Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, vermek istediğiniz kararları sembolize etmektedir.Kendi kendinize henüz çözüme kavuşturamadığınız, iç savaşınızın devam ettiği durumlar söz konusu olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek isteyebilir, doğru kararlar verebilmek için kendinize güvenmek isteyebilirsiniz.

Aynı zamanda bu rüya gerçek hayatta birisine gerçekten de kızdığınıza yorumlanmaktadır. O kişiye karşı dindirilemez bir öfke hissedebilir ve bu durumun önüne geçemeyebilirsiniz. Henüz gerçekleşmemesi olumsuz durumların stresi yüzünden karakterinize uymayan eylemler gerçekleştirebilir ve kendinizi çevrenize çok yanlış bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Rüyada Kavga Etmek Ne Anlama Gelir

Rüyada birden fazla kişiyle kavga etmek, gerçek hayatta birtakım tehditlerle karşı karşıya kaldığınız ve korku hissettiğiniz anlamına gelmektedir. Kendi kendinize yaşadıklarınızı inkâr yolunu seçebilir ve bu yaşadıklarınızın sizin başınıza neden geldiğini sorgulayabilirsiniz.

Uzunca bir süre inkâr yolunu seçecek ve yaşadıklarınızı göz ardı ederek sorunlarınızı öteleme yolunu seçeceksiniz demektir. Fakat bu süreyi ne kadar uzatırsanız uzatın bu durumun çözüme kavuşması sizin için iyi sonuçlar doğuracaktır. Etrafınıza kendinizi doğru şekilde ifade edebildiğinize emin olmanız gerekmektedir.

Rüyada İsteyerek Kavga Etmek

Rüyada isteyerek kavga etmek, bu durumdan zevk aldığınızı hissetmek, gerçek hayatta acele kararlar vermeden önce dikkatli olmanız yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Karşınıza çıkacak sorunları çözmek için yeni sorunlar yaratmamak adına etraflıca düşünmeniz gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Sorunlarınızı çözmek isterken bir yandan kendinize yeni sorunlar yaratmamak için gayret sarf etmeniz önemlidir.


Rüyada Galip Geldiğiniz Bir Kavga Görmek

Rüyada galip geldiğiniz bir kavga görmek, yakın gelecekte şansınızın size güleceği anlamına gelmektedir. Sorunları aşmak için mücadele vererek ulaşmak istediğiniz bir hedefiniz olabilir ve bu doğrultuda ciddi efor sarf etmiş olabilirsiniz. Fakat sevinin çünkü istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz anlamına gelmektedir. Bu rüya, refah, iyi iş fırsatları ve yakın arkadaşlıkları da simgelemektedir.

Rüyada Tanıdığınız Biriyle Kavga Etmek

Rüyada tanıdığınız biriyle kavga etmek, hasar görmüş ilişkileri temsil etmektedir. Arkadaşlık ya da gönül ilişkilerinizde yaşanmasından korktuğunuz sürtüşmeler gerçekleşebilir ve siz ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi kaybetmek istemeyecek ve alttan alma yoluna gideceksiniz. Bu durum sizi yıpratacak ve bir süre sonra altından kalkamayacağınız manevi bir yük olarak omuzlarınıza binerek sizi bunaltacaktır.

Rüyada Tanımadığınız Biriyle Kavga Etmek

Rüyada tanımadığınız biriyle kavga etmek, gerçek hayatta gerçekleşmesinden korktuğunuz bir durumun vuku bulacağı yönünde uyarıcı anlam içermektedir. İş ortamınızda ya da kalabalık bir yerde kendinizi iyi bir şekilde ifade edemediğinizi düşünebilir ve bu durumu sorun haline getirebilirsiniz.

Bununla birlikte sizin kendinize olan güvensiz tavırlarınız, karşınızdaki kişilerin de sizinle ilgili olumsuz düşünmelerine sebebiyet vermekte ve bu nedenle size karşı fazlasıyla bilenmektedirler.