Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, kendi korkularınızla yüzleşme vaktinizin geldiğini işaret eden uyarı anlamını taşımaktadır.Kan, yaşam gücünü, mutluluğu, yaşam enerjisini, ruhları ve insanlığın özünü simgeler. Bu rüya aynı zamanda derin sevgi, duygu yoğunluğu, tutku ve yaşayacağınız küçük hayal kırıklıklarını da ifade etmektedir.

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir

Yıne rüyada kan görmek ile alakalı olarak, aynaya veya duvara kan ile yazılmış yazı görmek, gerçek hayatta çalıştığınız bir proje üzerine çok eğildiğiniz ve gereksiz efor sarf ettiğiniz anlamına gelir. Büyük ihtimal beklediğiniz faydayı sağlayamayacak ve kaybettiğiniz zaman için pişman olacaksınız.

Bununla birlikte günlük yaşantınızda kafaya takılmayacak şeyleri dert ediniyor olabilir ve bu yüzden her şeyi olay haline getiriyor olabilirsiniz. Unutmayın ki zamanınız ve enerjiniz sizin için çok değerli, bu nedenle en ufak pürüzde isyan etmemeli ve düzeltmek için çaba sarf etmelisiniz. Üzerine çok kafa yormayın ve daha iyisi için yolunuza devam edin.

Rüyada Kıyafetinizde Kan Lekesi Görmek

Rüyada kıyafetinizde kan lekesi görmek, pozitif anlam içermektedir. Sevgi ve sadakat ile ilişkilidir ve yol göstericidir. Kendinize olan güveninizin arttığı bir döneme gireceksiniz. Bugüne kadar ertelediğiniz her ne var ise içinizden yapmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Ayrıca da gerçek hayatta baş edemediğiniz bir sorun var ise bu rüya size o sorunun sebeplerini ortaya koymaya çalışır. Eğer rüyada kıyafetinizdeki kan lekesi size ait değil başkasının kanı ise, zorluklarla karşılaşacaksınız demektir. Aşırı derecede duygusal davranmanız söz konusu olabilir ve bu tavrınız zorlukları aşmanız açısından size engel olacaktır.


Rüyada Kanla Kaplanmış Bir Havlu Görmek

Rüyada kanla kaplanmış bir havlu görmek, aile içerisinde yaşanacak bir tartışmaya yorumlanmaktadır. Fakat bu tartışma çabuk alevleneceği gibi çok çabuk şekilde de dinecek ve unutulacaktır. Aile içinde bir kaç kişiyle bir müddet küs kalabilir ve olay dinse dahi görüşmek istemeyebilirsiniz. Küs olmanız birbirinize olan sevginizi azaltmayacaktır fakat bu haliniz aile içindeki iletişimin tekrar eski haline gelmesini etkileyecektir. Büyüklüğün sizde kalarak küslüğü sonlandırmak için harekete geçmeniz tüm aile için hayırlı olacaktır.

Rüyada Kan Kaybetmek

Rüyada kan kaybetmek, sevgi kaybına işaret etmektedir. Psikolojik, duygusal veya fiziksel olarak zayıflamış ya da yorgun hissettiğinizi gösterebilir. Ayrıca da manevi teslimiyet ihtiyacına da işaret etmektedir. Hayatınızda fedakârlık yapmanız gerekecek bir durum ile karşılaşabilir bu nedenle de karşı tarafa karşı sevginizde azalma hissedebilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gereken bu fedakarlıkla ilgili tereddüt yaşayabilir ve vazgeçmek için kendinize bahaneler üretebilirsiniz.


Rüyada Üzerinizdeki Gömleği Kanla Kaplanmış Olarak Görmek

Rüyada üzerinizdeki gömleği kanla kaplanmış olarak görmek, iş ortamındaki başarılı kariyerinizi yıkmak isteyen düşmanlarınızın bulunduğunu gösterir. İş ortamındaki çalışma arkadaşlarınızın göründüğü kadar iyi olmayabileceklerini unutmamanız gerekmektedir. Ortak proje yürütüyorsanız kendi çıkarlarınızı gözetmek için dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi ortak projenin tüm başarısını kendisi üstlenmek isteyebilir ve sizi arka plana atmak için kötü eylemlerde bulunabilir.

Rüyada Yerde Kan Lekeleri Görmek

Rüyada yerde kan lekeleri görmek, hayalperest yapınıza dikkat çekmektedir. Yeni kurduğunuz ya da kuracağınız dostluklara karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıcı anlam taşımaktadır. Bu kişilere tanımadan güvenmeniz sizin için tehlikeli olacaktır. Bu yüzden bir miktar para kaybedebilir ve yaşayacağınız küçük bir travmanın etkisinden de uzun süre çıkamayabilirsiniz.

Rüyada Vücudunuzdaki Bir Kesikten Kan Akması

Rüyada kan görmek ile alakalı çok sık görülen bir başka rüya ise vücudundaki bir kesikten kan akmasıdır. Bu rüya gerçek hayattaki fiziksel rahatsızlıklarınıza işaret etmektedir. Bu rahatsızlıkları göz ardı ediyor olabilir ve doktor kontrolüne gitmeyi geciktiriyor olabilirsiniz. Endişelerinizin peşinden gitmeniz gerekmektedir. İş işten geçmeden müdahale edilmesine izin vermek sağlık açısından birçok sorundan kurtulmanız anlamına gelir.


Rüyada Duvarlarda Kan Görmek

Rüyada duvarlarda kan görmek, iş yerinizde ya da günlük yaşantınızda başkalarıyla olan kişisel görüşmelerinizde zayıf bir iş stratejisi yapacaksınız anlamına gelmektedir. Çekimser tavır takınabilir karşınızdaki kişilere ısınamayabilirsiniz. Bu durum tavır hal ve hareketlerinize yansıyacak ve sizi olumsuz etkileyecektir.

Rüyada Ellerinizi Kana Bulanmış Olarak Görmek

Rüyada ellerinizi kana bulanmış olarak görmek, şansa işaret eden olumlu anlam içermektedir. Karşınıza çıkacak fırsatların farkında olacaksınız ve bununla birlikte kendi yararınıza olacak tercihi seçerek başarılı bir işe adım atacaksınız anlamına gelmektedir. Eğer rüyada ellerinizdeki kanı yıkadığınızı görürseniz, kişisel meselelerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Ertelediğiniz her ne var ise düşünmeli ve yola koyulmak için ilk adımı atmalısınız.

Rüyada Kan Kaybeden Birini Görmek

Rüyada kan kaybeden birini görmek, gerçek hayatta enerjinizi, zamanınızı ve konsantrasyonunuzu zayıflatan kişilerle birlikte olduğunuza işaret etmektedir. Hayatınızın her anında olan bu ruh emici kişileri tespit etmeli uzaklaşmalarını sağlamanız gerekmektedir. Bu kişilerin sizin iyiliğinizi istemediği gibi sizden faydalanma gibi kötü emelleri de bulunmaktadır.


Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek, olumlu anlam içermektedir. Bir kadının rüyasında adet kanı görmesi, yaratıcı bir döneme girdiğinin işaretidir. İçindeki yaratıcı gücü açığa çıkaracak eylemlerde bulunabilir, yeni ve güçlü fikirler edinebilir, sağlıklı ve yapıcı kararlar alarak yaşamınızı güzelleştirme olanağı yakalayabilirsiniz. Sizin için geçmişteki başarısız karar ve aktiviteleriz artık sona ermiş demektir.

Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işemek, gerçek hayatta amansız bir hastalığın habercisidir. Fakat bu rüya olumsuz anlam içermemekle birlikte bu hastalıktan kurtulacağınızın da kutlu haberini vermektedir.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, bulaşmak üzere olacağınız bir beladan kıl payı kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Çevrenize karşı dikkatli olmanız ve olası bir olumsuzluğu öngörmeniz sayesinde kötü bir olayı yaşamadan atlatacaksınız.


Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi

Rüyada kulaktan kan gelmesi, sırlarınızın açığa çıkacağının haberini alacaksınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu durumu öğrendikten sonra hatanızı telafi etme şansı yakalayabilir ve sırra neden olan durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu rüya olumsuz gözükmekle birlikte sizde olumlu eylem yaratma fırsatı için uyarı niteliği taşımaktadır.

Referanslar

Dreams Cloud – Blood Dream Meaning

Your Chinese Astrology – Blood Dream Dictionary

Dream Bible – Blood Dream Interpretation

Özet
Rüyada Kan Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Kan Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada kan görmek, kendi korkularınızla yüzleşme vaktinizin geldiğini işaret eden uyarı anlamını taşımaktadır. Kan, yaşam gücünü, mutluluğu, yaşam enerjisini, ruhları ve insanlığın özünü simgeler.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

23 thoughts on “Rüyada Kan Görmek”

 1. merhaba ben ruyamda uykudan uyandım ustum başım kan içindeydi özelliklede sırtım ne anlama geliyo bu?

 2. Merhaba öncellikle rüyam çok karışıktı başta eski sevgilimle konuştuğumu göedüm sonra küs olduğum biriyle konuştuğumu ve daha sonrasında elimin kanadığını gördüm ve uyandığımda o kanayan yerde benek tarzı bir şey oluştu

 3. Merhabalar bu konu beni cok düsündürdü açıkçası eski sevgilim 7 yillik bi iliskimiz oldu ayrıldık hala cok seviyorum ve o baskasiyla bi iliski yasiyor suan
  Ruyamda bir kap plastik,içinde kat kat peceteler vardi pecetelerde kan izleri vardi kucuk kucuk izler bana eski sevgilimin adet kani oldugu soylendimi bilmiyorum ama ole bi hisle uyandim acaba bunun anlami ne gercekten cok merak ediyorum.

  1. Merhaba bu rüya eski sevgilizi unutamadığınızı onun ile alakalı geçmiş zamanı özlediğinizi ifade ediyor. Uzun bir süre beraber olmanın getirdiği bağlılığı henüz atlatamadığınızı ancak bu bağın zamanla azalacağını ifade etmekedir.

 4. Merhaba ben rüyamda kaplı bı yerdeyim TK başına makina patliyo çok korktum elimle kulağıma dokununca kan geldiğini gördüm

 5. rüyamda kızımla tatildeyim ve kayağa kaymaya çıkıyorum kızımı elimin komşuna bırakıyorum ve kayarken aşağı inene kadar kızımı düşünüyorm ve indikten sonra komşu olan bayan yok kizim bulup bezini bağlamak icin eğildiğinde kurumuş kan lekesi görüyorum kızlığın bozulduğunu düşünüyorm göbeğini açıp baktığımda kırmızı bir toz elimi sürüyorum elimde kaliyo ve kizim bnde.n kaçık gidiyor ben sesleniyorum ismini ve etrafta kişiler bana bakiyo ve bayılıyorum

 6. arkadaşlar 2-3 gündür rüyamda yerde kanlar görüyorum.ama hep ormanlık alanlarda.rüyam nedemek istiyor yorum ypblrmsnz

 7. Merhaba, rüyada koltuğa bulaşmış ve etrafı biraz kurumuş adet kanı gördüm. Üzeri beyaz bir banyo havlusu ile örtülmüş, ya gizlemek yada temizlrmek için. kanepenin üzerine de kuru ıslak karışık bir sürü elbise serilmiş. Bu kanın annemden bulaşmış olabileceği aklıma geliyor. elbiseler ve havluyu kaldırdıktan sonra kimse görmeden annemin olduğunu düşündüğüm bu kanı kurumuş yerlerinden başlayarak temizlemeye çalışıyorum. Kuru yerler temizleniyor ama ortada hala ıslak olan yer kırmızı pembe arası bir renkte leke olarak kalıyor. Rüyayı görmeden önceki akşam annem gözlerindeki ağrı için doktora gittiğini ve sorunun nörolojik olabileceğini öğrendiğini söylemişti. Bendeki endişe ve kaygıdan kaynaklanan bir rüya olduğu aşikar ancak tam manası nedir acaba.

 8. Bu gece gördüğüm rüyayı kesik kesik gördüm bunun için tam hatırlayamıyorum. Öncelikle 17 yaşındayım ve rüyamda bir bebeğim oluyor fakat doğum yaptığımı görmedim, onunla ilgilendiğimi hatırlıyorum. Gerçek hayattaki kız arkadaşımın rüyamda bu bebeğimize sahip olduğuna eminim yani bebek ikimize ait fakat kız arkadaşımı görmedim ne yüzünü ne de başka türlü konusu dahi geçmemişti. Daha sonra okula gidiyorum ve bebeğimin olduğunu kimseye belli etmemeye çalışıyorum. Bu rüyam hiç olmamışçasına bitiyor ve diğer rüyaya geçiyorum. Bunda ise yakın akrabalarım havuz başında eğlenirken bende mayomu giyip onlara doğru yol alıyorum. Hepsi bana korkuyla bakıyordu daha sonra biri önümü işaret etti aşşağıya doğru bakınca altımdan kan aktığını fark ediyorum hatta yerlere falan da damlamış adet mi olmuştum yoksa hamilelik belirtisimiydi emin değilim çünkü kan tam kırmızı değil biraz sulu ve pembemsiydi. Bir gecede iki rüya birden görmüş oldum bu daha önce defalarca olmuştu bunun bir anlamı var mı lütfen yardımcı olun. Bu arada kız arkadaşım sevgilim oluyor yani ve ona fazlasıyla bağlıyım. Cevabınızı bekliyorum..

 9. Merhaba ben rüyamda teyzelerimle bir eski evde oturuyorduk bir nesnenin yanındaben vardım elimi diz kapağıma deydiğini gördüm sonra oluk oluk kan akımınını izlerken bi kaba dolup tastıgını gördüm

 10. Rüyamda tam olarak hatırlamasam da elime bir şey batıyordu ve galiba bu bir kalemdi. Sonra elimde küçük bir delik açılıyordu ve kan akıyordu. İşin garibi kanka birlikte parmağının üstüne 24 sayısı yazılıyordu. Bunu bana bir işaret olduğunu rüyamda hissediyordum ve bunun bir anlamı olup olmadığını öğrenmek için anneme gösteriyordum. Annemin mimiklerinden bundan korktuğunu anlıyordum ve annem ben korkmayayım diye bana bunun anlamını söylemiyordu zaten rüyam çok karışıktı ama bunları net hatırlıyorum zaten bu rüyadan sonra başka bir rüya daha görmüştüm lütfen yorumlar mısınız? Bu rüyamdan çok etkilendim eğer yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. Merhaba
   Bugğn gördüğüm rüya beni çok etkiledi lütfen yorumlar mısınız.
   Rüyamda bir parkur vardı ve onları sırayla geçmem gerekti yanımda babam ve iki kişi daha vardı daha sonra bir ayna çıktı karşıma oradan geçemeyeceğimi anlayınca kafamla oraya vurdum ve kafam kanamaya başladı çok fazla kan vardı elimin ayağımın boşaldığını hissettim fakat sonra kan durdu ve başımda da küçük bir yara vardı.Rüyada acıyı sanki gerçekten hissettmiş gibiydim.

 11. Merhaba ruyamda 5 aylik kizimin vebbenim burnumuzdan kan akiyordu ancak once pihtilasmis gibi katiydi ve kizimin burnundaydi ben onda farkettikten sonra kendi burnumdanda aktigini fark ettim. Miktari ne az sayilirdi ne cok . Yere de akti . Esim eline bi bez almisti haliya degmesin diye yere akanlari siliyordu.ruyanin anlami nedir ?

 12. Merhaba rüyamda 3 ayri kisi gordum biri beni sevrn biriydi. Biriyle bir yolculuk yaptim otobus cok kirliydi. Ruyanin devaminda ikinci kisi babamdi ayni itobuse bindim ama babam benimle yolculuk yapmadi ben beyaz bir elbise giyinmistim otobustekilerde beyazliydi bir kadin vah vah cok da gencms dedi bana aciyarak bakti ucuncu kiside cok guze
  sozlumdu onunla otobuse bindeim
  otobus cok guzeldi ve gunes dogdu birbirimize gulumsedik

 13. Ben ruyamda cinlerin varligini hissettim odadaydim o kadr sey izledim sonunda bana musallat oldular gibi bir seyler soyledim sonra okulda yuzunu gormedigim birinin yuzume adet kani surdugunu gordum cok pisti ve rahatsiz olmustum kokusundan bu ne anlama geliyor

  1. Merhaba Esra bu rüya çevrenizdeki düşmanlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini anlatır. Yakınınızdaki birinden şüpheleniyorsunuz.

 14. Merhabalar, rüyamda eski kız arkadaşım ile buluşuyorum, dudakları ile dudaklarıma bir buse konduruyor ve dudaklarıma kan bulaşıyor sonrası da var ama karışık biraz ama net olarak hatırladığım bu. Bir anlam çıkar mı ?

  1. Merhaba rüyamda bilmedigim bir evdeydim. tuvalete gittim hersey normalken bi anda borulardan kırmızı su aktığını gördüm. Ev iki katlıydi bende yukarı çıktım. Yukardaki tüm odalar kan icindeydi duvarlae kapılar kıpkırmızıydı. Sonra onları temizlemek istedim. Heryeri deterjan yapıp hortumla su tutacaktim. Biri çıktı ordan bicaklanmis cikmak istediğini söyledi . Bende onu reddederek o odaya kilitledim ve bir anda önce korkuyla oralari temizlemeye başladım . Sonra uyandım zaten ruyami lütfen açıklar mısınız

 15. Merhaba ben rüyayı sabah namazına kalkmadan önce gördüm rüyada Yatağımın ayak ucunda karanlık bişey gördüm kemikti ve çok karanlıktı üstünde de kanlar vardı KorKtuğumdan yataktan fırladım baktım hiçbirşey yok geriyattım bu sefer bu rüyayı defalarca ileme anlattığımı gördüm uyandıktan sonra ise bu kanlı kemik neye ait olduğunu hatırlamıyodum ama baya aklıma takıldı sizce bunun tabiri olabilirmi

  1. Merhaba Rabia, bu rüyanın tabiri rüyada gördüğünuz kemigin çeşidine göre değişiklik gösterir. Eğer hayvan kemiği görürseniz bu gayrimenkul elde etmeye delalet eder. Bu bir insan kemiği ise o kişinin gizli sırlarını ogreneceginize ve açık edeceginize delalet eder.

  1. Merhaba Sevval, rüyada bıçak görmek genellikle size zarar veren bir kimseden ya da bir alışkanlıktan kurtulmaniz gerektiğine delalet eder. Tıpkı kes kopar bitsin dedigimiz gibi size yarari olmayan şeylerden uzaklasmaniz gerekmekte. Kanın çıkmaması bu alacağınız uzaklasma karari sonrasi huzuru ve mutluluğu bulacaginiza tabir edilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.