Rüyada Gözlük Görmek

Rüyada gözlük görmek, kendinizi başkalarından daha akıllı, zeki, sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak zorundaymışsınız hissine kapılmışsınız olarak yorumlanır. Karşınızdaki olay, durum her ne var ise büyük ciddiyet ile yaklaşıyorsunuz. Hayatta olaylara karşı daha fazla netlik, dikkat istiyorsunuz. Karşılaştığınız durumlara karşı sizin veya bir başkasının daha fazla kafa yorması, akıllı hareket etmesi gerektiğine inanıyorsunuz.

Rüyada Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gözlük görmek, fikirleriniz sayesinde para kazanacağınıza, insanları istediğiniz gibi yönlendirebileceğinize rivayet eder. Alternatif olarak size istediğiniz şeyleri yapacağınıza yorumlanmaktadır. Ayrıca hayatını sizinle birlikte riske atacak biriyle tanışacaksınız.

Rüyada Kırık Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir

Sevdiğiniz biriyle aynı fikirde olmayacağınız anlamına gelmektedir. Bu durum canınızı sıkacak çözüm yolu bulmak için uğraşacaksınız. Fakat karşı taraf sizinle hiç ortak paydada buluşmak niyetinde değil. Bu nedenle doğru bildiğinizden şaşmamalı, kendinizden ödün vermemelisiniz.


Rüyada Gözlük Takmak Ne Anlama Gelir

Başkaları yerine kararlar verdiğinizi, insanları yönlendirdiğinizi, kendi çıkarlarınız için insanları yarıştırmaktan kaçınmayacağınızı gösterir. Çıkar ilişkisine dayalı bu eyleminiz dikkat çekmekte ve kınanmaktasınız. Bu eyleminize devam ederseniz çevrenizdeki iyi niyetli kişileri kaybedebilirsiniz.

Rüyada Gözlük Çerçevesi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gözlük çerçevesini altın, gümüş ve diğer değerli metallerden yapıldığını görmek gerçek hayatta bir icat yapacağınız, bir kitap yazacağınız, bir eser yaratacağınız anlamına gelmektedir. Tanınacak ve dikkat çekeceksiniz. Dünya çapında üne kavuşmanıza rivayet edilmektedir.

Rüyada Gözlük Kaybetmek Ne Anlama Gelir

İştirak edeceğiniz bir davette kötü izlenim bırakacağınız anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kötü gidecek bir randevuya da rivayet edilir. Ayrıca da yakın zamanda bazı kişisel yaralanmalara maruz kalacağınıza delalet eder. Bu durum muhtemelen dikkatli olmanız gereken bir durumda dikkatsizlik ve ihmalden kaynaklanacaktır.


Rüyada Gözlük Satın Almak Ne Anlama Gelir

Ödediğiniz bir eğitimden fayda sağlayamayacağınıza işaret eder. Çevrenizdeki kişilerin desteğine ihtiyaç duyacağınız bir durum ile karşı karşıya kalacağınız rivayet edilir. Muhtaç duruma düşebilirsiniz. Hatalarınızdan ders almanız yaşamınız için ders niteliğindedir.

Rüyada Camları Renkli Gözlük Görmek Ne Anlama Gelir

İş ortamında yaşayacağınız küçük çaplı anlaşmazlıklara, kıskanç iş arkadaşlarına yorumlanmaktadır. Yanlış bilgilendirme ile hatalı iş söz konusu olacaktır. Doğru bilgilendirme almaya özen göstermeli ve ona göre davranmalısınız.

Rüyada Başkasının Gözlüğünü Takmak Ne Anlama Gelir

Çevrenizdeki güvenilmez, iki yüzlü bir kişiye yorumlanmaktadır. Size zararı dokunacak olup dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Numaralı Gözlük Takmak Ne Anlama Gelir

Rüyayı gören kişinin olgunlaşma dönemine girdiğine, bilinçlendiğine ve kişilik olarak geliştiğine delalet eder. Kişinin artık vuku bulan olaylar karşısında farklı bakış açılarıyla bakarak doğru çözümler üretebileceğine ve bununla beraber bolluk ve bereketi hayatına katacağına işaret eder.


Rüyada Güneş Gözlüğü Takmak Ne Anlama Gelir

Mutsuzluğa, ruhsal olarak zayıf düşüleceğine işaret eder. İçinde bulunduğunuz çokta kaideyi bozmayacak küçük çaplı olaylara kafayı takmanız ve kendi kendinize hayatınızı zorlaştırmanız söz konusu.