Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak, aşılacak zorluklara ve yeni başlangıçlara işaret etmektedir.Nasıl ki bu zorluklarla baş edebilir ve pes etmezseniz istediklerinize ulaşacaksınız demektir.

Rüyada Hamile Olmak Ne Anlama Gelir

Rüyada kendinizi 9 aylık hamile görmek, işinizle alakalı büyük bir projeye başlamış olabilirsiz. Fakat büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz, sakın pes etmeyiniz. İstediğinizi elde edecek ve çok mutlu olacaksınız. Sadece yolunuz uzun ve meşakkatli. Kendinize güvenir ve pes etmezseniz zafer sizin demektir.

Rüyada Hamile Karnınızın Hızla Büyüdüğünü Görmek

Rüyada hamile karnınızın hızla büyüdüğünü görmek, hiç beklemediğiniz bir anda olumlu bir iş teklifi alabilir ve mevcut işinizi değiştirme yoluna gidebilirsiniz. Zaten ufak tefek yaşadığınız sıkıntılardan dolayı mutsuz ve huzursuz hissediyordunuz. Aynı zamanda da işsiz kalma korkusu yaşıyordunuz. Karşınıza çıkacak bu haber ile derin bir oh çekecek ve yeni işiniz için hazırlıklar yapmaya büyük bir keyifle başlayacaksınız.


Rüyada Hamile Karnınızın Küçüldüğünü Görmek

Rüyada hamile karnınızın küçüldüğünü görmek, hayal kırıklığı yaşayacağınızın habercisidir. Aldatma haberiyle sarsılabilir ve unutamayacağınız ruhsal bir darbe alabilirsiniz. Bu durum sizi uzunca bir süre olumsuz olarak etkileyecek ve özellikle hazmetmek istemeyeceksiniz. Olumsuz düşüncelerinizi kafanızdan atmanız ve yolunuza dimdik kendinizden emin bir şekilde devam etmeniz gerekmektedir.

Rüyada Hamile Karnınızı Normalden Daha Büyük Görmek

Rüyada hamile karnınızı normalden daha büyük görmek, gözünüzde çok büyüttüğünüz bir iş imkanına işaret eder. Karşınıza çıkacak olan bu iş imkanının göz boyayan olanaklarına kapılmanız çok mümkün fakat ince eleyip sık dokumanız gerekmektedir. Çünkü ilerleyen zamanlarda tercih ettiğiniz işin vazgeçtiğinizden çok da iyi olmadığını fark edecek ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız demektir. Gelen teklife gözünüz kapalı atlamamalı ve iyice tartmalısınız.


Rüyada İstememenize Rağmen Hamile Olduğunuzu Görmek

Rüyada istememenize rağmen hamile olduğunuzu görmek, gerginliğin yüksek olacağı bir olayın vuku bulması söz konusu olacağı yönünde uyarı anlamı taşımaktadır. Kontrol altına alınması gerektiğinin farkındasınız fakat hiçbir şekilde müdahale edemiyorsunuz. Etrafınızdakilerden yardım istememiz bir an önce çözmeniz yönünde alacağınız en mantıklı karar olacaktır.

Rüyada Hamile İken Koştuğunuzu Görmek

Rüyada hamile iken koştuğunuzu görmek, kendi iyiliğinizi göz ardı ederek bir eylem gerçekleştirebilir ve bunun getirisi olarak size büyük zarar getirebilecek bir olaya sebebiyet verebilirsiniz. Çevrenizdekilerin sizin iyiliğinizi gözettiğini düşünmek en büyük yanılgınız. Önce kendi iyiliğinizi düşünmeli sonra hareket etmelisiniz. Sizin iyi niyetinizi suiistimal etmek isteyecek insanlarla çevrilisiniz ve onlara güvenerek hareket ederseniz size zarar verebilecek büyük bir olay yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.


Referanslar

Huffingtonpost – Pregnant Dream Interpretation

Dream Moods – Pregnant Dream Meaning

Dream Bible – Pregnant Dream Dictionary