taşıdığını görmek, mirasa konmaya delalettir. Kaz yemek, yaşayacağınız bir tartışmanın habercisi olarak adlandırılır.

Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Gelir?

Doğu geleneğinde kaz güzel kadına tabir edilir. Eski Persler, kazları onur ve güzellik ile bağdaştırmışlardır. Rüyada kanatlarını çırpan bir kaz iyi şansa tabir edilmektedir. Kocaman ve şişman bir kaz kariyerinizde başarıya alamet eder.

Rüyada kaz beslediğini görmek, ailenize olan düşkünlüğünüze rivayet edilir. Rüyada kaz gören kişinin, evine ve bahçeye olan düşkünlüğü bilinir. Bu kuş size dikkatli olmanız gerektiğine dair bir mesaj taşır.

Kaz rüyaları genellikle yalnız yaşayan ancak geçim sorunu yaşamayan kadınların gördüğü bir rüyadır. Bu rüya, başkalarına göz kulak olmaya ve onlarla ilgilenmeye yorumlanır. Yine rüyada kaz görmek, yediklerinize dikkat etmezseniz alacağınız kilolara dair bir uyarıdır. Rüyada etrafınızın kazlarla çevrili olduğunu görmek cinsel ihtiyaçlarınıza tabir edilir. Bir kazı beslediğini görmek kuracağınız güzel bir yuvaya alamet eder.Şişman bir kaz görürseniz bu rüya, yeni teklifler alacağınıza tabir edilir. Rüyadaki beyaz kazlar düşmanlarınıza karşı galip gelmeye tabir edilir. Büyük bir kaz işyerinde alacağınız terfiinin müjdecisidir. Bir kazın sesini duymak boş sözlere rivayet olunur. Evin etrafında gezinen kazlar görmek, kötü talihin ve anlaşmazlıkların habercisidir. Rüyada kaçan kazlar görmek ise gelecek olan misafire yorumlanır.

Kaynak: auntyfly