Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para görmek, aile bireylerine daha fazla vakit ayırmanız gerektiğine delalet eder.Rüyada sahte kâğıt para görmek ise bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığına, aldatıcı olduğunu delalet eder. Bu rüya sizin de olmadığınız biri gibi davrandığınıza delalet eder. Bu rüya kimi zaman koyduğunuz hedeflere doğru yol almaya alamettir. Bu hedefler psikolojik ya da duygusal hedefler de olabilir. Para bu hedeflere ulaşırken ne kadar kuvvetli olduğunuza işaret eder.

Para kimi zaman da zorluklar yaşamaya ve bunları aşmaya delalet eder. Kimi zaman bu rüya sizden daha kuvvetli düşmana da yorumlanır. Rüyada paranızın olmadığını görmek kendinize olan güveninizin azaldığına ve güçsüz hissettiğinize delalet eder.

Rüyada para kazanmak şanslı olmaya delalet eder. Beklemediğiniz yerden bir güç kazanmaya tabir olunur. Rüyada kâğıt para görmek ve çaldırmak fırsatlardan yararlanmaya başkalarının sözüne kulak asmamaya delalet eder. Rüyada paranızı çaldırmak, kendinize olan güveninizi kaybetmeye, gücünüzü yitirmeye tabir olunur.

Rüyada para kaybetmek gerçek hayatta bitirmeye çalıştığınız önemli görevler olduğuna ve bu nedenle stres yaşadığınıza delalet eder. Rüyada para saymak gücünüzü test etmeye, değerinizi ölçmeye delalet eder. Aynı zamanda kibirlenmeye ya da böbürlenmeye de yorumlanır. Yine bu rüya içinizdeki yaratıcılığı dışarı çıkarmaya paylaşacak çok sayıda fikre sahip olmaya delalet eder.


Rüyada Kağıt Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kâğıt para görmek ile alakalı farklı şeyler görebilirsiniz. Bunlar;

 • Para biriktirmek,
 • Para saklamak,
 • Para almak,
 • Para kazanmak,
 • Paranızı çaldırmak,
 • Dilenciye para vermek,
 • Sahte para görmek,
 • Para çalmak,
 • Yolda para bulmak,
 • Çok miktarda para görmek,
 • Para borç almak,
 • Borç vermek,
 • Para dolu çanta görmek,
 • Yabancı para görmek,
 • Para saymak,
 • Para kaybetmek,
 • Para dolu cüzdan görmek,Rüyada kağıt para görmek çoğu zaman bir işi tamamlarken kişinin kendine olan güveni ile yorumlanır. Ne kadar fazla para görürseniz o kadar seçim şansınız var demektir. Bu rüya gerçek hayattaki paranızla paralel olmak zorunda değildir.

Rüyada kağıt para görmek çoğu zaman bir işi tamamlarken kişinin kendine olan güveni ile yorumlanır. Ne kadar fazla para görürseniz o kadar seçim şansınız var demektir. Bu rüya gerçek hayattaki paranızla paralel olmak zorunda değildir. Rüyada elinizde kâğıt para tuttuğunu görmek  gelecek hedeflere odaklanmak için bazı işaretler aradığınıza delalet eder. Rüyada banka hesabında çok miktarda para görmek olumlu kazanımlar elde etmeye yorumlanır. Satın alırken kâğıt para yerine banka kartınızı kullanıyorsanız, yaratıcılık hususunda daha çok özgüvene ihtiyacınız var demektir.

Rüyada kağıt para görmek iş hayatında ve sosyal hayatta bazı konularda küçük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına ancak sonrasında bu sıkıntılardan kurtulup rahat bir hayat sürüleceğine delalettir. Yaşanan sıkıntıların ardından refah içinde yaşanacağına yorulur. Böyle bir rüya gören kimsenin karşısına yakın zamanda önemli bir iş fırsatı çıkar ve eğer bu fırsatı değerlendirirse oldukça büyük bir başarı sağlayarak büyük paralar kazanır.

Rüyada kâğıt para görmek riyakârlık ile mücadele etmeye de işaret eder. Eğer paranın üzerinde dini sözler yazıyor ise, rüyayı gören kişinin doğru yolda olduğuna delalet eder. Bu para yaşayacağınız maddi zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder.

Rüyada faiziyle borç para vermek sizi hayal kırıklığına uğratacak olaylarla karşılaşma anlamı taşır. Bu rüya aynı zamanda ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğine de işaret eder. Öte yandan geri dönüş beklemeden borç vermek gelecekte daha rahat para kazanmaya delalet eder.

Rüyada borç para almak ilgilenmek istediğiniz çok sayıda şey olduğuna ancak henüz bunlara vakit ayıramadığınıza delalet eder. Rüyada ödeyemeyeceğiniz miktarda borç para almak çevrenizdekileri kırdığınızı ve sizi affetmediklerini ifade eder.


Rüyada Kağıt Para Almak

Rüyada kağıt para almak iş hayatında ve sosyal hayatta bazı konularda küçük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına ancak sonrasında bu sıkıntılardan kurtulup rahat bir hayat sürüleceğine delalettir. Ayrıca, yaşanan sıkıntıların ardından refah içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada kağıt para alan kimsenin karşısına yakın zamanda önemli bir iş fırsatı çıkar ve eğer bu fırsatı değerlendirirse oldukça büyük bir başarı sağlayarak büyük paralar kazanır.

Rüyada elinizde kâğıt para tuttuğunu görmek bazı zorlukları boş vermeniz gerektiğine ve gelecek hedeflere odaklanmak için bazı işaretler aradığınıza delalet eder.

Rüyada banka hesabında çok miktarda para görmek olumlu kazanımlar elde etmeye yorumlanır. Eğer bir şey satın alırken kâğıt para yerine banka kartınızı kullanıyorsanız, yaratıcılık hususunda daha çok özgüvene ihtiyacınız var demektir.


Rüyada Kağıt Para Vermek

Rüyada kağıt para vermek, sizi hayal kırıklığına uğratacak olaylarla karşılaşma anlamı taşır. Bu rüya aynı zamanda ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerektiğine de işaret eder. Öte yandan geri dönüş beklemeden borç vermek gelecekte daha rahat para kazanmaya delalet eder.

Rüyada birinden borç para almak ilgilenmek istediğiniz çok sayıda şey olduğuna ancak henüz bunlara vakit ayıramadığınıza delalet eder. Rüyada ödeyemeyeceğiniz miktarda borç para almak çevrenizdekileri kırdığınızı ve sizi affetmediklerini ifade eder.

Rüyada kâğıt para saymak, çalışma hayatında gerçekleştirilecek bir proje ile aniden büyük bir başarı kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine tabir edilir. Aynı zamanda, yapılan işte çok büyük başarı kazanacak çalışmalar gerçekleştirmeye delalettir.

Bazen de bu rüya boş işler peşinde koşmaya ve vaktini kendisine fayda vermeyecek eylemler içinde geçirmesine işarettir. Rüyasında para sayan kimse dünyaya ve dünya malına düşkün olur. Bu rüya, geçimini sağlarken bazı zorluklarla baş başa kalacağına, sıkıntı çektikten sonra rızkını kazanmaya, iş hayatında başarısızlıklara veya çok çalışıp çabalayıp güzel bir yere gelmeye de yorumlanır.


Rüyada Kağıt Para

Rüyada kâğıt para görmek riyakârlık ile mücadele etmeye de işaret eder. Eğer paranın üzerinde dini sözler yazıyor ise, rüyayı gören kişinin doğru yolda olduğuna delalet eder. Bu para yaşayacağınız maddi zorlukların üstesinden gelmeye delalet eder.

Rüyada kâğıt para basmak, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin,  kendi görevi olmadığı halde gizli işler ile ilgileneceğine ve bu yüzden çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine işaret eder.

Bu rüya kişinin kötü amelidir. Bu rüyayı gören kimse yapacağı işlere ve hareketlere çok dikkat etmelidir. Çünkü para basmak, kendisinden sonra devam edecek bir günahı başlatmaya veya kötü bir eylemin yaygınlaşmasını sağlamaya işaret etmektedir. Kâğıt para basan kimse, kısa bir süre içerisinde günaha gireceği bir işin peşinden gider.

Rüyada kağıt para görmek ile alakalı duygular ise;

 • Utanmak,
 • Güven duymak,
 • Mutlu olmak,
 • Kaygılı olmak,
 • Sinirli olmak,
 • Gururlu olmak,
 • Şaşırmaktır.Özet
Rüyada Kağıt Para Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Kağıt Para Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada kağıt para görmek, aile bireylerine daha fazla vakit ayırmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada sahte kâğıt para görmek ise bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığına, aldatıcı olduğunu delalet eder. Bu rüya sizin de olmadığınız biri gibi davrandığınıza delalet eder.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

6 thoughts on “Rüyada Kağıt Para Görmek”

 1. Merhabalar! Ben rüyamda bir komşudan kağıt para alıyordum ancak sadece varlığını biliyordum. Sonra o parayı abim benden zorla alıyordu. Sizce bu ne olabilir?

 2. Merhaba ben ruyamdabir arkadasimin sans makinesinden son parasinla baya para kazandigini gordum,ardindan cok mutlu oldu ve ordan ayrildik eve gitmisik evde insaat var ve ben ailem den birisinle yurumeye basladik ve birden kendimi sans makinesinde oynarken gordum ve umidim kalmamisti son paramla baya bir para kazandim ve parayi alip mutlu bir sekilde ciktik ve eve toplandik.Gordugun paranin hepsi yesil paraydi.Tesekkurler yorumlarinizi bekliyorum

 3. Merhabalar ben rüyamda cüzdanımın içinde çok az para olduğunu gördüm sonra altta kalan parayı fark ettim bir sürü 50 lik ve 100 lük vardı sonra o paraları sayarken kağıda dönüştü ama o kağıtlarında değerli olduğunu içten içe biliyordum

 4. Rüyamda bir abimin dukkanindayim dükkan ise tadik olan abimin bir musteri geliyor birseyler alıyor sonra ise sahte para veriyor bende inceliyorum parayı sahte olduğunu anlayinca geri veriyorum

  1. Merhaba Ali bu rüya tanıdığınız bir kimse ile sorun yaşayacağınıza, size zarar vermek isteyen tanıdıklara delalet eder. Dikkatli olmakta fayda vardır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.