Rüyada Hakaret

Rüyada hakaret etmek ya da edilmek kötü tabir edilir.Rüyayı gören kimsenin gözyaşı dökeceğine ve mutsuz olacağına delalet eder. Genç bir kadının rüyada hakarete uğraması ise kendisine zarar vermeye çalışan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi genç kadının arkadaşları ile olan ilişkisinin bozulması için uğraşır.

Rüyada Hakaret Ne Anlama Gelir

Rüyada hakaret, bilinçaltındaki çözümleyemediğiniz olaylara işaret eder. Daha önce vuku bulmuş bir olayda sergilediğiniz tavrın yetersiz geldiğini düşünüyor olabilir bu nedenle kendinizi suçluyor olabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya çevrenizdekilerin size karşı tutumlarını beğenmediğiniz anlamı da taşımaktadır. Bulunduğunuz çevreyi, arkadaşlıklarınızı gözden geçirmeyi düşünüyor olabilir bu nedenle aranıza mesafe koyuyor olabilirsiniz.

Rüyada Başkasına Hakaret Etmek

Rüyada başkasına hakaret etmek, hakkınızın yendiği ve sesinizin yükseleceği bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. İş ortamında projenizin bitmesine izin vermeyen bir iş arkadaşınız olabilir. Bu kişi tamamen size olumsuz duygularla yaklaşmakta ve sizin iyiliğinizi istememektedir.

Bu durumun farkında olmalı ve o kişiye malzeme vermemelisiniz. Sizi hiç ummadığınız bir anda patronlarınız, iş verenleriniz karşısında haksız duruma düşürebilir ve geri dönüşü olmayan sorunlara sebebiyet verebilir.Rüyada Başkasının Size Hakaret Etmesi

Rüyada başkasının size hakaret etmesi, gizli düşmanlığı olan birinden haberdar olacaksınız anlamına gelmektedir. Çevrenizdeki ve iş ortamınızdaki sizi çekemeyen kişilere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Yakın zamanda düşmanlık dolu bir harekette bulunabilir ve sizi zor duruma sokabilirler. Tedbirli olmanız alacağınız hasarı minimum seviyeye indirecektir. O kişileri düşmanlık dolu eylemlerinden sonra ifşa etmeniz bir daha böyle bir durumla karşılaşmamanız için yardımcı olacaktır.


Rüyada Başkasına Hakaret Eden Birini Görmek

Rüyada başkasına hakaret eden birini görmek, gerçek hayatta şahitlik yapmamız konusunda size teklif geleceği anlamı taşımaktadır. Bu teklif çok yakın çevrenizden sevdiğiniz biri tarafından yapılacak ve tereddütlü olsanız dahi kabul edeceksiniz.

Sizin şahitliğiniz vasıtasıyla dava olumlu sonuçlanacak ve arkadaşınız kazanacaktır. Arkadaşınızın size güvenmesi olumlu sonuçlar doğuracak. Tereddütlü olmanız boşuna zira bu durumdan size zarar gelebilecek hiçbir durum söz konusu değildir.

Rüyada Aileden Birine Hakaret Etmek

Rüyada aileden birine hakaret etmek, yakın zamanda ev değişikliği yapacağınıza delalet eder. Maddi anlamda sıkıntı yaşayabilir ve bu nedenle daha az bütçeli bir eve yerleşme fikrine sıcak bakabilirsiniz.

Aynı zamanda bu maddi sıkıntı tüm aileyi etkileyecek ve hep birlikte tasarruflu olma yoluna gideceksiniz. Bu süre zarfında ev veya araba gibi kayıplarınız da söz konusu olabilir fakat kısa zamanda durumu toparlayarak tekrar yerine koyabileceksiniz.

Rüyada Tanıdığınız Birinin Size Hakaret Etmesi

Rüyada tanıdığınız birinin size hakaret etmesi, istemeseniz de tanıdığınız birinin hakkını yiyeceksiniz anlamına gelmektedir. İlk başta farkında olmayacak ve eyleminizi sürdüreceksiniz. Karşı tarafa verdiğiniz hasar ne zamanki fark edilir boyuta gelecek, o zaman gerçeklerin ve ne yaptığınızın farkına varacaksınız. Çok üzülecek ve telafi etmek adına yapabileceğiniz her ne varsa sunacaksınız.

Bu durum ne kadar çabalarsanız çabalayın karşı tarafın tekrar güvenin kazanmaya yetmeyecek ve sizi bir daha görmek istemeyecektir. Sevdiklerinizi kaybetmek istemiyorsanız yaptığınız her hareketi iyice tartmalı, sonuçlarını da göz önünde bulundurmalısınız.


Referanslar

Dream Stop – Insult Dream Symbol

Dreams Nest – Insult Dream Meaning

My Islamic Dream – Insult Islamic Interpretation