Rüyada İp Görmek

Rüyada ip görmek rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olarak tabir edilebilecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.Eğer rüya sahibi hayatının gidişatından memnun değilse hayatı maddi ve manevi yönden olumlu bir şekilde değişmeye ve düzelmeye başlar. Geçim sıkıntısı çeken refaha kavuşur. Terfi bekleyen işinde yükselir, yönetici konumuna gelir.

Rüyada ip makarası ve makaranın üzerinde de ip olduğunu gören kişi hayırlısıyla resmi bir makamda iş sahibi olur. İpi bir makaraya sardığını ve yumak yaptığını gören kişi, gerçekleştirmek istediği plan ve projelerine yaklaşır.

İpi makaradan sökmek ise rüya sahibinin devam eden mahkeme süreci varsa lehine sonuçlanacağına işaret eder. Bazı tabircilere göre rüyasında ip gören kişi hayırlı bir yolculuğa çıkmak üzere karar verir.


Rüyada İp Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ip görmek, hedeflerinize ulaşma yolunuzda size yol gösterici rol oynar. Rüyanızda gördüğünüz ipin uzunluğu ya da kısalığı, kalınlığı ya da uzunluğu hedef yolunda karşılaşacağınız zorluklar ve zaman bakımından önem arz etmektedir.

Rüyada İp Düğümlemek

Rüyada ip düğümlemek, yaşamınızı hedef yolunda uzaklaştıracağınız anlamına gelmektedir. Kararlılığınız ve hedefe ulaşma isteğiniz körelmiş, hatta tamamen yitirilmiş olabilir. Bu nedenle hedefinizden de uzaklaşmak istemiyor fakat hayatı kendinize zindan ediyorsunuz. Ya bu uğurda tüm fedakarlıklara katlanmalı ya da kendinize yeni bir hedef belirlemelisiniz. Yoksa bu çatışma hayattan zevk almanızı engelleyecek ve sizi bir süre sonra mutsuz edecektir.

Rüyada İp Koparmak

Rüyada ip koparmak, hedeflerinize ulaşma yolunda karşınıza engellerin çıktığına, hatta hedefinize ulaştığınızda elinize bir ödül geçmeyeceğini öğreneceğinize işaret eder. Bu nedenle mevcut isteğiniz ve hedefinizden vazgeçebilir, kendinize yeni hedefler belirlemek isteyebilirsiniz. Vereceğiniz doğru karar ve bu doğrultuda belirleyeceğiniz yeni hedef sizin için daha hayırlı olacaktır. Bu ihtiyacınızı erken fark edip belirlemeli ve aksiyon almalısınız.Rüyada Halat Görmek

Rüyada halat görmek, vereceğiniz bir karar doğrultusunda derin acı çekebileceğinize işaret eder. Vicdan azabı çekebilir, kendinizi suçlayabilirsiniz. Verdiğiniz kararın getirilerini kabul etmeli ve sonuçlarına katlanmalısınız.

Rüyada İp Atlamak

Rüyada ip atlamak, işinizde ve hedeflerinizi gerçekleştirmede çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Yaptığınız ve başarılı olduğunuz bir işten sizi çok mutlu edecek bir ödül alacaksınız. Başarınız mevki ile de taçlandırılacak ve gelirinizde büyük bir sıçrama da olacaktır.

Rüyada İp Çözmek

Rüyada ip çözmek, eğer kadınsanız bu rüya boşanma ya da ayrılmaya işaret eder. Mutsuz giden evliliğinizin farkındasınız ve sonunda cesaretinize güveniyorsunuz. Eğer erkekseniz bu rüya, bir hata sonucu özür dileyecek ve karşınızdaki kişiden af dileyeceksiniz demektir. Aranızdaki bağları düzeltmeye çalışacaksınız. Kırdığınız kalbi düzeltmek zor olsa da bu uğurdaki çabanız ve iyi niyetiniz sonucunda istediğinize ulaşacaksınız.

Rüyada İp Sarmak

Rüyada ip sarmak, çevrenizdeki biri için olumsuz duygular beslediğinize yorumlanır. Arkasından kuyusunu kazabilir, çatışmaya girebilirsiniz. Karakterinize ters hareketler gerçekleştirebilir ve kalp kırabilirsiniz. Bu hareketlerinizden dolayı kendinize bile yabancılaşmanız söz konusu.

Rüyada İp Satın Almak

Rüyada ip satın almak, özenli ve seçici adımların atılması için düzenli bir yaşam sürdüğünüz anlamına gelir. Başarı uğruna feda edebileceklerinizi biliyor ve çok çalışıyorsunuz. Bu nedenle istediğiniz her şeyi elde ediyor ve etmeye de devam ediyorsunuz. Çok çalışarak istediğiniz her şeyin sahibi olabileceğinizin farkındasınız ve bu durum sizi memnun ediyor.

Rüyada İp Satmak

Rüyada ip satmak, dostluk, eşleşme ve iyi bir eş olarak yorumlanır. Yeni bir ortama girebilir sıkı dostluklar edinebilirsiniz. Aynı zamanda bu yeni ortamda hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz.Rüyada İp Asmak

Rüyada ip asmak, gizlediğiniz bir durumun ortaya çıkacağına işaret eder. Bu durumdan oldukça rahatsız olacağınız öngörülebilir.  Durumu saklamak adına çok uğraşmış olabilirsiniz fakat güvendiğiniz birisi sizin bu sırrınızı ifşa edecektir. Dikkatli olmanız ya da bu sırrı sizin açıklamanız yararınıza olacaktır.

Rüyada İp Döndürmek

Rüyada ip döndürmek, çıkacağınız uzun bir yolculuğa işaret etmektedir. Bu yolculuk alacağınız sürpriz bir haber sonucu olacaktır. Bu yolculukla birlikte hayalini kurduğunuz şeye kavuşacaksınız.

Rüyada İp Tutmak

Rüyada ip tutmak, bahçe, tarla işleriyle ilgili bir uğraş edineceğinize işarettir. Kazandığınız karı aile içinde bölüşecek, kardeşler arasında paylaşacaksınız demektir.

Rüyada İp Atmak

Rüyada ip atmak, evliyseniz boşanmaya, ya da iş hayatınızda emekli olmaya işarettir. Okuyorsanız okul hayatında başarısız olmanız söz konusu olabilir.


Referanslar

Auntyflo – Rope Dream Dictionary

Dreamlandia – Rope Dream Meaning

Dream Dictionary Now – Rope Dream Dictionary