Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek, kendi korkularınızla yüzleşme vaktinizin geldiğini işaret eden uyarı anlamını taşımaktadır.Kan, yaşam gücünü, mutluluğu, yaşam enerjisini, ruhları ve insanlığın özünü simgeler. Bu rüya aynı zamanda derin sevgi, duygu yoğunluğu, tutku ve yaşayacağınız küçük hayal kırıklıklarını da ifade etmektedir.

Rüyada Kan Görmek Ne Anlama Gelir

Yıne rüyada kan görmek ile alakalı olarak, aynaya veya duvara kan ile yazılmış yazı görmek, gerçek hayatta çalıştığınız bir proje üzerine çok eğildiğiniz ve gereksiz efor sarf ettiğiniz anlamına gelir. Büyük ihtimal beklediğiniz faydayı sağlayamayacak ve kaybettiğiniz zaman için pişman olacaksınız.

Bununla birlikte günlük yaşantınızda kafaya takılmayacak şeyleri dert ediniyor olabilir ve bu yüzden her şeyi olay haline getiriyor olabilirsiniz. Unutmayın ki zamanınız ve enerjiniz sizin için çok değerli, bu nedenle en ufak pürüzde isyan etmemeli ve düzeltmek için çaba sarf etmelisiniz. Üzerine çok kafa yormayın ve daha iyisi için yolunuza devam edin.

Rüyada Kıyafetinizde Kan Lekesi Görmek

Rüyada kıyafetinizde kan lekesi görmek, pozitif anlam içermektedir. Sevgi ve sadakat ile ilişkilidir ve yol göstericidir. Kendinize olan güveninizin arttığı bir döneme gireceksiniz. Bugüne kadar ertelediğiniz her ne var ise içinizden yapmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Ayrıca da gerçek hayatta baş edemediğiniz bir sorun var ise bu rüya size o sorunun sebeplerini ortaya koymaya çalışır. Eğer rüyada kıyafetinizdeki kan lekesi size ait değil başkasının kanı ise, zorluklarla karşılaşacaksınız demektir. Aşırı derecede duygusal davranmanız söz konusu olabilir ve bu tavrınız zorlukları aşmanız açısından size engel olacaktır.


Rüyada Kanla Kaplanmış Bir Havlu Görmek

Rüyada kanla kaplanmış bir havlu görmek, aile içerisinde yaşanacak bir tartışmaya yorumlanmaktadır. Fakat bu tartışma çabuk alevleneceği gibi çok çabuk şekilde de dinecek ve unutulacaktır. Aile içinde bir kaç kişiyle bir müddet küs kalabilir ve olay dinse dahi görüşmek istemeyebilirsiniz. Küs olmanız birbirinize olan sevginizi azaltmayacaktır fakat bu haliniz aile içindeki iletişimin tekrar eski haline gelmesini etkileyecektir. Büyüklüğün sizde kalarak küslüğü sonlandırmak için harekete geçmeniz tüm aile için hayırlı olacaktır.

Rüyada Kan Kaybetmek

Rüyada kan kaybetmek, sevgi kaybına işaret etmektedir. Psikolojik, duygusal veya fiziksel olarak zayıflamış ya da yorgun hissettiğinizi gösterebilir. Ayrıca da manevi teslimiyet ihtiyacına da işaret etmektedir. Hayatınızda fedakârlık yapmanız gerekecek bir durum ile karşılaşabilir bu nedenle de karşı tarafa karşı sevginizde azalma hissedebilirsiniz. Bu nedenle yapmanız gereken bu fedakarlıkla ilgili tereddüt yaşayabilir ve vazgeçmek için kendinize bahaneler üretebilirsiniz.


Rüyada Üzerinizdeki Gömleği Kanla Kaplanmış Olarak Görmek

Rüyada üzerinizdeki gömleği kanla kaplanmış olarak görmek, iş ortamındaki başarılı kariyerinizi yıkmak isteyen düşmanlarınızın bulunduğunu gösterir. İş ortamındaki çalışma arkadaşlarınızın göründüğü kadar iyi olmayabileceklerini unutmamanız gerekmektedir. Ortak proje yürütüyorsanız kendi çıkarlarınızı gözetmek için dikkatli olmanız gerekmektedir. Karşınızdaki kişi ortak projenin tüm başarısını kendisi üstlenmek isteyebilir ve sizi arka plana atmak için kötü eylemlerde bulunabilir.

Rüyada Yerde Kan Lekeleri Görmek

Rüyada yerde kan lekeleri görmek, hayalperest yapınıza dikkat çekmektedir. Yeni kurduğunuz ya da kuracağınız dostluklara karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıcı anlam taşımaktadır. Bu kişilere tanımadan güvenmeniz sizin için tehlikeli olacaktır. Bu yüzden bir miktar para kaybedebilir ve yaşayacağınız küçük bir travmanın etkisinden de uzun süre çıkamayabilirsiniz.

Rüyada Vücudunuzdaki Bir Kesikten Kan Akması

Rüyada kan görmek ile alakalı çok sık görülen bir başka rüya ise vücudundaki bir kesikten kan akmasıdır. Bu rüya gerçek hayattaki fiziksel rahatsızlıklarınıza işaret etmektedir. Bu rahatsızlıkları göz ardı ediyor olabilir ve doktor kontrolüne gitmeyi geciktiriyor olabilirsiniz. Endişelerinizin peşinden gitmeniz gerekmektedir. İş işten geçmeden müdahale edilmesine izin vermek sağlık açısından birçok sorundan kurtulmanız anlamına gelir.


Rüyada Duvarlarda Kan Görmek

Rüyada duvarlarda kan görmek, iş yerinizde ya da günlük yaşantınızda başkalarıyla olan kişisel görüşmelerinizde zayıf bir iş stratejisi yapacaksınız anlamına gelmektedir. Çekimser tavır takınabilir karşınızdaki kişilere ısınamayabilirsiniz. Bu durum tavır hal ve hareketlerinize yansıyacak ve sizi olumsuz etkileyecektir.

Rüyada Ellerinizi Kana Bulanmış Olarak Görmek

Rüyada ellerinizi kana bulanmış olarak görmek, şansa işaret eden olumlu anlam içermektedir. Karşınıza çıkacak fırsatların farkında olacaksınız ve bununla birlikte kendi yararınıza olacak tercihi seçerek başarılı bir işe adım atacaksınız anlamına gelmektedir. Eğer rüyada ellerinizdeki kanı yıkadığınızı görürseniz, kişisel meselelerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Ertelediğiniz her ne var ise düşünmeli ve yola koyulmak için ilk adımı atmalısınız.

Rüyada Kan Kaybeden Birini Görmek

Rüyada kan kaybeden birini görmek, gerçek hayatta enerjinizi, zamanınızı ve konsantrasyonunuzu zayıflatan kişilerle birlikte olduğunuza işaret etmektedir. Hayatınızın her anında olan bu ruh emici kişileri tespit etmeli uzaklaşmalarını sağlamanız gerekmektedir. Bu kişilerin sizin iyiliğinizi istemediği gibi sizden faydalanma gibi kötü emelleri de bulunmaktadır.


Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek, olumlu anlam içermektedir. Bir kadının rüyasında adet kanı görmesi, yaratıcı bir döneme girdiğinin işaretidir. İçindeki yaratıcı gücü açığa çıkaracak eylemlerde bulunabilir, yeni ve güçlü fikirler edinebilir, sağlıklı ve yapıcı kararlar alarak yaşamınızı güzelleştirme olanağı yakalayabilirsiniz. Sizin için geçmişteki başarısız karar ve aktiviteleriz artık sona ermiş demektir.

Rüyada Kan İşemek

Rüyada kan işemek, gerçek hayatta amansız bir hastalığın habercisidir. Fakat bu rüya olumsuz anlam içermemekle birlikte bu hastalıktan kurtulacağınızın da kutlu haberini vermektedir.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, bulaşmak üzere olacağınız bir beladan kıl payı kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Çevrenize karşı dikkatli olmanız ve olası bir olumsuzluğu öngörmeniz sayesinde kötü bir olayı yaşamadan atlatacaksınız.


Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi

Rüyada kulaktan kan gelmesi, sırlarınızın açığa çıkacağının haberini alacaksınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bu durumu öğrendikten sonra hatanızı telafi etme şansı yakalayabilir ve sırra neden olan durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Bu rüya olumsuz gözükmekle birlikte sizde olumlu eylem yaratma fırsatı için uyarı niteliği taşımaktadır.

Referanslar

Dreams Cloud – Blood Dream Meaning

Your Chinese Astrology – Blood Dream Dictionary

Dream Bible – Blood Dream Interpretation