Rüyada Kan Vermek veya Aldırmak

Rüyada kan vermek, gerçek hayatta zor bir durumdan, aşırıya kaçan ve istemediğiniz bir değişimden olusan anlamlar içerebilmektedir.Eğer rüyada verdiğiniz kan canlı koyu renk ise olumlu ve hayırlı anlam içermektedir. Fakat eğer kanın rengi açık renk ise sıkıntıya ve kötülüğe yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan Vermek Ne Anlama Gelir

Rüyada hastanede kan vermek ya da aldırmak, geçmişinizdeki olumsuz eylemlerinizin tekrar gün yüzüne çıkması anlamına gelmektedir. Canınızı sıkabilir ve bir süre sizi mutsuz edebilir. Aynı zamanda bu rüya dedikoduya işaret etmektedir. Sizi sevmeyen kişilerin sizi hakkında sarf ettiği kötü sözler sizi yaralayabilir. Bu kötü sözleri etrafınızdaki kişilerden duyabilir ve müdahale etmek isteyebilirsiniz. Bu durum sizin itibarınızı zedeleyecek ve kötü tanınmanıza sebebiyet verecektir.


Rüyada Hastanede Acil Bir Durum İçin Kan Vermek

Rüyada hastanede acil bir durum için kan vermek, yardıma ihtiyacı olanlara el uzattığınız anlamına gelmektedir. Sizden yardım isteyen hiç kimseyi geri asla geri çevirmiyor ve elinizden geldiğince yardım etmeye çalışıyorsunuz. Karşınızdaki bu kişi sizin yardımınızla zor durumdan çıkacak ve rahat bir nefes alacaktır. Yardımlarınız asla karşılıksız kalmayacaktır, sizin de en zor zamanınızda bu kişiler emin olun ki yanı başınızda olacaklardır.

Rüyada Tanıdığınız Birisinin Sizin İçin Kan Vermesi

Rüyada tanıdığınız birisinin sizin için kan vermesi, içinde bulunduğunuz olumsuz bir durumdan uzun süredir çıkamadığınıza yorumlanmaktadır. Fakat çevrenizdeki sizi seven kişiler sayesinde bu zor durumdan kurtulacak ve feraha çıkacaksınız. Güzel günler sizi beklemektedir. Yardım istemekten çekinmeyiniz. Yardım istediğiniz an sizi seven insanların yardıma koştuklarını görmek sizi çok mutlu edecektir.


Rüyada Sizden Zorla Kan Alınması

Rüyada sizden zorla kan alınması, çevrenizde uzaklaşmak istediğiniz birine işaret etmektedir. Birlikte aynı ortamda bulunmanız gerginliğe neden olmaktadır. Bu sebeple bu durum ile baş etmek istemiyor ve ortamı terk etmek istiyorsunuz. Bu kaçma çabalarınız çok fazla efor sarf etmenize sebep oluyor ve yaşam enerjinizi çalıyor. Kaçmak yerine durumu çözmeye çalışmak size yardımcı olacaktır. Bu kişi ile karşılıklı iletişime geçmeli ve sorunu çözmeye yönelik aksiyon almalısınız. Ortaç çevrede olduğunuz için bu kaçıp saklanma durumu sizin günlük yaşantınızı büyük ölçüde etkileyecektir.

Rüyada Birisinden Kan Almak

Rüyada birisinden kan almak, geçmiş dönemlerde yaptığınız hatalardan ders aldığınıza işaret etmektedir. Vermiş olduğunuz yanlış kararlardan dolayı çekmiş olduğunuz sıkıntılar artık son bulmaya başlıyor. Sıkıntı yaptığınız artık her ne var ise sizi yavaş yavaş terk etmeye başlayacaktır. Sağlık açısından da sıkıntı yaşıyorsanız artık şifa bulacak ve hastalıktan kurtulacaksınız anlamına gelir.

Rüyada Tanıdığınız Birisi İçin Kan Vermek

Rüyada tanıdığınız birisi için kan vermek, aşk hayatınızda yaşayacağınız güzelliklere işaret etmektedir. Sevdiğiniz kişi ile aranızda geçmişten gelen sıkıntılar söz konusu olabilir fakat bu sıkıntıları teker teker çözecek ve dertleriniz son bulacaktır. Sevgi ve mutluluk dolu bir aşk hayatı sizi bekliyor.

Rüyada Bir Kişiden Kan Alındığını Görmek

Rüyada bir kişiden kan alındığını görmek, rüyada gördüğünüz kişinin iş yaşamında yüksek mevkilere geleceğinin habercisidir. Sahip olacağı bu yeni ünvan ile çok başarılı işlere imza atacak ve çevresince tanınacak, takdir görecektir.


Rüyada Kan Bağışlamak

Rüyada kan bağışlamak, sahip olduğunuz bir sırdan kurtulacaksınız anlamına gelmektedir. Bu sırrı kambur gibi sırtınızda taşıyor olabilir ve ağırlığı altında eziliyor olabilirsiniz. Bu sır sizinle alakalı olmamakla birlikte başka sevdiğiniz birinin mutluluğuna da etki edecek bilgiler içeriyor olabilir. Bu durumun sizden kaynaklı olmayan bir şekilde duyulması derin bir oh çekmenize neden olacaktır.

Referanslar

Dreams Cloud – Blood Dream Meaning

Your Chinese Astrology – Blood Dream Interpretation