Rüyada Izdırap

Rüyada ızdırap çektiğini görmek, gerçek hayatta kötü durumlarla karşılaşmaya yorumlanır.


Düşmanlarının bu rüyayı gören kişi üzerinde etkisi büyüktür. Rüyada diğer insanların ızdırap çektiğini görmek ise çevrenizi hastalık ve şansızlığın saracağına yorumlanır.

Rüyada Izdırap Çektiğinizi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ızdırap, sorunlarla yaşamak veya dayanılmaz bir duruma düşmek ile ilgili uyarıcı anlam taşımaktadır. Hayatınızda yaşadığınız veya yaşayacağınız bir kayıp için acı çektiğiniz ya da çekeceğinize yorumlanır. Hayatınızın kontrol edilemeyen taraflarında müdahale edemediğiniz durumların yaşandığı aşikâr ve bu durum size müthiş üzüntü vermekte. Aynı zamanda bu rüya başkasına yapılan zulme seyirci kaldığınıza ve müdahale edemediğiniz için kendinizi suçlu hissettiğinize de işaret eder.

Rüyada ızdırap çekmek, gerçek hayatta bazı sorunlarınızı çözüme ulaştıramadığınızı ve bu durumun kafanızı çok meşgul ettiğini de vurgular. Çözene kadar da huzur bulamayacaksınızdır. Ayrıca da bu rüya çevrenize ve yaşadıklarınıza karşı duyarsızlaşmaya başladığınızın da göstergesi olabilir. Artık sorunlarla baş etmek istemeyebilir, her şeyi boş vermeye başlayabilirsiniz. Artık etrafınızla duygusal bakımdan ilişki kurmaktan vazgeçebilir, bilerek mutsuz olma yolunu seçebilirsiniz.Duyarsızlaşabilir, çevrenizdeki olumsuz durumlara karşı tepki vermeyi artık bırakma eylemi gösterebilirsiniz. Ne kendinizi ne de başkasını kötülüklerden koruyup kollayacak gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Bu durum sizi son sürat depresyona sürükleyen etkenlerdir. Bir an önce kendinize çeki düzen vermeli ve çevreniz ve kendiniz adına etrafınıza karşı duyarlı olmaya başlamaya çalışmalısınız.

Rüyada Başkasının Izdırap Çektiğini Görmek

Rüyada başkasının ızdırap çektiğini görmek, başkalarının sıkıntı ve dertlerine çok fazla kafa yorduğunuza işaret eder. Öyle ki bazı zamanlarda kendi derdinizi unutuyor etrafınızdaki sorunları olan kişilere yardım etme dürtüsüne karşı koyamıyorsunuz. Başkalarının duyguları, hissettikleri sizin için çok önemli bu nedenle kendinizi sürekli geri plana atıyorsunuz. Karşı tarafın hisleri doğrultusunda hareket ediyor, kendi hissettikleriniz bir yana karşı taraf mutluysa mutlu oluyor, üzüntülüyse siz daha çok üzülüyorsunuz.

Rüyada Ailenizden Birinin Izdırap Çektiğini Görmek

Rüyada ailenizden birinin ızdırap çektiğini görmek, olumsuz gözükse de olumlu anlam içermektedir. Aileyi ilgilendiren bir miras söz konusu olabilir ya da kötüye gittiğini düşündüğünüz bir ailevi durumun aslında iyi sonuçlar verdiğini görebilirsiniz. Olumsuz gözüken bir olay karşısında gardınızı hemen düşürmeyin zira mükafatı sizi oldukça mutlu edecektir.Rüyada Tanımadığınız Birinin Izdırap Çektiğini Görmek

Rüyada tanımadığınız birinin ızdırap çektiğini görmek, maddi yönden sıkıştığınıza ve yakın zamanda ihtiyacınız olan bu meblağdan daha fazlasına sahip olacağınıza işaret eder. Bu kazancınıza sebep olan kişiye teşekkür etmeli ve kazancınıza o kişiyi de dahil etmelisiniz. Çünkü sizden daha fazla emeği bulunmakta ve her zaman sizin iyiliğinizi düşünmektedir.

Rüyada Kendiniz Izdırap İçindeyken Başkalarını İzlemek

Rüyada kendiniz ızdırap içindeyken başkalarını izlemek, gerçek hayatta mutluluk sağlık ve zenginlik kehanetidir. Sevdiğiniz kişilerle el ele tutuşur ve zorluklara birlikte göğüs gererseniz mükafatı çok büyük olacaktır. İleride mutlu ve uzun bir hayat yaşayacağınıza işaret etmektedir. Aynı zamanda ne kadar zorda olursanız olun önceliği hep karşınızdakine vermeniz etrafınızdaki kişilerin sevgisini kazanmakta ve size karşı iyi yaklaşmalarına sebep olmaktadır.


Referanslar

Dream Mean – Agony Dream Meaning

Globe Views – Interpretation of  Agony Dream

Dreaming For Dreams – Agony Dream Interpretation