Rüyada İsim Görmek

Rüyada isim görmek kişinin iç dünyasına yapacağı yolculuğa ve o isimde bir kimsenin kişinin hayatında önemli bir rol üstleneceğine yorumlanır.Dolayısı ile rüyada gördüğünüz isme gerçek hayatta dikkat kesilmelisiniz. Yine rüyada gördüğünüz isim kendinizde bir kimlik arayışında olmaya da delalet eder. Bazen rüyada yeni bir isme sahip olduğunuzu görürsünüz bu kariyer anlamında bir değişiklik yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada soyadınızın değiştiğini görmek ise hayırlı bir kısmet bularak evlenmeye tabir olunur. Rüyada isim görmek son derece hayırlı bir rüyadır. Yeni bir dönemin başlangıcı ile birlikte sıkıntı ve zorlukları aşmak anlamı taşır.

Rüyasında maneviyatı yüksek bir kimsenin ismini görmek huzurun, bolluğun ve bereketin kapınızı çalacağına işaret eder. Kendi ismiyle çağırıldığını görmek insanlar arasında iyi tanınmaya işaret eder. Eğer kötü bilinen bir isimle anılırsanız bu kötü davranışlarda bulunmaya delalettir. İyi insanların ismiyle çağrılmak ise hayırla anılmaya alamet eder.


Rüyada İsim Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir kimsenin adını ve soyadını yazmak ya da görmek iç dünyanızda yaşanacak güzel değişimlere ve huzuru bulmaya delalet eder. Rüyada bir kimseye isim vermek ünlü ve çevresi tarafından saygı duyulan bir insan olacağınıza yorumlanır. Bu kişi yaşayacağı değişime karşı dikkatli olmalıdır.

Rüyada mevcut ismini bir başkası ile değiştirmek ise mevcut maddi gücünün kendisine yetmediğine, alternatif yollar aramaya yorumlanır. Rüyada içinden bir ismi tekrarlayan kimsenin kısmeti açılır, tekrarladığı isimdeki kişiler ile güzel bir olayın içerisinde bulunmaya delalet eder.Rüyada bir yerin ismini görmek ise o yerin hayatınızda önemi olacağına ve karşınıza çıkacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda aşk hayatınızda yaşayacağınız bir gelişmeye de işaret eder. Rüyada farklı farklı insanları aynı isim ile görmek ise o isme sahip birinin hayatınızı olumlu yönde etkileyeceğine yorumlanır.

Rüyada bir isim gördüğünüzü ancak o ismi uyandığınızda unutmak ise stres altında çalıştığınıza ve yorulduğunuza alamet eder. Bu rüya aynı zamanda iç dünyanızdan uzaklaşmaya ve aile köklerini unuttuğunuza da tabir olunur. Bu rüyayı görmek sizi özel yapan özelliklerinize yoğunlaşmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada isim görmek kimi zaman da beklemediğiniz yerden gelecek bir kazanca delalet eder.

Rüyada İsim Duymak

Rüyada bir kimsenin ismini duymak büyük değişiklikler yaşamaya delalet eder. Eğer bu kimse tanıdığınız biri ise hayatınızda yaşanacak güzel bir olayın yaklaştığına ve bu kimsenin olayın merkezinde olacağına delalet eder.

Bu rüya hayatınızda meydana gelecek mutlu gelişmelerin olduğunu anlatır. Sevdiğiniz kişye kavuşur mutlu bir yaşam sürersiniz. Rüyada isim sayıklamak ise bir işin altından kalkamamaya delalettir. Kişi ağzından çıkan laflara dikkat etmelidir.

Referanslar

Astrologyanswers, 2017

Dreamlandia, 2017


Özet
Rüyada İsim Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada İsim Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada isim görmek kişinin iç dünyasına yapacağı yolculuğa ve o isimde bir kimsenin kişinin hayatında önemli bir rol üstleneceğine yorumlanır. Dolayısı ile rüyada gördüğünüz isme gerçek hayatta dikkat kesilmelisiniz.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

120 thoughts on “Rüyada İsim Görmek”

 1. Merhaba ben rüyamda bir erkek bebek gördüm bana anne diyodu bu bebek kimin diye sordum o senin oğlun mustafa dediler.

 2. Rüyamda sevdiğim çocuğun ismi ile z3ynep adımda bir kızın ismini beyaz renkli bir havluya pembe des3nle yazılmış oldugunu gördüm rüyamda başka biriyle evlendirilmek istemiyordum sevdiğim çocuğa mesaj attim bana dedi ben başkasıyla evleneceğim ben inanmadım bana havluyu attı bir baktım havlu telefondan çıktı elime geldi o havluda isimleri vardı bende ona kızıyordum gerisini hatirlamiyorum

 3. Merhaba ben rüyamda büyük görkemli bir ahşap kapı gördüm kapının üzerinde daha önceden konuştuğum fakat şuan görüsmedigim bir erkeğin ismi yazıyordu Ayaz yaziyordu. Bu ne anlama gelir.

 4. merhaba;ben rüyamda abim dediğim kişi ile evlendiğimi gördüm.aynı gün ablam da aynı rüyayı görmüş.fakat ablam gördüğü kişi suret olarak benim rüyamda gördüğüm kişi ile aynı yani komşum.fakat isim olarak da yine aynı mahalleden bir başka komşumun ismi.ne anlama geliyor.lütfen yorumlarmısınız.

 5. Denizde birisini gördüm hoşlandım bayaa..Ama konuşamadım isminide öğrenemedim sadece bjk olduğunu biliom sonra onu rüyamda gördüm ismi ali baran dı ama..onu tanımıyorum ve ismini de bilmiodum ali baran olarak gördüm sürekli arıyorum sosyal medyadan ama yok..bulamıyorum HEM ONU RÜYAMDA GÖRMEM HEMDE İSMİNİ ALİ BARAN OLARAK GÖRMEM NE ANLAMA GELİYO HAYIRLIMI..!!

 6. Selamın aleyküm rüyamda kap karanlık etraf simsiyah bir yerdeydim gaipten sürekli hatice hatice deniyordu.
  (Hatice teyzem var, hatice ölmüş komşumuz var, komşumuzun kızı hatice var)

 7. Selamın aleyküm rüyamda kap karanlık etraf simsiyah bir yerdeydim gaipten sürekli hatice hatice deniyordu.

 8. Rüyamda karanlık bir odada yım görmediğim biri tok bir sesle ali ali ali diyor ve ben sahur yaptımı görüp aileme anlatıyorum internette baktım diyorum ve sabah kalktığında rüya olduğunu anlıyorum

 9. Rüyamda akrabalarımın şiddetli kavgasının içindeydim. Dayaklar atılıyordu karşı tarafta bende kendimi savunmaya ve korumaya çalışıyordum. Sonra bir tanesi bana doğru geldi babamı ararım zarar verme bana dedim ağlıyordum sonra da arkadaşımın adını haykırdım bana yardım etmesi için ismail nerede ismail gelsin buraya ismail diye en son hatırladığım onun ismini bağırdığımdı ardından uyandım. İçerisinde kavga olan bir rüya olduğu için huzursuz kalktım. Anlamı nedir ?

 10. Merhabalar benim babam 1 ay önce vefat etti ben rüyamda babamın arkasından kalan eşyaları dağitildigini gördüm bende babamdan bir hatıra kalsın diye babamın sürekli giydiği ceketini istiyordum daha sonra burada ailece çekilmiş doğum günü fotoğraflarına bakiyorduk ve bunları babamın çektiğini söylüyorduk iki resim gördüm birinde başta üvey annem arkada ise gerçek annem ile ablalarım vardı diyer resimde üvey annem ve bir ablam vardı daha SONRa villa gibi bir yere gittik ruyada burası babamınmis gibi geliyordu ruyada biri bize evde her yeri arayın babanız heryerde belgelerini saklamış olabilir diyordu bende o sırada masanın altında bir sürü dosya buldum bunları masanın üstüne koydum bunlar bizim ilk okulda yaptığımız ödevler diyorduk ama kendi adımı yada kardeşlerimin adını görmedim sadece birkaç tanımadığım insan ve bir arkadaşımın ismini köyü harflerle belirgin gördüm (kiz) bu kağıtları gördükten sonra çok üzülmüştüm ağlar gibi olmuştum rüyamda baba sanki iş adamı gibiydi ve öyle vefat etmişti arkasından öyle yas tutuyorduk vr biri bize babamın evraklarını evin her yerine saklamış olabileceğini söylüyordu. Rüyam çok karışıktı anlamını çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler ederim.

 11. merhaba beraber çalıştığım bi abim var eşi hamile ve yakında dogum yapacak rüyamda iş aibimn cocuguna ünvan adı verıyordu ünvan diyip sayıklıyordu ruyamda bu ne anlama gelır

 12. Merhaba rüyamda bir akrabamızı ziyarete gitmişiz aslında akrabam dedigim rüyamda öyle gerçek hayatta değil rüyamda o kişi evli ve karısıyla bi tartışma yaşıyor ve gözümüzün önünde ona kafa atıyor kadında olayın durmuyor sonra gittiğimiz yer alt kattı giyim mağazası üst kat ev bir kadın geliyor ve can Polat beyle görülmek istiyoru. Diyo can Polat ismini o anda duyuyorum o kişi karısına kafa atan adam ve soran kadınıda arkasından görüyorum sanki hiç bişey yokmuş gibi içi görünüyor yorumlarmısınız lütfen

  1. Merhaba Merve Hanım, bu rüya gerçek hayatta tanıdığınız kişilerin aile içerisinde huzursuz olduklarını ve sorunlarını aşamadıklarını gösterir. Bir şekilde soruna siz de dahil olabilirsiniz ancak uzak durmak en iyisi.

   1. Iyi günler ben rüyamda yüksek makamli birinden bir seccade hediye aldim ve seccadenin üstünde tanidigim bir erkegin ismi ve soyadi yaziliydi
    Simdiden Tesekkürler

 13. Merhaba, rüyamda bir tanıdığım şems hz ve mevlana hz ‘ni ziyarete gitmiş bana anlatıyor. Ben daha öncede gittiğim için ağlayarak şevkle dinliyorum ve diyorumki arkanı dönüp nasıl çıktın, nasıl bırakıp geldin şemsimi ben geri geri çıkmıştım, yüreğimi orda bıraktım..” diye anlata anlata ağlıyorum:(( ellerimi yüzüme kapatıp hem ağlıyorum hem anlatıyorum.. rüyamı anımsayıncada ağladım arkadaşıma anlatırkende çok özledim benimi çağırıyorlar acaba??

  1. Merhaba Bade Hanım, bu rüya son derece hayırlı bir rüyadır. Gördüğünüz önemli şahsiyetler rüyamıza girdiğinde bize umut aşılar. Geleceğin güzelliğinden haber verir. İçiniz rahat olsun.

 14. Ruyamda yanımda tanımadıgim bir kızla oturuyorduk Birden birşeyler parçalandi ve toz kum gibi hale geldi . Sonra isim duydum çok net bir şekilde Büşra Deveci ydi isim

   1. Rüyamda teyzemin adı zeynep.Zeynep tyzmle tartisiyoduk bana bisi dedi bnde ypmadim sonrada ona sirtimi dondum uzaklasirken onun hakkinda konustum kizirak sonra sari renk gordum

 15. Bundan bir kaç ay önce rüyamda sadece ali diye sesler işitmiştim. İki gece önce ise rüyamda bir siluet beliriyor ve ben aliyim diyor benimle konuşmaya çalışıyor ama ben gerçek hayatta ne o silüette birini tanıyorum nede ali diye tanıdığım birisi var.

  1. Merhaba Özge Hanım, rüyada gördüğünüz yabancı bir konu hakkında düşünceli olduğunuzu ancak konunun tam olarak ne olduğunu bilmediğinize delalet eder. Yine bu rüya duyduğunuz bir pişmanlığın yansıması olabilir.

 16. Rüyamda tanımadığım bir kadın bana diyorki evleneceğin kişinin ismi nazmi .Şuanda nazmi isminde hayatımda birisi yok acaba ne ile yorumlanır rüyam?

  1. Merhaba Esra Hanım, bu rüya öncelikle evlilik ile ilgili düşünceniz olduğunu ve uygun bir aday çıkması halinde gerçekleştirmek istediğinizi ifade eder. Nazmi ismine gelince bu kişinin hayatınızda bir şekilde yeri olabileceğini işaret eder belki de evleneceğiniz erkek ile tanışmanıza vesile olabilecek birini simgeliyor olabilir.

 17. Merhabalar.ruyam kısa ve özcü.gercek hayatta tanıdığım iki bayan gördüm.biri evli biri dul.ikisininde gerçek hayatta isimleri songül.ve rüyamda ikisinide yolda görüyorum ve yanıma çağırıyorum.ikisinide omuzumdan kavrayıp sohbetbederek yürüyorum.resmen songülleri yolda topladım.neye alamettir?saygilar sevgiler.

  1. Merhaba Burak Bey, bu rüya Songül ismindeki bu kimselerin hayatınızda bir rolü olduğuna işaret etmektedir. Onlar ile olan arkadaşlığınızın kıymetini bilmeniz gerektiğine delalet eder.

 18. Merhaba, rüyamda oğlumum kimliğinde baba adı Mehmet yazıyor, evet mehmet babasının adı diyorum ama gercekte babasının adı mehmet değil Serkan. Yani eşimin adı rüyamda Mehmet olmuş. Nedir acaba yotumlar mısınız ?

  1. Merhaba Semiha Hanım, bu rüya son dönemde adını duyduğunuz bir kimsenin bilinçaltınıza yerleşmesi olarak yorumlanabilir. Bu kişinin adının Mehmet olma ihtimali yüksek olsa da başka isimli ve son dönemde sizin için önemli olan kimselerin rüyanıza girmiş olduğunu delalet eder.

 19. Slm ben ruyamda sevdigim adam ile telefonda konusuyorduk ve baya haharetli konusuyorduk tugce diye birinden hoslandigini soyledi
  Ne anlama geliyor bilen varsa yazsin nolur

  1. Merhaba Zeynep Hanım, bu rüya sevdiğiniz kişiyi kıskandığınızı ve onu sürekli düşündüğünüzü ifade eder. Ancak kendisini kıskançlık yaparak üzmemeniz gerektiğine de işaret eder.

 20. Merhabalar ben rüyamda hamileydim ama amcamın evinde doğum yaptığımı gördğm ve beni teyzem doğurtuyordu sonra erkek bebeğim oldu teyzem bi anda 2 bacağını kesti bende rüyada istemem bu bebeği diyordum ama sonra kabul edip hastaneye götürecekken kuzenim kocanı ara dedi bende eşim furkan çalışıyor sonra gelir dedim ve uyandım (bu arada ben bekarım bu rüya ne anlama geliyor acaba açıklar mısınız)

 21. Rüyamda sırasıyla üç kişi gördüm isimleri sırası ile
  ismail murad ve kamil ne anlama geliyor bilen varmı

 22. Rüyamda markete gitmiş ve geri dönüyordum karşıdan karşıya geçerken motosikletli biri beni öldürmeye calisiyodu motoru üstüme sürüyordu siyah kasklı uzun boylu biriydi o bana çarpmadan kaçtım yolun kenarına arkasından bir motorlu daha gelip beni ezmeye çalışan kişinin yanında durdu hadi gidelim diyodu beni ezmeye çalışan kişi kaskını çıkarıp ben Oktay varlı dedi sonrada gittiler uyandıktan sonra facebookta çocuğun ismini aradım ve daha önce arkadaşlık isteği göndermiş bana ama ne kabul etmişim nede Red rüyamdaki kişiyle birbirlerine biraz benziyorlar ve bana istek yollayan kişinin fotoğraflarına baktığımda motorla çekilmiş aynı şekilde karede yanında motorun üstünde duran biri daha vardı bu rüyanın ne anlamı olduğunu bilmeyi çok istiyorum bana geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum teşekkürler.

 23. Ruyamda bir erkek bebegim olmus(ama gercek hayatta yumrtaliklarim bagli olamaz sasiriyorum ruyamda)ve ona isim berat koymami esim soyluyor ne anlama geliyor ama bn ruyamda cock saskinim nasil bebegim oluyo diye

 24. Rüyamda bir okuldaydım arkadaşım ve kardeşimde benle aynı sınıftaydı, sınıfta hep kafadengi insanlar vardı ama bi çocukla çok iyi arkadaştık kız arkadaşımda sevgili gibiydiler çocuğa sorduğumda hayır aramızda bişey yok filan diyodu sonra ben bunları duyduğumda çocuktan hoşlanmaya başlıyorum ve önümdeki deftere ismini yazıyorum ama doktor yazısı gibi yazıyorum. “İntagram da ona benzeyen bi çocuk var ama isimleri uyuşmuyo”.

 25. Merhaba, rüyamda annemin yanında daha önce görmediğim, tanımadığım bir kız gördüm ve bana adımla sesleniyordu. Ayrıca kendi adınında Emel olduğunu bana aşık olduğunu öğrendim. Bu arada bekarım. Bu rüya ne anlama gelebilir. Şimdiden teşekkür ederim.

 26. uykumdan kız kardeşimin isminin fısıldanmasıyla uyandım ne anlama gelir baya etkilendim uyanfıktan sonra kardeşime seslendim ve uyuyordu uyandırdım

 27. Hayirli günler
  Ben rüyamda ahşap çok katlı bir binada oturuyorum evde 2 yaşındaki kızım ve eşim de var sonra zil caldi kapida hiç tanimadigim bir bayan bulgar şiveli bisey demeden iceri girip yere oturuyo eşime kim bu diyorum cevap vermiyo sonra kadin elinde 50 euro para var eşime daha çok para vermezse bana herseyi sõyliyecegini söyluyo esim kaş gõz işareti yapiyo kadina ben sinirleniyorum eşime kim bu diyorum cevap vermiyo sonra kadin geçen hafta benim dügünde susmam için verdigin para diyo ben sinirleniyorum anlat diye kadin geçen hafta dügünüme geldi eşin diyo sonra içti sarhoş oluncada nağralar atti hülya diye diyor hülya eşimin eski sevgilisi ben çok sinirleniyorum esimle kavga etmeye başladik evden giderim diye tehdit ediyo bende kovuyorum sonra kizimida götürmeye calişiyo müsade etmiyorum kapilari kiriyo küfrediyo sonra gidiyo kadin hala oturuyo ama yerde sonra komsulara yardim edin diye bağiriyorum ama kimse gelmedi sonra polisi ariyorum tekrar eve girmesin diye eşim
  Baya etkilendim rüyadan yorumlarsaniz sevinirim saygilarimla.

 28. Ben Rüyamda ilkokul arkadasum Semih i gordum ve ona ismiyle hitap ediyordum.Bir ortamdaydik ya yine okuldaydik onu tam hatirlamiyirum.Kalktigim da yine bu ismi hatirladim.Şu an 37 yasindayim mezun olali uzun yillar oldu.Bu arkafadimla da o yillardan sonra hiç diyiloğum olmadi.

 29. Rüyamda bir rüya görmüştüm; gerçek hayatta tanımadığım birisinin ismi soy ismi yazılıydı hatta kullanıcı adı yazılıydı. Rüyadan uyandıktan sonraki rüyamda ailemle ilgili bir olay vardı ve etrafımdaki kişilere o içindeki rüyada gördüğüm kişinin ailemle ilgili olan olayla ilgisinin olduğunu söylüyordum fakat öyle birisini tanımıyorum, o kullanıcı adını da görmedim ama uyandıktan sonra baktım öyle bir kullanıcı adı var sosyal medya da. Rüyamın içindeki rüyada o kullanıcı adını gördüm fakat aynı ad farklı bir soyad aklımdaydı ya o soyad ya o soyad diye içimden geçiriyordum rüyada görmediğim sonradan alakasız bir şekilde aklıma gelen soyadda bir arkadaşımın arkadaşına ait tanımadığım birisinin kullanıcı adını görmek öyle birisinin olduğunu bilmek garibime gitti yorumlayabilirseniz çok sevirim

 30. Merhaba ruyamda bi duvarin uzerindeyim ve yanimda tanimadigim sirti bana donuk siyahi kucuk bi cocuk ezan okumaya basliyo ve oyle guzel okuyo ki okuyusunun guzelliginden aglamaya basliyorum ona dokunup sen bilal misin diyorum ve evet diyo o sirada da annem ve babam bir nehir gibi suyun icinden copleri ayiklamaya calisiyolar su kirli manasi nedir cok merak ediyorum simdiden tesekkurler

 31. Merhaba rüyamda dul kalmış ilkokul arkadaşım tugba yı gördüm konuşmadık öyle beraber yürüyorduk belki 7-8 senedir görmemiştim yorumlarsanız sevinirim

  1. Merhaba Ramazan, bu rüya kendisi ile iletişime geçme hususunda düşünceniz olduğuna delalet eder. Belki sizden bir konuda yardim isteyebilir. Yürürken bu konuyu konuşuyor olabilirsiniz.

 32. Rüyamda ilkokuldaki Büşra diye bir arkadaşım Mehmet adında birinin ismini söylüyordu ve bir kağıda adini yaziyordu.Ben onun iyi biri oldugunu soyluyorum.

  1. Merhaba Merve, bu rüya Mehmet isimde bir kişinin hayatinizda yer alacağını delalet eder. Bu kimse bir dönem için önem arz edecek demektir.

 33. Selamin aleykum 15 aylik bir kizim var ruyadamda ise onu sutten kesmeden tekrar hamile kaldigimi ve bianda da sezeryanla dogurmus kucagima aldgmi gordum kalabalik bi yerde kucagima aldigim zaman ismini sorduklarinda icimde emre ismi gecti ve onu söyledim cok da begenerek daha sonra hastaneden cikip eve geldk bi kac gun gecmis iste bianda kendi ailemle birlkte disarida piknik yaptgimizk gordum o sira da ya abim ya da esimle birlikte 5 6 tame kotu adamdan kucagimda bebegimle kacmaya basladik daha sonra korku ve sevinc arasi tuhaf bi sekilde uyandim yorumlayabilirseniz cok memnun olurum simdiden allah razi olsun.

  1. Merhaba Bukke, bu rüya hayirlisi ile bir evlat sahibi daha olacaginizi simgeler. Bu evlat size ve aileye huzur getirecek ancak basarilarini cekemeyen insanlarin da evladinizin peşinde olacağına delalettir. Emre isminde bir kimse hayatinizin bir döneminde yer alabilir.

 34. Merhabalar;
  rüyamda tok sesli ama hoş sesli bir erkek sanırım ama kim olduğunu görmüyorum bakmıyorum sesin nerden geldiğini bile bilmiyorum 4/5 defa öykü ismini söyledi bunu merak ediyorum. yorumlarsanız sevinirim. kolay gelsin

  1. Merhaba Serkan, Öykü isminde bir kimse hayatinizda önem taşıyan bir konuma gelecektir. Özellikle bu isimdeki kişiye dikkat etmelisiniz. Bir erkek tanismaniza vesile olabilir.

 35. Merhabalar ben elif isminde kucuk gozluklu kahkullu bir kiz gordum ruyamda konustuk aileside vardi bankta oturuyordular anneannesi annesi ve ablasiymislar elif in elinden tutuyordum elif bir anda uzaklasip bir duvara yaslandi biz hala konusmaya devam ediyorduk ama elime bir baktim anneannesi elimi tutmus baya muhabbet ettik ama aklimda kalan kisim bu kadar elifi cok net hatirliyorum. lutfen yorumlar misiniz?

  1. Merhaba Selin, bu rüya hayatiniza girecek ya da daha önce girmiş olan Elif isminde bir kimsenin büyük rol oynayacagini belki de hayatinizi sekillendirmenizde aktif rol alacagini işaret eder. Bu kişi ile ailecek dahi görüşebilirsiniz.

 36. Ruyamda peygamberler sehri diyarbakirdaymisim ve peygamberlerin oldugu bi odaya gidiyorum orda olulerden birinin ustunde annemin ismi yaziyo ama peygamberimizin kizinin ismi oldugu icin rahatliyorum sonra peygamberimizi gordum saniyorum ama seyhimiz oluyo ama seyhimiz de degil sonra bir kadin var oda onemli biri diriliyo konusuyo geri oluyo sonra ihlas okuyorum olulere degisik bir ruya ve beni etkiledi

  1. Merhaba Gamze, bu rüya Allah yolunda oldugunuza onu içten takip ettiginize ve annenizin de size örnek olduğuna delalet eder. Bu rüya buyuk insanlarin hayir duasini almakta oldugunuza işaret eder.

 37. Merhabalar rüyamda bir erkeğin isim ve soy ismini duydum, biriyle nisanlaniyordum fakat yüzünü hatırlamıyorum. Bana bir supriz yaptığını ve mutlu olduğumu hatırlıyorum. Daha sonra hiç tanımadığım birinin yüzünü gördüm gülümsüyordu. Uyandığımda ismi tekrar ettim unutmamak icin, sabah kalktıgımda internetten araştırdım bu ismi ve tek bir kişi vardı. Bizim okuldan olduğunu gördüm detaylıca bakınırken fotoğraflarında rüyada yüzünü gördüğüm çocuğu gördüm is arkadaşlarmış. Daha önce ikisinide gormedigime eminim bu rüyanın manasını merak ediyorum.şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba Eda, rüyada görülen isimler genellikle hayatımızın bir döneminde önemli rol üstlenmiş ya da üstlenecek olan kişilere aittir. Yine bu rüya o isimdeki kişi ile yollarinizin kesisecegini alamet ediyor. Belki de bir kimse tanismaniza sebep olacak.

 38. Mrb Rüyamda çocuklarla pet şişelerle su savaşı yaptık sonra sürekli Güldüm teyze Gülsüm teyze diye bir kız çocuğunun sesi geldi yorumlar mısınız

 39. Rüyamda sevdigim kişinin ismini alnimda yazili goruyorum 2 3 kere ve ustumde damatlik onunkinde de gelinlikle görüyorum . Ne anlama çıkar acaba

 40. Merhaba . Gerçek hayatta görüştüğüm kişinin ailesi sorun çıkardığı için evlilik yoluna gidemedik. Gecen rüyam da kendimi onların evinde gördüm . Ev çok kalabalıktı.. annesi ve babası çok telasliydi hatta babasi ağlıyor du. Sonra evin önüne bir araba durdu arabadan görüştüğüm o kişi indi ve ilk baktığı ben oldum . Sonra annesi babası sevinmeye başlıyor diu ..herkes telaş li ve üzgün ken ben çok rahat duruyordum olanları izliyor dum. Fakat görüştüm dediğim kişi çok zayıflamış ve üzgün görünüyor du. Yorumlar misiniz.tesekkur ederim

  1. Merhaba bu rüya ona karşı hislerinizin devam ettiğini ve içten içe ilişkinizin yürümesine olan inancınızın sürdüğünü gösteriyor. Sizden ayrıldığı için üzüldüğünü düşünüyorsunuz ve ailesinin de bu durumdan dolayı üzüntü duyduğunu hissediyorsunuz.Bu rüya ilerleyen zamanda bu konuda bazı gelişmelerin yaşanabileceğini anlatır.

 41. Rüyamda 6 aylık falan hamileymişim. Eşim yiğit isminden bahsediyor. Ama cinsiyetini bilmiyormuşuz. Vede ben erkek olacağını düşünüyormuşum

  1. Merhaba bu rüya Yiği isminde bir kimse ile yaşanacak gelişmelere delalet eder. Bu ismin bir şekilde hayatınızda bir süre yer alacağını anlatır. Erkek bebek müjdeli haber demektir. Yiğit ismindeki kimseden müjde alabilirsiniz.

 42. Nilgun Orman Tezcan

  Ruyamda eskiden calistigim is yerinde odamin hala durdugunu ve kapisinda altin harflerle adimin soyadimin yazdigini gordum. Kuzenimin ogluna gosterdim odami ben burada calisiyirdum dedim

  1. Merhaba Nilgün, bu rüya eski işinizde yaptıklarınızın oradaki dostlarınız tarafından hatırlandığını ve iyi yaad edildiğinizi alamet eder.

 43. Merhabalar ruyamda onumde kucuk bir topluluk gordum iclerinden birini bana gosterip abdulkadir geylani hz.oldugunu soylediler uzun boylu orta yaslardaydi bu sahisla dua etmeye basladik icimde birden korku oldu ve uyandim.abdulkadir geylani ismini daha once hic duymadigim icin ve bana farkli gelen bir isim oldugu icin kalkar kalkmaz interneti actim ve googleye bu ismi yazdim birde ne goruyum evliya imis.bu ruyann anlami sizce ne olabilir saygilarimla.

  1. Merhaba Engin, bu rüya çevrenizin yavaş yavaş kalabalıklaşacağına bu kişiler ile yakın ilişkiler kurarak cemiyete gireceğinize delalet eder. Yine bu cemiyet içerisinde bir lider ile yakın ilişkiler kuracağınzıa delalet eder.

  1. Merhaba Nisanur bu rüya ismini gördüğünüz erkek ile gelecekte karşılaşacağınıza delalet eder. Bu kimse hayatınızda yer edecektir.

 44. Merhaba ben rüyamda kayboluyordum Yağız isiminde yaşıtım olan biri bana yardım edip yol gösteriyordu anlamı nedir?

  1. Merhaba Asude, bu rüya çevrenizden bir yardım alarak sorunlarınızı çözeceğinize, yalnız kalmamanız ve iyi ilişkiler kurmanız gerektiğine yorumlanır.

 45. Rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimi gördüm onu sıktıgim için ayrıldığını söyledi bende kalplerimiz isinsin diye bir dua okudum bu sabah geri uyuyakaldim rüyamda onu takip ediyordum bir kız var ya nurhena ya nurhenna ona benzer bi kız ismi söyledi çok sinirlenip uyandım yorum yaparmisiniz

  1. Merhaba Sümeyye, yeni ayrıldığınız için duygusal olarak eski sevgiliyi görmek olağandır. Başka bir kız ile olduğunu görmek hala unutamadığınızı ve onu geri istediğinizi gösterir.

 46. Merhaba,
  hamile kalmadan kabede bi amca bana kundakta bebek verıyordu adını MUHAMMED EMİN koy dıe
  sonra bır ıkı hafta sonra tekrar aynı rüya bu sefer kucagımdan aldı..sonra hamıle oldugumu öğrendim.
  bu ruya 5 ay once gördum.suan bes aylık hamıleyım ve KIZIM olcak insallah.Dün ruyamdada bi kadın bana kızının adını elif koy dedı..şimdiden teşekkurler

  1. Merhaba Zeynep, hamilelikte hormonların da değişimi le bu tarz rüyalar çok fazla görülmektedir. Bu rüya evladınızın vatana milletete hayırlı bir evlat olacağına delalet etmekle birlikte yüzünüzü güldüreceğine ve gururlanacağınıza da işarettir.

 47. Merhaba, evli değilim erkek arkadaşımda yok ama rüyamda erkek çocuğumun olduğunu ve adının yiğit berke olduğunu gördüm bu ne anlama gelir? hala çok net bir şekilde hatırlıyorum 1-2 yaşlarındaydı bunu yorumlarmısınız?

  1. Merhaba Tuğçe, bu rüya evlilik için hazır olduğunuza ve kısmetinizin çıkacağına delalet eder. Yiğit ya da Berke ismindeki kimselerin hayatınızın bir bölümünde önemli bir rol oynayacağına rivayet edilir.

 48. Rüyamda çocuklarımın ismini bir kağıda yazıyorum aynı zamanda bi tanıdığım yanımda ismi Bekir ben onun ismini yazıyorum sonra o kağıda başka bir işin yazıyor bu arada hamileyim ben arkadaşım gelip diyor ki kardeşim yada senin hanginizin kızı olursa yaşadı kızımın küçülenlerini vericem diyor

  1. Merhaba Buket, bu rüya Bekir ismindeki kimse ile yaşayacağınız bir yardımlaşmaya delalet eder. Bu kimse ile çocuğunuz doğduktan sonra daha yakın bir ilişki kurmaya alamettir. Yine hamilelikte gördüğünüz bu rüya, bazı sıkıntılarınızı kafanıza taktğınıza rivayet edilir.

 49. Merhaba rüyamda eşimin erkek çocuğuna isim koyduğunu gördüm anlamını merak ettim şimdiden tşkeler…

  1. Merhaba Emine, bu rüya hayatınızda değişimin başladığına ve bu değişimin eşiniz eliyle geleceğine delalettir. Yine çocuğa koyduğu isim hayatınızda önemi olacak bir kimseyi simgelemektedir.

 50. Rüyamda babamın hülya(adim) diye bir iki kez bağırarak seslendiğini duydum.Urkerek uyandım sabah 6 gibi.

  1. Merhaba Hülya, bu rüya babanızın bir konuda sizin bilginize başvuracağını ve yardımınıza itiyacı olabileceğini anlatıyor.

 51. rüyamda beni seven bir köpekle geziyordum ama benim hiç köpeğim olmadı. gezerken dar bir sokağa girdik köpek hızlıca gitti karşı taraftan da genç bir kız geliyordu. kız köpeği ben geçerken farketti korktu ben bişey yok dedim. biraz ilerledikten sonra telefonumda bulunan oyunların birinin mesaj kutusuna büşra dündaş mesajı geldi. bunu neye yorumlanır.

  1. Merhaba Azazil, bu rüya hayvanlar ile alakalı rüyalar genelde içgüdüleri yansıtır. Yine rüyada gördüğünüz bir köpek dostunuzu sembolize eder. Bu rüya sizin çevreniz tarafından sevildiğinize ve dostunuzla bir işbirliğine delalet eder. Rüyada gördüğünüz isim ise geçmişte tanıdğınız bir kimseye ya da ileride tanışacağınız ve hayatınızı değiştirecek birine delalet eder.

 52. Kumsal Yılmaz

  merhaba rüyamda kızlı ve erkekli karışık bir grup gördüm ve gerçek hayatta hiçbirini tanımadığıma eminim ama rüyamda içlerinden bir erkeğin adının deniz olduğunu biliyordum ve onun bana aşık olduğunu hissediyodum cevap verirseniz çok sevinirim

  1. Merhaba Kumsal, rüyada gördüğünüz isimle birisi ile daha önce birşeyler yaşanmış olmasına ya da gelecek için Deniz isminde bir kişinin hayatınıza etki edeceğine yorumlanır. Kalabalık bir grup görmeniz sizi seven insanların fazla olduğuna delalet eder.

 53. Rüyamda kocaman üç yeşil renkli böyle tombulca kertenkele gördüm suyun kenarlarındaydilar pis bir su içinde bi sürü insan yüzme Yarışı yapıyordu bayaga büyük bir organizasyon ama bu kertenkeleleri yalnızca ben görüyormus gibiydim. Ve saldırgan arılar vardı etrafimda darma duman olmuş haldeydim kosturup kurtulmayi düşünüyordum sevgilimi gördüm bi araba dolusu arkadaşıyla beni o halde tanistiracakti bakmayın çok kötüyüm dedikçe gülüyolardi sevimliymisim gibi etkisinde kaldım yorumlarsaniz çok memnun olurum

 54. Merhaba ruyamda evleniyordum ve uzerimde kirmizi gelinlik vardi dugun bitince de babamin evine gidiyorum ve ordaki yemekleri(yaprak sarma corba pilav) aliyorum eren beni almaya gelecek diyorum soyadini da aklimdan geciriyordum ama hatirlamiyorum

 55. Merhabalar rüyamfa eşimi sevgilim olarak gordum kafe ortamında eşimden cok kprkuyordum bana birşey hapacagından korktugum için ortamdan kactım oda benim peşimden kostu eşimin adı vahap degil ama ben vahap vahap diye sesleniyordum ve eşim cok kötü bir insandı rüyamda cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler…

  1. Merhaba bu rüya eşinizle aranıza kısa süreli bir soğukluk gireceğine delalet eder. Vahap başka bir erkeği işaret ediyor olabilir. Eşiniz ile mutlu olmak için sorunları konuşarak halletmelisiniz. Eşinize güvendiğinizi ve kendisinin sizin iyiliğinizi istediğine delalet eder.

 56. Merhabalar rüyamfa eşimi sevgilim olarak gordum kafe ortamında eşimden cok kprkuyordum bana birşey hapacagından korktugum için ortamdan kactım oda benim peşimden kostu eşimin adı vahap degil ama ben vahap vahap diye sesleniyordum ve eşim cok kötü bir insandı rüyamda cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler

 57. Rüyamda tam orasını hatırlamıyorum eşimlen bi sıkıntım var sanırım bi adam sen gel benle bi kadının yanına götürüyor adam sadece perşembe günleri orda oldugunu söylüyo üst komsumla gitmişim kadın elime bakıyo senin kaderin cok güzel mutlu olacaksın diyor elimde komsumun adı yazıyo saliha diye ben bunu görünce çıglık atıyorum kadın bana korkma dedi bişey yok onda bende sordum niye yazdı yoksa kötümü bu kişidiye bişey dedi duymadım ses cok kalabalık cenazede vardı heralde bulundugum evde elime baktıgımda mor mor olmuş elime dokundugumda bildigin dögme var gibi serce parmagımdan baslıyorum çözemiyorum tanıdıgım bi kadın orda bana rabıta yapıyo aynı seyı oda söylüyo senin yasantın cok güzel diye neyse ilk bakan kadın beni tekrar yanına cagırıp seni sevdim bidaha bakiyim diyo bakıyo bana kalın beyaz mumu yakıp 3 defa söndür yak dedi evdinde ben kadına tekrar soruyorum saliha ismini kötü birimi yoksa diye baglantımı kesiyimmi diye söylütoanlamıyo gibi oluyorum bida soruyorum yok diyo dindar biri sana zarar vermez diye ama ben emin olamıyorum tam net duymadıgımdan lütfen yorumlayın aynı gün köydeyiz kahvaltı yapıyoz kayınpederimin önünde haslanmış yumurta cok haslamışız ye baba kalmasın diyorum bende yiyorum bide çig tüm tavuk gördüm

  1. Merhaba Dilek, bu rüya mutlu bir aile hayatına kavuşacağınıza delalet eder. Çevrenizde sizi çekemeyen insanlar olabilir onlar ile aranıza mesafe koyun. Size akıl veren kimselerin her söylediğine inanmayın, kendi akıl süzgecinizden geçirin.

 58. Rüyamda ablamla bir düğüne gidiyoruz Emine isminde arkadaşımın düğünü tepsiyle lira altınlsrını gördüm sonra halay çektik bi akraba ismi yasemin halaybaşı sıgara yaktı aldım içtim ikinci defa yine yaktı onuda isteyip içtim çalgı müzik yoktu ayak hareketlerine bakıp yapıyordum düğüne hazırlıksız gittiğim için kıyafetim biraz buruşuktu düzelir diye düşündüm düğüne arabayla gittim arkadaşımı almaya şimdiden teşekkürler

  1. Merhaba Döndü, rüyada gördüğünüz altınlar, sağlıklı bir döneme gireceğinize ve maddi açıdan rahatlamaya işaret eder. Rüyada düğün görmek ise daha önce çektiğiniz acıların biteceğine ve huzura kavuşmaya delalet eder. Çagının olmadığı düğün haneye giren paranın bereketine delalet eder.

 59. Rüyamda daha önce hiç tanımadığım duymadım Güven isminde bir kişinin benimle konuşmak istediğini söyledi bir arkadaşım bu ne anlama geliyor acaba

  1. Merhaba Nida, bu rüya size ilgi duyan birilerinin olduğuna delalet eder. Siz de bu kişiden hoşlanıyorsanız ona yakınlık göstermeniz gerektiğine yorumlanır. Arkadaşınızın size kefil olacağına yorulur.

 60. Rüyamda bir erkek bebeğimin olduğunu ve adını oguzham koyduğumuzu gördüm. Hatta ikinci bir isim daha arıyorduk. Evliyim fakat çocuğum yok. Şimdidrm teşekkürler

  1. MErhaba Selim, bu rüya evliliğinizin meyvesi olan çocuğun hayırlarıyla geleceğine delalet eder. Rüyada erkek çocuğu görmek, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır. Eşinizin iş hayatında başarılı olacağına delalet eder.

 61. İyi akşamlar rüyamda bir ceylan yavrusunu kurtardım ve sevdim oda beni sevdi sonra birden küçük bir kız çocuğu oldu ismini sevmedim değiştirelim mi dedim oda kafa salladı sonra yüzünü görmediğim bir kadın onu tuvalete götürüyordu bende kız çocuğuna dedimki şimdi git dönünce ismini değiştirelim güzel bir isim koyalım dedim oda gülümseyerek kafa salladı ve gitti ne anlama geliyor acaba

  1. Merhaba Elmas, rüyada ceylan görmek güzel bir haber almaya delalet eder. Evliliğe, mutluluğa ve güzel bir geleceğin sizi beklediğinin habercisidir. Yine rüyada bir kız çocuğu görmek, yakın çevrenizden gelecek gzel bir habere işaret eder.

 62. Merhabalar bu gece sabaha karşı rüyamda salonumda oturuyorum ve yaşlı bir kimse bir anda beliriyor süretinı tam hatirlayamiyorum ama kesinlikle yaşlı. Bana bir bebegim olacağını adını yakup koymak gerektiğini söyledi. Hamile bile değilim ruyada duyulan isimler koyulmali mi hala aklımdan çıkmıyor gerçek gibiydi sanki

  1. Mehraba Fahriye, Yakup’un bir peygamber adı olması dolayısıyla son derece hayırlı bir rüya olduğunu söylemek gerekir. Doğacak çocuğunuzun size ve topluma faydalı bir çocuk olacağına delalet eder. Çocuğunuz okuyarak iyi yerlere gelecektir.

 63. Merhaba. Sabah ezanından sonra gördüğüm bir rüyayı paylaşmak isterim. Adını bilmediğim ve hiç konuşmadığım, fakat bir süredir gördüğüm mühendis bir beyi rüyamda sevgilim olarak gördüm. İlk olarak abimle tanıştırdım. Tanışırlarken isminin Deniz olduğunu söyledi. Sonrasında babamla tanıştırdım. Ama bu defa isminin Tarık olduğunu söyledi. İlginçti ama güzeldi. Herkes halinden memnun ve mutluydu. Bu rüyanın ne anlama geldiğini gerçekten merak ediyorum. Hayırlı bir rüya mı? Yorumlarsanız sevinirim.

 64. Merhabalar.Rüyamda başımın ucunda gezinen bir erkek gördüm fakat suratını göremedim ismin bilal olduğunu söyledi bu ne demek acaba.

  1. Merhaba Tuğba Hanım, rüyada erkek görmek gördüğünüz erkeğin fiziksel özelliklerine göre tabir edilir. Eğer gördüğünüz kimse ihtiyarlamış bir kimse ise amacınıza ulaşacağınıza, yakışıklı ise berekete, yaşlı göründüğü halde çocukça hareketler yapıyor ise kalabalık bir ortamda küçük düşmeye işaret eder.
   Bilal ismi, islamı ilk kabul edenlerden gelmekte olup sizin için dini açıdan huzurlu bir döneme işaret eder.

 65. Bugün sabah ezanindan önce kulagimda bir allah allah allah diye nameli bir ses duydum ve uyandım uyanincada duymaya devam ettim o kadar kısık bir sesti ki yalnizca ben duyuyordum eminim korktum biraz ezan sesi camiden sağdan soldan gelmiyordu sanki ismim konuluyordu çok etkilendim ben yorumunuzu öğrenmek istedim

  1. Rüyada ezan sesi duymak, duyan kimse için hayırlı bir geleceğe işaret etmektedir. Bu kimse çevresince çok sevilir ve değer görür. Hastalığı var ise şifa bulur. Kişinin kendi ismini görmesi bu rüya için daha da hayırlıdır. Yeni bir döneme girmeye işaret eder.

   1. Yoruma hemen cevap alacağımi düşünmemistim o yüzden gecikmeli bir teşekkür olacak benim ki 🙁 yorumunuz için çok teşekkür ederim çok sağolun

 66. Sabaha karşı rüyamda şunu gördüm: herşey film şeridi gibi gözümün önünden geçiyordu bende hayırdır ölüyormuyum diye düşünürken ‘ufuk 1919’ diya bir isim belirdi gözümün önünde ölüm habercisi diye geçti içimden ve korkuyla uyandım anlamı nedir? şimdiden teşekkürler.

  1. Merhaba Elif Hanım, rüyada hayatın film şeridi gibi önünden geçmesi, gören kimsenin geçmişte yaptıklarını tarttığına ve hatalarını gözden geçirdiğine işaret eder. Ancak rüyada bir isim görmek hayırlı bir rüya olduğundan kişinin hayatının olumlu yönde değişim göstereceğine delalet eder. Yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve daha mutlu bir hayat sürüleceğine işaret eder.

 67. Rüyamda kadın kuzenimkuzenimi gördüm 24 yaşında deniz de yüzüyor ve Bana işaret ediyor deniz de sağ tarafta bi kız varmış ona bakın diyor adı da Luca diyor ve 2 , 3 defa tekrar ediyor bunun anlamı ne bu ne demek çok merak ediyorum Hayırlı mı ?

  1. Merhaba Tuğba Hanım, rüyada deniz görmek maddi olarak rahatlamaya işaret eder ve borçlu iseniz borcunuzu ödemeye, bir terfi almaya delalet eder. Bu kişi siz ya da gördüğünüz kuzeniniz olabilir. Rüyada bir isim görmek hayırlı bir rüya olduğundan güzel bir değişime gireceğinize işaret eder.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.