Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir görmek, farklı şekillerde yorumlanmıştır. Genellikle rüyada incir yemek, iyiye yorulur. İncir rüyada rızık, şans, kısmet ve bereket anlamlarına gelir. Olgunlaşmış ve çürümeye yakın incir görmek, fazlasıyla kazanç elde edileceği şeklinde yorumlanır.İncirin kurtlanmış ve bozulmuş olması da kısmet olarak yorumlandığı gibi düşman ve çekemeyen arkadaş, komşu anlamına da gelmektedir. Rüyasında incir satın aldığını gören kişinin, bir başarı elde edeceğine ve bununla beraber kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada sarı incir görmek, rüyayı gören kişinin hasta olacağına, siyah incir görülmesi pişmanlık yaşayacağına, yeşil incir görülmesi hayra erişeceğine, mevsim inciri görmesi de gören kişinin hayırlara vesile olacağına yorulur. Rüyada sarı incir görmek, soluk biri ile karşılaşılacağına işarettir. Sarı incir görmek pek iyiye yorulmaz. Sağlık sorunlarının yaşanacağına ve rüya sahibinin hastalığa yakalanacağına yorulur. Rüyasında siyah incir gören kişinin büyük bir vicdan azabı yaşayacağına yorulur.

Rüyada İncir Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada incirin çeşitli şekellerde görülmesi farklı şeklilerde yorumlanır. İncir görme şekilleri ve yorumları aşağıda anlatılmıştır. Rüyada incir yemek, gören kişinin soyunun devamına ve çocuklarının çok olacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada incir yemek pişmanlığa işaret eder. Yenilen incir kuru ise endişe ve kedere yorulur. Rüyada incirden sadece bir parça yenildiğini görmek bir işin çok kolay elde edilerek kazanç sağlanacağına yorumlanır. Geçimin kolayca kazanılacağı anlamına gelen rüyada incir yemek mevsiminde ise sevinçli bir haber alınarak mutlu olunacağı şeklinde yorumlanır.Rüyada incir ağacı görmek, zengin olan kişinin muhtaçlara yardım edeceğine yorulur. Rüyada incir ağacına çıkmak zengin biriyle arkadaş olunacağına, incir ağacının gölgesinde oturmak ise hayır ve ihsan sahibi biriyle tanışı bir iş yapılacağına yorulur. Rüyada tatlı ve olgun incir görmek, sürekli olarak zenginliğin artacağına işarettir. Kuru incirin rüyada görülmesi hayra yorulur. Rüyasında kuru incir görenlerin mal varlıklarının artacağına inanılır. Rüya tabirlerine göre rüyasında kuru incir gören kişinin işleri açılarak müşterileri artar.