Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, haksız mal kazancına, dedikoduya ve karalamak için sarf edilen kötü sözlere işaret eder.Olumsuz anlam içeren bu rüya uyarı niteliği taşımaktadır. Yaşanacak olumsuz durumların vuku bulmasıyla birlikte beraberinde mal kaybı ve mutsuzluk da getirecektir.

Rüyada Kan Tükürmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kan tükürdüğünüzü görmek, geçmişte yapmış olduğunuz bir eylemden dolayı büyük pişmanlık yaşamış olduğunuza dikkat çekmektedir. Geçmişte bir kişinin kalbini kırmış olabilir ve bu nedenle o kişinin hakkını yemiş olabilirsiniz. Vicdan azabı üzerinden zaman geçmiş olsa bile sizi kemirmeye devam edecektir.

Geçmişte karışmış olduğunuz bu durum yüzünden çevrenizdeki kişilerce de kınanmış olabilir ve kendinizi yanlış tanıtmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Kendi menfaatiniz için yapmış olduğunuz bu eylem neticesinde hala daha sıkıntısını ve üzüntüsünü yaşıyorsunuz anlamına gelir.


Rüyada Yabancı Birinin Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada yabancı birinin kan tükürdüğünü görmek, başkası hakkında kötü sözler işiteceğinize ve bu kötü sözleri söyleyeme, etrafa yaymaya devam edeceğinize yorumlanır. Hakkında konuştuğunuz bu kişinin aslında bu durumu hak etmediğini bilmenize rağmen bu durumu sürdürmeniz karşınızdaki kişinin çok büyük zararlar almasına sebebiyet verecektir. Bunun bir parçası olarak aktif rol oynamanız ise sizi de kötü konuma sokacaktır.

Rüyada Başkasının Yüzünüze Kan Tükürmesi

Rüyada başkasının yüzünüze kan tükürmesi, sizi sevmeyen biri tarafından sürekli taciz edileceğinize ve kötü sözlerine maruz kalacağınıza yorumlanmaktadır. Bu kişi yüzünden başınız sürekli belaya girebilir. Bu durumdan kurtulmak isteseniz bile uzunca bir süre bu durum mümkün olmayacaktır. Yardım istemekten ve bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak için yasal yollara başvurmaktan çekinmeyiniz. Çünkü olaylar büyümeden müdahale etmeniz büyük zararlar almamanız konusunda sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Ailenizden Birinin Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada ailenizden birinin kan tükürdüğünü görmek, aile içinde yaşanacak kötü bir hadise yüzünden yaşanacak mal kaybına ve sıkıntıya işaret etmektedir. Bu durumu düzeltebilmek adına tüm aile bir araya gelecek ve düzeltmek adına yapılabilecek tüm imkanları ortaya sererek çözüm arayacaksınız. Bu yaşayacağınız sıkıntı çevrenizde sizi sevmeyen kişileri sevindirebilir ve bu durum sizi daha da çok üzebilir.


Rüyada Tanıdığınız Birinin Kan Tükürdüğünü Görmek

Rüyada tanıdığınız birinin kan tükürdüğünü görmek, sizin hakkınızda kötü konuşan ve sizin hakkınızı yiyen kötü niyetli bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişinin farkındasınız fakat müdahale edemiyor ve gerçek niyetini ortaya dökemiyorsunuz. Bu durum karşısında pasif kalmanız karşınızdaki kötü niyetli kişinin daha fazla güçlenmesine sebep olmakta ve size daha fazla zarar vermesine olanak tanımaktadır.

Referanslar

Dreams Cloud – Blood Dream Meaning

Your Chinise Dictionary – Blood Dream Interpretation