Rüyada Hacca Gitmek

Rüyada hacca gitmek, kişinin maneviyatının farkına vardığına yorumlanmaktadır.Bu rüya kişiye büyük bir ödülün habercisidir. Korku ve ümitsizliğin yok olacağı, parlak bir geleceğin çok yakında olduğunun müjdesidir. Hiç ummadığınız bir anda gelecek maddi kazanç ve manevi duygu bolluğu ile ödüllendirileceksiniz demektir.

Rüyada Hacca Gitmek Ne Anlama Gelir

Hac sezonunda rüyada hacca gitmek, ticaret ile uğraşan biri için kar, hasta olan biri için sağlık, umutsuz biri için umut anlamını taşımaktadır. Bulunduğun durum içerisinde olumsuzluk yaşadığınız her ne var ise artık sevinin çünkü durum olumlu yönde seyir değiştirecektir.Rüyada Sevdiğiniz Birini Hacca Uğurlamak

Rüyada sevdiğiniz birini hacca uğurlamak, gerçek hayatta gerçekten yardıma muhtaç olacağınız fakat gururunuzdan dolayı kimseden yardım isteyemeyeceğiniz bir dönem olacak anlamına gelir. Böyle bir zamanda sizin zor durumda olduğunuzu anlayan sizi çok seven bir tanıdığınız sizi üzeceğinizi bildiği için size fark ettirmeden yardım edecek, sizi zor durumdan kurtaracaktır. Bu dönemde yıpranmanız ve kendinizi yalnız hissetmeniz söz konusu fakat siz yardım istediğiniz müddetçe tüm kapılar size açılacaktır. Çünkü siz de aynı şekilde sizden yardım isteyenleri adla geri çevirmediniz ve elinizden gelenin fazlasını yaptınız. Bunu bilen çevrenizdeki sizi seven insanlar asla size sırt çevirmeyeceklerdir.

Rüyada Tanımadığınız Birinin Hac İbadetini İzlemek

Rüyada tanımadığınız birinin hac ibadetini izlemek, tanımadığınız biri tarafından çok büyük bir sevap ile ödüllendirileceksiniz anlamına gelmektedir. Bugüne kadar yaptığınız iyiliklerin mükafatını göreceksiniz. Daha önce yaptığınız ve hatırlamadığınız bir iyilik size hiç ummadığınız bir anda kat be kat fazlasıyla geri dönecektir.


Rüyada Hac Yolundan Geri Dönmek

Rüyada hac yolundan geri dönmek, gerçek hayatta zor şartlarda başladığınız bir iş veya projeyi başarılı şekilde tamamlayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu işi tamamlayabilmek için büyü gayret ve çaba sarf etmiş zamanınızın büyük bölümünü harcamış olabilirsiniz. Umudunuzu yitirmeden devam etmiş olmanız sizi mutlak başarıya götürecektir.

Rüyada Haccı Tamamlayamamak

Rüyada haccı tamamlayamamak, gerçek hayatta kendinizi hayal kırıklığına uğratacak bir eylem gerçekleştirebilirsiniz demektir. Her zaman kendinize inanan, doğru bildiğinizden şaşmayan birisi olduğunuz için yapacağınız bu olumsuz hareket sizi üzecek ve kendinizi sorgulamanıza neden olacaktır.

Bu durum istemeden de olsa sevdiğiniz birinin kalbini sözlerinizle kırmak olabilir ve sonrasında büyük üzüntü duyabilirsiniz. Gönül almaya çalışmak bir süre etkili olmayacak ve aranızın düzelmesine yeterli gelmeyecektir. Zamanın iyileştirici gücünden yararlanmanız ve kendi kendinizi affetmeniz kendi sağlığınız için en doğru karar olacaktır.Referanslar

Dreams Nest – Pilgrimage Dream Interpretation