Rüyada Güvercin Görmek

Güvercin özgürlüğü sembolize eder.Rüyada güvercin görmek ile alakalı en geleneksel tabirler bolluk, berekete ve sevgi ile beraber aşka yorumlanır. Rüyada güvercin görmek benzer şekilde rüyayı gören kimsenin kişisel ilişkilerinde yaşayacağı değişime yorumlanır.

Rüyada önünüzde duran bir güvercin görmek, önünüzdeki zamanın sizin açınızdan mutlu ve huzurlu geçeceğine delalettir. Uzun vadeli planlarınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu dönemde ferah ve berekete doyacağınıza tabir edilir. Eğer uzun dönem planınız yok ise yapmaya başlamanın tam sırasıdır.

Güvercin yakalamak:

Rüyada güvencin yakalamaya çalıştığını gören kimse sevdiği kişinin ilgisini kazanmayı başarır. Eğer sonuçta yakalamayı başarırsa o kimse ile uzun ve sağlıklı bir evlilik yaşar. Ancak güvercini yakalayamadığını görmek sevdiği kişi ile ayrılmaya delalettir. Gökyüzünde uçan bir güvercin görmek sevdiğiniz kişi ile duygularınızın karşılıklı olduğuna rivayet edilir bu kişi ile güzel bir birliktelik yaşayacağınıza delalet eder.

Güvercinin rengi:

Beyaz güvercinler sevdiğiniz kimse ile şaşalı bir düğüne delalet eder. Bu evlilik uzun yıllar boyunca mutlulukla devam eder. Ancak mavi ya da siyah güvercinler melankoliyi sembolize eder. Birbirini mutlu edemeyecek sevgililere yorumlanır.Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gördüğünüz güvercin aşk hayatınızın dönüm noktasını ifade eder. Hayatınızı öncesi ve sonrası diye ayırabileceğiniz bir olaya işaret etmektedir. Güvercinin sesini dinlemek ya da onunla konuşmak sevdiğiniz kimse ile karşılıklı sevgi saygı çerçevesinde yaşayacağınıza ve mutlu bir geleceğe sahip olmaya yorumlanır.

Size ayağında bağlı şekilde mesaj taşıyan bir güvercin, sevdiğiniz kişiden alacağınız müjdeli habere yorumlanır. Güvercinin kaçıp gittiğini görmek sevdiğiniz ile uzun süreli bir ilişki yaşayamayacağınıza delalettir. Duyguların azalarak biteceğine tabir edilir.

Güvercin büyükse:

Güvercinin büyüklüğü de önemlidir. Büyük bir güvercin sevdiğiniz bir misafire delalet eder. Elinize konan güvercin sevdiğinize güvenebileceğiniz anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda iş hayatınızda yaşayacağınız önemli tecrübeler ile beraber başarınızın büyük olacağına rivayet edilir. Çevreniz bu olaylar neticesinde sizi şanslı ilan etse de aslında gerçek şansın doğru kararlar vermekten geçtiğini anlayacaktır.

Güvercinin cinsiyeti belli ise tabir farklılık gösterir. Erkek bir güvercin ilişkinizin uzun süreceğine delalet eder. Eğer bekar bir kimseyseniz aşık olacağınız bir kimse ile beraberlik yaşayacağınıza yorumlanır. Güvercin, son derece güzel anlamları olan bir rüyadır. Bu bağlamda tabirleri olumlu yapılır.