Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, soğuk algınlığı ya da grip gibi bir ufak hastalığa yakalanacağınıza delalet eder.İncirin büyüdüğünü ancak yemediğinizi görmek sağlığınızın iyiye gideceği gibi evinizde bereketin artacağına delalet eder.

İncir yaprağı masumiyetinizi ve iyi niyetini kaybetmeye yorumlanır. İncir ağacı çiftçi iseniz ekinlerinizin bereketli olacağına, değilseniz haneye katılacak yeni bir bireye tabir edilir. Gelecekte kazancınızın artacağına ve rahat bir hayat sürmeye rivayet edilir. Meyvesi olan bir incir ağacı çok hayırlı bir rüyadır. Sağlığınızın ve kazancınızın en iyi olduğu dönemi işaret eder.


Rüyada İncir Görmek ya da Yemek Ne Anlama Gelir?

Genç bir erkek için meyve veren incir ağacı sevdiği kişi ile yakınlaşmaya ve güzel bir ilişkiye başlamaya delalet eder. Genç bir kadın için bu rüya evlilik ya da nişan ile tabir olunur. İncir topladığını görmek bereketin artacağına yorumlanır.

İncir ağacı ektiğini gören kimse sıkı çalışmasının karşılığını başarıları ile alır. İncir yediğini görmek karşı cinsten bir kimse ile güçlü bir arkadaşlığa yorumlanır. İncir reçeli ise aile içerisinde bazı fikir ayrılıkları yaşamaya delalettir. Kurutulmuş incir günah işlemeye rivayet edilir. Bu günah yüzünden arkadaş ya da çevrenizden olabilirsiniz.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek, işinizdeki başarılarınıza işarettir. İş hayatınızdaki gelişmelere, iş ortamındaki arkadaşlıklarınıza ışık tutar. Uyarıcı niteliği taşımakla birlikte iş ortamında yaşayabileceğiniz olumlu ve olumsuz durumlara da yol göstermektedir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek, yeni bir işe başlayacaksınız demektir.  Uzun süredir iş arayışında olabilir, iş bulma konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Fakat yakın zamanda o çok hayalini kurduğunuz işinize başlatacak ve istediğiniz miktarda maaşa sahip olacaksınız.


Rüyada İnciri Kabuğuyla Yemek

Rüyada inciri kabuğuyla yemek, yeni işinizde veya değiştirdiğiniz yeni ofisinizde devamlılık gösteremeyeceksiniz anlamına gelir. Olumsuzluklar sizi bulunduğunuz ortamdan soğutacaktır. Bu nedenle yeni başladığınız yerde barınmak istemeyecek ve başka birim veya şehir yada ofis talep edeceksiniz. Bu talebinizin olumlu sonuçlanacaktır.

Rüyada İnciri Kabuğunu Soyarak Yemek

Rüyada inciri kabuğunu soyarak yemek, işinizde devamlılık göstereceksiniz anlamına gelir. Başarınız göz doldurmakta ve sizi de tatmin etmektedir. Bu nedenle bulunduğunuz yerde tutunacak ve başarılı işlere imza atacaksınız.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, çalıştığınız şirkette sevmediğiniz insanlarla bir araya geleceksiniz anlamını taşımaktadır. Bu durum grup olarak tamamlamanız gereken biri proje için oluşabilir. Verimli sonuç alabilmeniz için profesyonel davranmanız gerekmektedir.


Rüyada İncir Kuruttuğunuzu Görmek

Rüyada incir kuruttuğunuzu görmek, iş hayatınızda ihtiyacınız olan her zamanda etrafınızda işinize yarayacak insan bulabileceksiniz anlamına gelir. Sizi seven bir çevreniz mevcut. Bu nedenle istediğiniz her zaman ve koşulda işinizi yaptırabilecek birini bulabilme potansiyeline sahipsiniz.

Rüyada Kuru İncir Yemek

Rüyada kuru incir yemek, ofis ortamında bulacağınız mutlu bir ilişkiye işaret etmektedir.  Niyetiniz birini bulmak olmasa bile bu kişi ofis ortamında karşınıza çıkacak ve kendinizi bu durumdan alıkoyamayacaksınız.

Rüyada İncir Tatlısı Yemek

Rüyada incir tatlısı yemek, Ailenizden birinin uzun bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu durum sizin işlerinizi bir miktar rahatlatacak ve gidilen yerden işinizle alakalı iyi haberler almanıza sebep olacaktır.


Rüyada İncir Toplamak

Rüyada incir toplamak, hayatınızın en mutlu zamanlarını yaşıyorsunuz anlamına gelir. Hayatınız öyle bir dönemindesiniz ki resmen tuttuğunuzu altına çeviriyorsunuz. Fikir üstüne fikir üretiyor ve çok başarılı oluyorsunuz. Bu başarılarınız size kat kat maddi olanak olarak geri dönecektir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada incir ağacı görmek, ailenize yeni birisinin katılacağına işarettir. Yeni doğan bir üye ailenizin neşesi olacak ve size mutluluk katacak.

Rüyada İncir Ağacına Tırmanmak

Rüyada incir ağacına tırmanmak, aileye yeni katılacak bireyle aranızda kan bağı olmayacağı anlamını içerebilir. Fakat bu durum sevginizden hiçbir şey yitirmenize neden olmayacak, hatta tam tersi şekilde daha çok sevmenize sebebiyet verecektir.


Rüyada İncir Ağacından Düşmek

Rüyada incir ağacından düşmek, yakın zamanda işinizde bazı karmaşık durumların olacağına yönelik uyarı niteliği taşımaktadır.

Sizi çekemeyen iş arkadaşlarınız mevcut. Dikkatli olmanız gerekmekte, onların sizin hakkınızda yanlış beyanlar vermelerini engellemeniz gerekmektedir.

Rüyada İncir Satın Almak

Rüyada incir satın almak, iş arkadaşlarınızla daha samimi bir bağ kuracağınız anlamını taşımaktadır. Bu durum daha verimli çalışmanıza sebep olacak, işinize olan bağlılığınızı ve sevginizi arttıracaktır.

Rüyada İncir Satmak

Rüyada incir satmak, yaptığınız ve yapacağınız iyiliklerin size mutluluk vereceğinin işaretidir. Elinize geçen ne varsa paylaşmayı seven bir yapınız var ve paylaştıkça mutlu oluyorsunuz.


Referanslar

Dream Mean – Figs Dream Meaning

My Islamic Dream – Fig Islamic Interpretation

What Dreams Mean – Interpretation of Fig