Rüyada İncir Toplamak

Rüyada incir toplamak, sorun biriktirdiğiniz anlamına gelmektedir.Üzüntü yaşayacağınız ve talihsizliklerle karşılaşacağınıza işaret etmektedir. Anlık zevkler için hayatınızdaki öncelikleri bir kenara atabilirsiniz. Hatta bu zevklerden sizi alıkoymaya çalışan kişi ve durumlara karşı kavgacı tavır sergileyebilirsiniz. Rüyada incir toplamak mevcut servetinizi de boşa harcayacaksınız demektir.  Aynı zamanda bu rüya size sağlığınızdaki gelişmeler ve maddi olanaklarınızla ilgili de ipuçları vermektedir.

Rüyada İncir Toplamak Ne Anlama Gelir

Rüyada olmamış incir toplamak, hayatınızda sizin rutininizi bozacak bir gelişmeyle karşılaşacaksınız anlamına gelmektedir. Hayatınızın tam da her şey yolunda gidiyor dediğiniz bir anında hoşnut olmayacağınız birtakım gelişmelerle keyfiniz kaçacak demektir. Fakat bu olaylar daha da büyümeden daha en başında müdahale edecek zamanı bulabilecek ve işler rayından çıkmadan durumu toparlayabileceksiniz. Keyifli anlarınız bu durumlar yüzünden biraz gölgelenecek.

Rüyada Balı Damlayan Çok Olgunlaşmış İncir Toplamak

Rüyada balı damlayan çok olgunlaşmış incir toplamak, genellikle sağlık alanında beklediğiniz olumlu bir habere işaret etmektedir. Herhangi bir tıbbi müdahaleye gerek kalmadan hastalığınızdan kurtulacağınızın müjdeli haberini vermektedir. Bir süredir hastalığınız yüzünden kendi içinize kapanmış olabilir ve umutsuzluk hissiyle hiçbir şey yapmak istememiş olabilirsiniz. Alacağınız bu olumlu sağlık haberiyle dünyalar sizin olacaktır.


Rüyada İncir Ağacına Çıkıp İncir Toplamak

Rüyada incir ağacına çıkıp incir toplamak, bolluk ve doğurganlığı sembolize etmektedir. Çocuk sahibi olma isteği içerisinde olabilirsiniz. Fakat üzerine çıktığınız ağaç kuru ise yoksulluk ve kısırlık anlamına gelmektedir. Eğer çıktığınız dal kırılırsa çevrenizdekilerle çıkar çatışması yaşayabilir ve kendi çıkarlarınıza uymayan kişileri hayatınızdan atma eylemini gerçekleştirebilirsiniz.

Rüyada İncir Ağacının Dalını Eğerek İncir Toplamak

Rüyada incir ağacının dalını eğerek incir toplamak, maddi yönden daha önce göremediğiniz bir fırsatı fark edeceğiniz anlamına gelmektedir. Bu fırsatı geliştirebilir, kendi yararınıza düzenleyebilir ve işleyişe geçtikten sonra verim sağlamaya başlayabilirsiniz. Kendi şartlarınıza göre revize ettiğiniz bu fırsat birçok kişiye örnek olacaktır. Hayatınızın geri kalanında değerlendirdiğiniz bu fırsatın birçok faydasını daha görmeye devam edeceksiniz.

Rüyada Kara İncir Toplamak

Rüyada kara incir toplamak, hayatınızın bir döneminde anlık zevkleriniz peşinden gideceğiniz anlamına gelmektedir. Bu durum zaman zaman günlük yaşantınızı sekteye uğratsa bile bu yaşam biçimini uzunca bir süre sürdürebilirsiniz. Bununla birlikte doğurganlığınızı zedeleyecek eylemlerde bulunabilir geleceğinizi düşünmeden hareket edebilirsiniz. Bir anlık zevk ya da bir anlık korku ile ileride sıkıntı yaşayacağınız bir duruma kendinizi sokmanız o anlık sizi zor durumdan kurtarsa bile sizin aleyhinize olacaktır.