Rüyada İşemek

Rüyada işemek sık görülen rüyalardandır.Bu rüya egonuza ve gururunuza meydan okunduğunu sembolize eder. Bu rüya hayatınızın kontrolden çıktığını ifade etmektedir. Başka kişilerin işediğini görmek düşüncelerinize bir ara vermeniz ve zamanınızı verimli kullanmanız gerektiğini anlatır. Bu rüya genelde maddiyatla ilgilidir.

Rüyada işediğini görmek diğerlerini dinlemediğinize ve kontrolü kaybettiğinize işaret eder. Son dönemdeki aksiyonlarınızı düşünmelisiniz. Rüyada işemek aynı zamanda harcayacağınız paraya ve uygun olmayan bir kimse ile evleneceğinize delalet eder. Öte yandan kendini işememek için tutmak hatalı karar vereceğinize tabir olunur.Rüyada İşemek Ne Anlama Gelir

Başka birinin her tarafa saçar şekilde işediğini görmek ileride yaşanacak parasal sıkıntılara işaret edilir. Bu rüya diğerleri ile alakalı olumsuz düşüncelerinizin bir ürünüdür. Gelecek kaygınızı da ifade eder. Bir yerin tamamen sidik ile dolu olduğunu görmek ise kazanacağınız maddiyatı ifade etmektedir. Bu rüya arkadaşlarınız ihmal ettiğinizi ve sosyalleşmeniz gerektiğini de anlatır.

Rüyada sidik içtiğini görmek kazanılacak yüklü miktarda paraya alamet eder. Bir sidiği tahlil etmek ise yaşayacağınız olası bir hastalığı işaret eder. Bir başka kimsenin evinde çişini yaptığını görmek insanlarla iyi geçinmeye delalet eder. Altını ıslatmak ise aileye yeni katılacak olan bireye delalet eder. Rüyada yatağa işemek radikal bir karar almak üzere olduğunuzu gösterir. Denize işediğini görmek ise devlete olan borcunu ödemeye tabir olunur.