Rüyada Islanmak

Rüyada ıslanmak, bolluk ve verim anlamına gelmektedir.Aynı zamanda para kazanma yönünde ipuçları vermekle birlikte verimsizliğe, para kayıplarına ve maddi korkularınıza da işaret etmektedir. Çevrenizdeki insanlara borç para verebilir ve geri ödenmeyeceği konusunda endişeler yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte emek ve çabalarınızın karşılığını alacağınız maddi imkânlara da kavuşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Islanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada yağmur altında ıslanmak, elinizden alınacak bir miktar paraya işaret etmektedir. Pahada yüksel bir ürün alabilir ve bununla birlikte bu üründen istediğiniz randımanı sağlayamayabilirsiniz. Aldığınız ürün bozuk çıkabilir ya da kapasite olarak size az gelebilir.

Her iki şekilde de sizi tatmin etmeyecek ve gereksiz yere elinizden yüklü bir miktar para çıkışına sebebiyet verecektir. Bu ürünü iade için mücadele edebilir ama kullanım sebebiyle yapamayabilirsiniz. İkinci el satışıyla zararınızın yarısını karşılama yoluna gideceksiniz.

Rüyada Ayaklarınızın Islanması

Rüyada ayaklarınızın ıslanması, bir iş seyahati sırasında kazanacağınız paraya işaret etmektedir. Ekstra maaş için bu yurtdışı iş görevini kabul etmiş olabilir ve birçok şeyden fedakârlık etmiş olabilirsiniz.

Bununla birlikte yapmış olduğunuz fedakarlığın getirilerini fazlasıyla toplayacaksınız anlamına gelmektedir. Geri döndüğünüzde hem maddi yönden tatmin olmuş olacak hem de statünüz müdürlük mertebesine ulaşmış olacaktır. Yeni zamlanmış maaşınız ve yeni elde edeceğiniz haklarınız sizi çok mutlu edecektir.


Rüyada Suya Düşüp Islanmak

Rüyada suya düşüp ıslanmak, yakın zamanda sahip olacağınız parayı iyi değerlendireceksiniz anlamına gelmektedir. Düşük maliyetli mallar alarak satma girişiminde bulunabilir ve bu işten ciddi kar elde etmeye başlayabilirsiniz. Araba alım satımı yapabilir ya da topraktan ev alma girişiminde bulunabilirsiniz. İki şekilde de ciddi kar elde edecek ve bu işi sürekli yapmaya başlayacaksınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Islanan Birini Görmek

Rüyada ıslanan birini görmek, çevrenizden birinin yakın zamanda çok fazla para kaybedeceği anlamına gelmektedir. Siz bu kişiye kaybettiği paranın bir kısmını geri almasında yardımcı olacağınıza işaret etmektedir. Daha erken fark ederek müdahale edebilirseniz eğer kaybettiği tüm parayı geri alması da söz konusu olacaktır.

Rüyada Aniden Islanmak

Rüyada aniden ıslanmak, ofisteki iş arkadaşlarınıza güvenmediğiniz anlamına gelmektedir. Yakın zamanda iş arkadaşlarınızdan birine borç para göndermiş olabilir ve bu paranın size geri dönüp dönmeyeceği konusunda tereddüt yaşamış olabilirsiniz. Fakat korktuğunuz gibi olmayacak ve vermiş olduğunuz bu para gecikmeli de olsa size geri dönecektir.