Rüyada İnci Görmek

Rüyada görülen inci ve ziynet eşyaları daima hayırlı şeyler gerçekleşeceğine delalettir.Özellikle rüyada inci görmek, semavi dinlerde de yer aldığı için, iyi sonuçlanacak işlerinize, hayırlı bir iş gerçekleşeceğini sembolize eder. Naiflik ve karakteri ender bulunan nadir insanların gördüğü inciler, tıpkı gerçek yaşamdaki yansımalarını sunar.

Denizlerden istiridye içerisinden çıkarılan inciler, sert görünümleri altında eşsiz mücevherler olduğuna işaret etmektedir. Rüya, daima gören kişiden yorumlanır.

Bir başkalarını görmüş olsanız da o kişilerin, şahsiyetinizin hangi yansıması olduğunu bularak yorumlayabilirsiniz. Mücevherat ve rüyada inci görmek aynı zamanda bir oluşumun habercisidir. Yumurta görülen rüyalarda yeni bir oluşumun habercisi olarak düşünülse de incideki fark, sert, katı bir oluşumun zaten gerçekleştiğinin göstergesidir. Yani mutlu ve yeni oluşum, size çok yakında ulaşacak.


Rüyada İnci Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada inci görmek, gerçek hayatta kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret etmektedir. Fakat bu durum kısa bir süre devam edecek ve çok büyük bir zarar vermeden düzelecektir. Bu rüya olumsuz anlam içermemekte, tam tersi her şeyin yoluna gireceği yönünde olumlu işaretler vermektedir.

Ayrıca da rüyada beyaz inci görmek, yeni insanlarla tanışacağınıza ve iyi arkadaşlıklar kuracağınıza işaret eder. Bu dostluklar ömür boyu sürecek ve kötü gün dostu olacaklardır.

Rüyada İnci Almak

Rüyada inci almak, yakın zamanda pahada yüklü bir mal almayı düşündüğünüz anlamına gelmektedir. Bu nedenle maddi yönden altından kalkıp kalkamayacağınızı tartıyor, etrafınıza fikir danışıyorsunuz.

Borçlanma yoluna girmemenizde fayda var zira rüyada inci görmek kısa süreli sıkıntılara işaret etmekte. Bu nedenle maddi sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız nakit alım gücünüz yok ise almak eyleminden vazgeçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada İnci Satmak

Rüyada inci satmak, mali sorunlarla karşılaşacaksınız anlamını taşır. İş sektörünüzde sizin elinizde olmayan sebeplerle sancılı dönemler geçiriyor olabilirsiniz. Rutin elinize geçen parada azalma olabilir. Hatta kısa bir süreliğine tamamen kesinti yaşanabilir. Öngöremediğiniz bu gibi durumlar için kenara bir miktar para ayırmanız sizin yararınıza olacaktır.


Rüyada İnci Damlası Görmek

Rüyada inci damlası görmek, var ise çocuğunuzun okuluyla ilgili problemlerin vuku bulacağını öngörmektedir. Çocuğunuz yok ise okuyorsanız sizin okulunuzla alakalı, çalışıyorsanız ise iş yerinizde eğitiminiz ile alakalı bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada İnci Kolye Görmek

Rüyada inci kolye görmek, işinizdeki başarılarınızı sembolize eder. Sorumluluk almaktan kaçmayışınız, başladığınız projeleri zamanında ve en iyi şekilde teslim ediyor oluşunuz sizin için harika referans olmaktadır. Bu sayede yakın zamanda terfi söz konusu olacak ve bununla birlikte patronlarınız tarafından ödüllendirileceksiniz.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Rüyada inci kolye takmak, şanslı bir döneme gireceğinize işaret eder. Üst üste yaşadığınız sıkıntılar sizi hayatınızın birçok yönünde geri planda kalmanıza sebep olmuş. Ama artık o kadar güzel bir döneme giriyorsunuz ki, istediğiniz her şey gerçekleşecek. Üstünüzdeki olumsuz havayı yok etmeli ve karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirmelisiniz.

Rüyada İnci Kolye Satın Almak

Rüyada inci kolye satın almak, sağlıkla ilgili bir durum yaşayacağınıza fakat çok kısa zamanda eskisinden de iyi duruma geleceğinize delalettir.


Rüyada İnci Kolye Satmak

Rüyada inci kolye satmak, arkadaşlarınızla aranızda geçecek bir anlaşmazlığa işaret etmektedir. Arkadaşlarınızın gönül ilişkilerine yardımcı olmamakta fayda var. Zira arayı yaparken sizden iyisi olmaz fakat işler kötüye gittiğinde siz suçlu olursunuz. Bu neden şu aralar hiçbir gönül ilişkisine yapıcı olmak için alakadar olmayın.

Rüyada İnci Kabuğu Görmek

Rüyada inci kabuğu görmek, iyi haber anlamı taşımaktadır. Aile içinden biri ile alakalı çok güzel bir haber alacaksınız. Bu durum sizi ve ailenizi çok mutlu edecek.

Rüyada İnci Kolye Hediye Almak

Rüyada inci kolye hediye almak, sizin veya ailenizden birinin çok yakın bir zamanda kısa bir yolculuğa çıkacağına işaret etmektedir. Bu durum iş ile alakalı olmakla birlikte gelir getirici işareti de barındırır. Siz veya ailenizden birinin gelir arttırıcı bir işe girişmesi ve başarılı olması mümkün.

Rüyada Sahte İnci Görmek

Rüyada sahte inci görmek, eşinizle veya sevgilinizle olan sorunlarınızın ortadan kalkacağının habercisidir. Yaşadığınız küçük tartışmaların sebebi her şeyi fazla büyütmeniz. Ayrıca da etrafınıza kulak asmamayı da öğrenmeniz gerekmekte. Çevrenizdekilerin sahte arkadaşlıklar sizin eşinizden veya sevgilinizden soğumanıza sebebiyet vermekte.

Rüyada Siyah İnci Görmek

Rüyada siyah inci görmek, insanların hakkınızda iyi şeylerden bahsedeceği anlamına gelir. Başarılı bir döneme giriyorsunuz ve başarılarınız göz dolduruyor.


Referanslar

Female First – Dream Interpretation: Pearls

Dreamlandia – Pearl Dream Meaning

My Islamic Dream – Pearls Islamic Interpretations & Meanings