Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek, ilim ve irfan sahibi kişiye, Müslümanlık dinine hizmetler sunmaya ve alın teri ile kazanılmış olan helal lokma yemeye yorulmaktadır. Bolluğa da işaret eden hurma görmek,, hastalıklara da şifa anlamına gelir.Rüyasında hurma gören kişiler, Allah tarafından çok makbul kişiler olarak yorumlanır. Bolluk anlamına gelen hurma görmek,, çöle bile yağmur yağacak kadar bereket gelmesine yorulur. Rüya gören kişinin çocuklarının olacağına da inanılır. Rüyada hurma görmenin farklı şekillerde yorumlanmış halleri aşağıda anlatılmıştır. Rüyada hurma yemek zenginliğe ve bolluğa işaret etmektedir.

Rüyada Hurma Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında hurma yiyen kişinin büyük bir işte başarılı olacak çok para kazanacağı şeklinde yorum yapılır. Rüyada hurma ağacı görmek eğitim görmeye meraklı kişiye veya bir çocuk sahibi olmaya yorulur. Hurma ağacını rüyada keserken görmek ise çocuğun öleceğine yorulur.

Rüyada hurma almak, kişinin onurlu ve alın teri ile namuslu bir şekilde para kazanacağına, çocuklarına veya ailesine götüreceği kazançta hile bulunmayacağına yorulur.

Rüyayı sahibi kişi kendisine hurma ikram edildiğini görürse umre ziyareti yapacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir başkasına hurma ikram ederse, devlette olan bir işin olumlu sonuçlanacağına delalet eder. Bu sonuçla kişinin büyük kazançlar sağlayacağı şeklinde rüya yorumlanır.Rüyada hurma satın aldığını gören kişinin cimri olmasa da çok tutumlu biri olduğu yorumlanır. Bu kişinin parasını yerine göre harcayacağı ve gereksiz para harcamayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada taze hurma görmek, memuriyete işarettir.

Mevsim dışında hurma görmek, ise gören kişinin hasta olacağı şeklinde yorumlanır. Taze hurma ayrıca doğacak çocuğun erkek olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hurma çekirdeğinden hurma diktiğini görmek, gören kişinin şeref ve saygı kazanacağına yorulur.

Rüyada bir hurma ağacına çıkmak ise şerefli ve itibarlı olan bir kişi ile akraba olunacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hurma salkımı görmek mal kazancına ve ailesinden ayrı olanların ailesi ile kavuşacağına yorulur.