Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak, istenmeyen bir şeyi yapmaya zorlandığınızı işaret eder.Son dönemde yaşadığınız olayları gözden geçirerek canınızı sıkan şeyleri incelemelisiniz. Ancak rüyanıza giren bu kaçırılma olayı sizden çok daha güçlü kişilerin üzerinizde oynadığı oyunlara karşı gelememe çaresizliğini yansıtıyor olabilir.

Yine bu rüya gündelik yaşamınızda çaresiz kaldığınız sorunlarla yüzleşmenin dışa vurumudur. Bir süre rahatlamaya çalışmalı ve yoğun çalışma temposuna ara vermelisiniz. Rüyada kaçırıldığını görmek günlük hayatta patron, anne ya da öğretmen ile yaşanan sorunları alamet eder.

Rüyada Kaçırılmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birini kaçırdığını görmek ise hayatta kontrol aramayı otorite sahibi olmayı istemeyi anlatır. Yine yoğun bir ilişki yaşayan kişiler arasında bu rüya yaygındır. İlişki içerisindeki dengeleri kontrol etmek isteyen taraflar bu rüyayı görebilir.Bu rüya tamamen kontrol ile alakalıdır. Başkalarının hayatınızın hızını belirlediğini ve sizi bir şekilde kontrol ettiğini gösterir. Tutukluluk duygusu, sevilmediğini hissetme deneyimiyle doğrudan ilişkilidir.

Gelecekteki zorlukları aşabilmek için duygusal açıdan olgunlaşmak gerekmektedir. Rüyada kaçırılma şekliniz günlük hayatta kontrol edemediğiniz durumların sizi nasıl etkilediği hakkında ip ucu verir.

Yine bu rüya çaresiz kaldığınız dönemlerde kabus şeklinde meydana gelir. Yaşamınızda üstesinden gelemediğimiz olaylar olduğuna, bu olayları aşmak için yardım beklediğinize yorumlanır. Bu rüya çoğu zaman iş hayatınızda yaşadığınız baskının bir yansımasıdır. Amirleriniz ile yaşadığınız problemler ya da sizi kontrol etmeye çalışmaları rüyalarınıza kaçırılma şeklinde yansır.