Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek, doğurganlık, çocukluk, bilgelik, yaratıcılık, romantizm, duygular veya güzellik ile kendi kadınsı tarafınızla ya da karşınızdakinin kadınsı yönüyle iletişim kurmaya çalıştığınızı gösterir.Aynı zamanda inek sağlığın ve beslenmenin evrensel bir yorumudur. Ayrıca da sevgiyi ve ilahi gücü de temsil eder. Sıcaklık ve korunma arayışı içerisinde olabilirsiniz, karşınızdaki kişinin kadınsı yönlerinin çekiciliğine kapılıyor olabilir ya da kendi kadınsılığınızın farkına yeni yeni varıyor olabilirsiniz.

Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sarı inek görmek, kadın iseniz kadınsılığınızın ve güzelliğinizin getirisi olarak sizinle mutlu bir evlilik kurmak isteyen birçok talip ile karşılaşacaksınız demektir. Eğer kadın değilseniz hayatınızı rayından çıkartacak güzellikte bir kadına âşık olmanız söz konusu olabilir.

Her iki durumda da ayaklarınız yere sağlam basmalı ve güzelliğin geçici bir olacağını unutmamalısınız. Güzellik başınızı döndürmüş olabilir istediğiniz tek şeyin o olduğuna kendinizi inandırmış olabilirsiniz. Ama karakter analizini göz ardı etmemeniz gerekmektedir.


Rüyada Besili Ve Sağlıklı İnek Görmek

Rüyada inek görmek, besili ve sağlıklı ise annenizin geçirmiş olduğu bir rahatsızlığa işaret etmektedir. Fakat sevinin çünkü anneniz o kadar güçlü bir yapıya sahiptir ki bu hastalığı yenecektir. Bu rüya müjdeli haber içermektedir. Annenizin savaştığı hastalık her ne ise ebediyen annenizin vücudunu terk edecektir.

Rüyada Ölü İnek Görmek

Rüyada ölü inek görmek, kötü şansa işarettir. Yakın gelecekte bazı kötü haberler alabilirsiniz. Ruhsal yönden gel gitler yaşayabilir, duygularınız arasındaki yoğunluktan kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. Bu yaşayacağınız olumsuz durumlara bir kişi sebebiyet verebilir ve siz bu kişiye yoğun duygular beslediğiniz için bu yaşadıklarınızı mazur görebilirsiniz. Sizi istemeyen kişi için yaşadığınız bu travmayı hak etmiyorsunuz öncelikle bunu kavramanız gerekmektedir.

Karşı tarafa yaptığı her hatadan dolayı sürekli sürekli şans vermeniz sizin kalbinizdeki yaranın kapanmasını zorlaştırmaktadır. Sizi üzen bu kişinin sizin canınızın artık yanmaması için sizinle olan iletişimini tamamen kesmesi gerekmektedir.

Rüyada İnek Sevdiğinizi Görmek

Rüyada inek sevdiğinizi görmek, olumlu değişimlerin farkına vardığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Hayatınızda her şeyin yolunda gittiğini düşünürken daha da iyi olması yönünde gelişecek durumların farkına varacak ve kabul edeceksiniz. Böyle bir istek ve talebiniz olmamasına karşın yakaladığınız bu fırsatlar silsilesi sizi çok memnun edecektir. İş yönünden terfi ya da daha iyi bir pozisyonda iş değişikliği yapabilirsiniz ve bununla birlikte hayatınızın aşkıyla karşılaşmanız çok büyük olasılıktır.


Rüyada Otlayan İnek Görmek

Rüyada otlayan inek görmek, umutla beklediğiniz ve çok anlam yüklediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceği ya da gerçekleşse bile istediğiniz faydayı sağlamayacağınız anlamını taşımaktadır. Bu nedenle bu kadar çok enerji harcayıp efor sarfetmeniz manasız olacak ve sizi istediğiniz yere çıkartmayacaktır. Bu uğurda yaptığınız harcamalar ve gözardı ettiğiniz kişiler sizin için kayıp olarak içinizde derin bir yer tutacak.

Rüyada Su İçen İnek Görmek

Rüyada su içen inek görmek, karşınıza çıkacak şansı kaçırmamanız için uyarıcı anlam içermektedir. Bir süredir karşınıza çıkan bu fırsatı bekliyordunuz fakat gerçekleştiği zaman neden geri planda kalıyorsunuz? Çünkü sağladığınız fayda ile birlikte kaybedeceğiniz kişileri arkanızda bırakmak istemiyorsunuz. Fakat istediğiniz ve nihayetinde gerçekleşen bu dileğiniz sizin için olumsuz kayıplar içermeyecektir. Bu nedenle fırsatı değerlendirin ve bırakın sizinle birlikte olmak isteyenlerin hala daha yanınızda sizinle birlikte yürüdüklerini görün

Rüyada Doğum Yapan İnek Görmek

Rüyada doğum yapan inek görmek, gerçek hayatta da hamilelik ve doğumun habercisidir. Sizin veya size yakın olan birinin uzun süredir beklediği müjdeli çocuk haberinin çok yakında duyulacağı anlamını taşımaktadır. Uzun süredir bunun hayalini kuruyor ve zorluklarla mücadele ediyor olabilirsiniz. Artık sevinmenin vaktidir çünkü bu rüya kutlu haberi vermektedir.

Rüyada İnek Beslediğinizi Görmek

Rüyada inek beslediğinizi görmek, şu an ki iş ortamınızda fazla eleştirilere maruz kalmanız olasıdır çünkü zamanında hak etmediğiniz övgüleri kabul etmiş olabilir ve gocunmamış olabilirsiniz. Fakat şu an gerçek yerinizi almanız söz konusudur.

Yaşayacağınız çatışmalar kariyerinizde sıkıntılara yol açabilir. Eğer kendinizi geliştirme yoluna gitmez iseniz işinizi kaybedebilir ve uzunca bir süre sektörünüzde iş bulamayabilirsiniz. Çünkü kalifiye şekilde kariyer basamaklarını çıkmamış olmanız sizin karşınıza bir engel olarak çıkacaktır.


Referanslar

Dreamlandia – Cow Dream Interpretation

Auntyflo – Cow Dream Dictionary

Sleep Culture – Cow Dream Meaning