Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek, hayatınızla ilgili temizlik, sorunlardan kurtulma isteği ve yükten tasarruf anlamına gelmektedir.Bu rüya belalı durumlardan kurtulma isteği anlamına gelmekle birlikte çok fazla çatışmaya maruz kalacağınıza, çevrenizdeki alçak kişilere ve tehlikeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Jilet Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada başkasına jilet verdiğinizi görmek, gelecekle ilgili beklentilerinizin istediğiniz gibi sonuçlanmayacağı anlamına gelmektedir. Geleceğiniz ile ilgili çok güvendiğiniz birisi size ihanet edebilir ve bu olumsuz durum siz ne kadar engellemeye çalışsanız da gerçekleşecektir demektir. Aynı zamanda bu kişi yüzünden maddi kayıplar yaşayabilir, telafisi olmayan olumsuzluklarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Çok Keskin Jilet Görmek

Rüyada çok keskin jilet görmek, size yapılan ya da yapılacak olan yıkıcı bir eleştiriye maruz kalacaksınız anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki kişilerle ciddi çatışmalar yaşayabilirsiniz. Size karşı yapılan bu eleştiriler asılsız ise eğer sessiz kalmanız ve geçip gitmesini beklemeniz sizin yararınıza olacaktır. O kişiye karşı sonrada pişman olacağınız sözler sarf edebilir ve bu kişiyi nasıl etkisiz hale getireceğinizi bilmediğiniz için kaba kuvvete başvurabilirsiniz. Dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Körleşmiş Jilet Görmek

Rüyada körleşmiş jilet görmek, kontrol edemeyeceğiniz durumların vuku bulacağı yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Amacına bir türlü ulaştıramayacağınız eylemleriniz olabilir. Fazlasıyla efor sarf etmek durumunda kalabilir ve yorulabilirsiniz. Bir süre sonra boşa kürek çektiğinizi fark ederek üzüleceksiniz demektir. İşe koyulmadan önce ilk baştaki olumsuz sinyallere kulak kesilmeniz hüsrana uğramanıza engel olabilir.


Rüyada Jilet İle Kendinizi Yaraladığınızı Görmek

Rüyada jilet ile kendinizi yaraladığınızı görmek, başarı ile taçlandıramayacağınız ciddi projelere işaret etmektedir. Yakın gelecekte altından kalkamayacağınız projelere başvurmamanız sizin yararınıza olacaktır. Çabalarınız fayla etmeyebilir, yetersiz gözükebilirsiniz. İş ortamınızda olumsuz bir imaj bırakmak istemiyorsanız eğer altından kalkamayacağınız projeleri bir süre üzerinize almamanız iyi olacaktır.

Rüyada Yerde Jilet Görmek

Rüyada yerde jilet görmek, yakın zamanda kandırılabileceğinize ve bu hiç ummadığınız bir anda başınıza geleceğine yorumlanmaktadır. Gözünüzü açık tutmalı ve çevrenizdeki herkese koşulsuz şekilde güvenmeyi bırakmalısınız. Siz herkesin iyiliğini istediğiniz gibi onlarda sizin iyiliğinizi ister düşüncesinden bir an önce sıyrılmalısınız.

Rüyada Jilet İle Tıraş Olduğunuzu Görmek

Rüyada jilet ile tıraş olduğunuzu görmek, gerçek hayatta sizi yavaşlatan, yolunuzu bağlayan bir arkadaşınızla yollarınızı ayıracaksınız anlamına gelmektedir. Bu kişinin artık hatalarını fark etmeye başlayabilir ve size dokunduğu zararları görebilirsiniz. Bu kişi size hem maddi hem de manevi yönden yük olabilir ve siz artık bu durumu yüklenmek istemediğiniz farkına varabilirsiniz demektir.