Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, şiddetle bağlantılıdır. Geçmişiniz ile ilgili yaşadığınız bir durum neticesinde bugüne kadar süregelen bir olay söz konusu olabilir.Bu olaya artık bir set çekmeniz ve dur demeniz gerekebilir. Bu rüyanın en önemli mesajı, bazen çalışma durumunuz ve ortamınızla alakalı olarak diğer kişilerin eylemleri kabul edilemez olabilir ve sizin sabrınızı zorlayabilir.

Bu durum karşısında tepkinizi düzgün şekilde göstermez iseniz zarar göreceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Sakinleşmeli ve doğru tepkiyle mücadele etmelisiniz. Aynı zamanda bu rüya incinme korkunuza ya da bir şekilde hasar görme hissiyle baş etmeye çalıştığınıza da yorumlanmaktadır.

Rüyada Isırılmak Ne Anlama Gelir

Rüyada yılan tarafından ısırılmak, şu an ki durumunuzla alakalı temkinli olmanız gerektiği yönünde uyarıcı anlam içermektedir. Birinin sizin yardımınıza ihtiyacı olabilir ve zaman konusunda edişe hissedebilirsiniz anlamına gelmektedir. Çevrenizde vuku bulan ve dolaylı yoldan da olsa sizi etkilemesi mümkün bir olayın içerisinde dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kötü niyetli kişiler kendilerini kurtarmak için sizi ön plana atmaktan geri durmayacaklardır. Bununla birlikte bu olayda çok sevdiğiniz birinin de adı geçebilir ve bu kişi kendisini kurtarmanız için sizden yardım isteyebilir. Hızlı davranmalı ve durumu uzatmadan yardım yoluna gitmeniz gerekmektedir.

Rüyada İnsan Tarafından Isırılmak

Rüyada insan tarafından ısırılmak, şiddet eğilimi gibi gözükse de çevrenizdeki olumlu havaya ya da iyi bir arkadaşlığa işaret etmektedir. Bir tartışma ortamında kalabilir ve kendinizi ifade etmek için mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu ortamda arkadaş olacağınız bir kişi sizin tüm güveninizi kazanacak ve uzun yıllar boyu arkadaşınız olarak kalacaktır.


Rüyada Timsah Tarafından Isırılmak

Rüyada timsah tarafından ısırılmak, hayatınızdaki soğukkanlı birisinin yaşam tavsiyesini isteyeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişinin olumsuz durumlardan yara almadan kurtulması ve duygu değişikliğini etrafa sezdirmiyor oluşu sizi cezbetmektedir. O kişiyi kendinize rol model alabilir, söylemlerini kulağınıza küpe yapabilirsiniz.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak

Rüyada örümcek tarafından ısırılmak, cinsellik ile alakalıdır. Korkunç duyguların, isteksizliğin cinsel dürtünüze enjekte edilmesi anlamına gelmektedir. Ama tabi aynı zamanda duygusal olarak da kendinizi hırpalamanız söz konusu olacak ve üzüleceksiniz anlamına da gelir. Sık sık cinsel yönden başarısız mıyım endişesine kapılabilir ve hayatı kenedinize zindan edebilirsiniz.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyada köpek tarafından ısırılmak, kötü bir olay sonucunda tanışacağınız ve çok sıkı dost olacağınız bir kişiye işaret etmektedir. Birbirinizi tanımadan önce çok ciddi şekilde kavga edebilir hatta bu kavganın boyutu fiziki dahi olabilir. Kavga nedeninizi düşünüp olayın gerçek iç yüzünü anlayınca kavganızın nedensiz olduğuna gülecek ve ikiniz birlik olarak size gelen olumsuzlukları püskürteceksiniz.