Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, vicdan azabına işaret etmektedir.Aynı zamanda bu rüya eğer bir hastalık ya da rahatsızlığınız bulunuyorsa şifa bulacaksınız anlamına da gelmektedir. Geçmişte yaşamış olduğunuz ve müdahale ettiğiniz durumlar olayın seyrini değiştirmiş olabilir ve bu durum sizde vicdan azabı yaşatmış olabilir.

Rüyada Kan Kusmak Ne Anlama Gelir

Rüyada kan kustuğunuzu görmek, yaşamış olduğunuz acı ve pişmanlıklara yorumlanmaktadır. Geçmişte yaşamış olduğunuz ve düzeltmediğiniz bir durum peşinizden gelmekte ve hala sizi etkilemektedir. Yürütemediğiniz bir ilişki ya da evlilik hala daha şimdiki ilişkinizi etkiliyor olabilir ve bu durumu aşamıyor olabilirsiniz. Karşı tarafı zamanında haksız yere çok kırdığınızı düşünüyor ve bu nedenle hala daha büyük üzüntü hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Başkasının Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada başkasının kan kustuğunu görmek, çevrenizde sizin iyiliğinizi istemeyen kişilerden zarar göreceğiniz anlamını taşımaktadır. Malınızda ve mülkünüzde gözü olan tanıdıklarınız olabilir ve kendi menfaatleri doğrultusunda size sinsice yaklaşıyor olabilirler. Bu kişiler size kendilerini çok iyi tanıttıkları için fark edemeyebilir ve verdikleri ya da verecekleri zararın bilincinde olamayabilirsiniz. Dikkatli olmanız ve her hareketin iyi niyetli olamayabileceğini öğrenmeniz gerekmektedir.


Rüyada Başkasının Kustuğu Kanın Üzerinize Sıçraması

Rüyada başkasının kustuğu kanın üzerinize sıçraması, öfkeli sözler işiteceğinize işaret etmektedir. Bu öfkeli sözleri hak etmeyebilirsiniz. Fakat dolaylı yoldan sevdiğiniz birisi korumaya çalışırken kendiniz de bu olumsuz durumdan nasiplenebiliriz. Siz de bir süre koruduğunuz bu kişi ile birlikte hak etmediğiniz ağır sözler işitebilirsiniz.

Rüyada Tanıdığınız Birinin Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada tanıdığınız birinin kan kustuğunu görmek, çevrenizde sıkıntıları olan ve yardıma muhtaç bir kişiye işaret etmektedir. Bu kişi henüz karşınıza çıkmamış olabilir ya da muhtaç durumu henüz vuku bulmamış olabilir. Bu durumu önceden sezinleyip yardımda bulunmanız bu kişi için çok büyük öneme sahip olmaktadır. Size ömür boyu minnettar kalacak ve iyiliğinizi geri ödemek için elinden geleni yapacaktır.


Rüyada Aileden Birinin Kan Kustuğunu Görmek

Rüyada aileden birinin kan kustuğunu görmek, aile içinden birinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulacağına işaret eder. Aile içindeki bu kişinin bulaştığı bu kötü bir olay ya da uyuşturucu ve madde bağımlılığı olabilir. Tüm aile durumdan çok sonra haberdar olacaktır ve duruma müdahaleleri geç olacaktır. Bu durum geri dönülmez değildir. Bu nedenle fark edildiği hangi an olursa olsun müdahale edilmesi o kişinin sağlığı ve varlığı için büyük önem taşıyacaktır.

Referanslar

Dreams Cloud – Blood Dream Meaning

Your Chinese Astrology – Blood Dream Interpretation