Rüyada Hamur Yoğurmak

Rüyada hamur yoğurmak, maddi sorunların üstesinden gelmek için uğraş içerisinde olduğunuz anlamına gelmektedir.


Rüyada Hamur Yoğurmak Ne Anlama Gelir

Bu sıkıntılarınızdan ancak genç veya yaşlı bir kadının yardımı ile kurtulabileceğiniz de rivayet edilir. Bu kişi aile içerisinden ya da yakın çevrenizden tanıdığınızdan ve bildiğiniz bir kişi olmayacaktır. Maddi sıkıntılarınız siz her ne kadar düzeltmeye ve yardım almaksınız halletmeye çalışmak isteseniz bile istediğiniz düzeyde olmayabilir. Rüyada yoğurduğunuz hamurun sertliği veya yumuşaklığı sorunlarla baş etme süreleriniz hakkında ipuçları verebilir. Çok yumuşak bir hamuru yoğurmanız üzerinde odaklandığınız sorun hakkında çok fazla efor sarf etmeniz gerekeceği yönünde uyarı anlamı içerir. Eğer hamur çok sertse bu sıkıntılar sona erse bile yankılarıyla bir müddet daha uğraşmak durumunda kalacaksınız demektir.

 Rüyada Haddinden Büyük Hamur Yoğurmak

Rüyada haddinden büyük hamur yoğurmak, arkadaş çevrenizden ya da yakın akrabalarınızdan birinin sizden yüklü bir miktar para isteyeceği anlamına gelmektedir. Bu yardımı yapabilmek için uzun süre uğraş verebilir, yoktan var edebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Gerekli miktarı denkleştirdikten ve ilgili yerde kullandıktan sonra iyi sonuçlar almanız neticesinde çok mutlu olabilir ve iyi niyetinizin güzel taraflarıyla karşılaşabilirsiniz.

 Rüyada Ekmek Hamuru Yoğurmak

Rüyada ekmek hamuru yoğurmak, iş yaşamınızda hep daha iyiyi hedeflediğiniz ve bu doğrultuda başarılı hamleler gerçekleştirdiğiniz anlamına gelmektedir. Kendi geleceğiniz ve refahınız için her türlü imkânı kendiniz için kendi başınıza yarattığınız ve sayede de dimdik ayakta ve onurunuzla çalıştığınız anlamına gelir. Bu güçlü iradeniz ile çevrenizce takdir görecek ve çok sevileceksiniz demektir.


 Rüyada Cıvık Hamur Yoğurmak

Rüyada cıvık hamur yoğurmak, başarılarınızın çevrenizdeki fesat biri tarafından kıskanıldığı anlamına gelmektedir. Sizin başarılarınızda gözü olan, kıskanan biri sürekli sizin ayağınızı kaydırmak için fırsat kollamaktadır. Bu nedenle işlerinizde hata aramakta, sevdiğiniz insanlarla aranıza girmekte ve sizi manevi yönden yaralamaya çalışmaktadır.

 Rüyada Kızartmak İçin Hamur Yoğurmak

Rüyada kızartmak için hamur yoğurmak, yoğun çalışma temponuzdan istediğiniz verimi alacağınız anlamına gelmektedir. Kendinizden çok fazla ödün verebilir, yorulabilir ve özel hayatınızı unutabilirsiniz. Bu sebeple sevdiğiniz insanlardan da bir süre sonra uzaklaşabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Bu kişilerin gönüllerini almakta zorlanabilir ve işlerin bu raddeye gelmiş olmasından da pişmanlık duyabilirsiniz.

 Rüyada Ekşimiş Hamur Yoğurmak

Rüyada ekşimiş hamur yoğurmak, karşılaşacağınız bir durum karşısında ifadelerinizle bir hata yaparak kendinizi yanlış lanse edebileceğiniz konusunda uyarıcı anlam içermektedir. Aslında bilgi sahibi ve haklı olduğunuz bir konu karşısında tamamen yanlış anlaşılabileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu nedenle kullandığınız sözcüklere dikkat etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Haklı ve bilirkişi olduğunuz bile konu hakkında hatalı duruma düşmemek için durumu iyi tartıp biçmeli ve gereksiz laflar etmekten çekinmelisiniz.