Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek, bir yönünüzün gelişmekte olduğunu sembolize eder. Bu yeni bir fikir ortaya atmaya veya yeni bir amaç edinmeye alamet eder.Hamile bir kimse rüyasında hamile olduğunu görür ise bu endişeleri olduğunun alametidir. Rüyada insandan başka bir varlığa hamile olduğunuzu görmek hamileliğinizin getirdiği yanılsamalardandır.

Rüyada hamile olduğunuz halde bebeğin ölmesi ise çok uğraştığınız bir işin sonunda sonuca ulaşamamaya delalet eder.

Bir başkasının rüyada hamile olduğunu görmek, ise o kimse ile yakınlaşmak istediğinizin göstergesidir. Kız arkadaşınızın ya da eşinizin hamile olduğunu görmek yaşanacak fikir ayrılıkları olduğuna delalet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Bu rüya genel olarak yaratıcılığı sembolize eder. Eğer hamile olduğunuzu gördüyseniz yeni bir proje ya da fikir üreteceğinize delalet eder. Bu rüya aynı zamanda insan olarak geliştiğimizi ve karakterimizin olgunlaşmaya başladığını da gösterir.  Rüyada bir erkeğin kendini hamile olarak görmesi ise fikirlerini açığa çıkarması gerektiğinin göstergesidir.

Genç bir kız kendini hamile olarak görür ise evlilik zamanının yaklaştığına ve hayırlı bir kısmet bulacağına delalet eder. Yaşlı bir kadın kendini hamile olarak gördüyse yeni bir hayat düzenine geçeceğine delalet eder. Evli bir kadının kendini hamile olarak görmesi gerçek hayatta da bir çocuğunun olacağının işaretidir.


Rüyada Hamile Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada 1 aylık hamile olduğunu görmek insanlar arasında saygınlık kazanmaya delalettir. Elde edilecek hayırlı paraya tabir olunur. 7 aylık hamile olduğunu görmek ise çekilen sıkıntıların artık sonuna geldiğinize işaret eder. Bu sıkıntıların meyvesini toplama zamanı gelmiştir. Rüyada hamilelik belirtilerini gören kimse tüm üzüntü ve sıkıntılarından uzaklaşacak demektir.

Rüyada hamilelik sancısı çekmek yaşanacak pişmanlığa ve günahlardan tövbe etmeye delalet eder. Bu kimse daha düzgün bir hayat sürer. Rüyada kendini erkek çocuğa hamile görmek ise müjdeli habere ve gelecek bereketli kazanca yorumlanır. Benzer olarak kız çocuğa hamile görmek aile hayatındaki huzura ve berekete amalet eder.

Yine ikiz çocuğa hamile olduğunu görmek eğitim ve iş hayatında elde edilecek başarılara ve her ikisinde birden mutlu olmaya alamettir. Rüyada doğurduğunu görmek ise alınacak önemli bir kararı sembolize eder.

Rüyada kürtaj olan kimse kendi gelişimini engelleyecek birtakım kararlar alacak anlamı taşır. Bu rüya önemli bir karara varmadan önce iyice düşünülmesi gerektiğine dair bir uyarıdır. Rüyada bir arkadaşınızın kürtaj olduğunu görmek ise ilişkinizin tıkanacağı ve yollarınızın ayrılacağına delalet eder.

Rüyada bir bebeği emzirdiğini görmek ise güzel haberler almaya yakın olduğunuzun işaretçisidir. Rüyada eski kız arkadaşınızı hamile olarak görmek onunla tekrar barışmak istediğinize tabir edilir. Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek ise yaşanılan sıkıntılardan sonunda kurtulmaya işarettir. İş hayatında yaşadığınız stresin artık düzeleceği anlamını da taşır.

Rüyada kendini loğusa olarak görmek ise alınacak müjdeli habere işaret eder. Rüyada karnınızın büyüdüğünü görmek kazanılacak maddiyata işarettir. Karın ne kadar büyürse o kadar para kazanılır. Hamilelik sancısının şiddetince kazanılacak paraya da delalet eder.


Rüyada Hamile Kadın Görmek

Bekar kadının kendini hamile olarak görmesi önüne çıkacak güzel bir kısmete delalet eder. Yakın zamanda seveceği bir erkek ile karşılaşır. Hatta bu erkek şu anda çevresinde dahi olabilir. Nişanlı kadının kendini hamile olarak görmesi ise evleneceği kimse ile çok mutlu olacağına yorumlanır. Bu kişi ile huzurlu bir evlilik yapar. Hayırlı evlat sahibi olur. Ancak bebeği düşürdüğünü görmek aile içinde yaşanacak tatsızlıklara delalet eder. Dul kadının kendini hamile görmesi ise beklemediği yerden gelecek bir parayı sembolize eder.

Rüyada dul bir kadının kendini hamile olarak görmesi evleneceği bir adam ile karşılaşacağına alamet eder. Alınacak müjdeli bir haberi alamet eder. Eğer bir erkek kendini hamile olarak görür ise önüne çıkacak bazı engellere yorumlanır. Yaşlı bir kadının kendini hamile görmesi yine güzel haber olarak tabir edilir. Bu rüya yeni bir hayat düzenine geçmeye işaret eder. Rüyada bir hayvanın hamile olduğunu görmek kazanılacak bir mala ya da berekete işaret eder.

Referanslar

Huffingtonpost, 2015

Dreammoods, 2015