Rüyada Göl Görmek

Rüyada göl görmek bolluk, bereket, zenginlik, sağlık ve mutluluk anlamına gelir. Rüyada göl gören kişi, evliyse evliliği huzurlu mutlu ilerleyeceğine delalet eder. Rüyada göl kenarında oturmak, kişinin zor zamanlarından kurtulmak istemesi ve huzura kavuşmak istemesi anlamına gelmektedir.Rüyada göle girmek, göle girdiğini görmek, kişinin hem özel hayatında hem iş hayatında bütün sıkıntılarında kurtulacağına rivayet olur. Yine, geçim sıkıntısından kurtulacağına güzel bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada göl manzarası görmek, kısmet anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin önüne pek çok iş fırsatı çıkacağına ve bu işlerin çok hayırlı olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Göl Ne Anlama Gelir?

Rüyada gölde balık tutmak, hem kısmete hem de zenginliğe yorumlanan rüya her açıdan bolluğa delalet eder. Mutluluğun bereketin kazançlı günlerin yakında olduğu anlamına da gelmektedir.

Güzel bir rüya olduğu için, kişinin çok istediği kısmetine yani muradına ereceğinedelalettir. Bu rüya Allah’tan dilediği ne varsa elde edeceğine iyi bir hayat süreceğine tabir edilir. Tutulan balık çok ise o kadar kısmetli olunacağına, kişinin eline yakın zamanda arka arkaya paralar geçeceğine rivayet edilir.

Genç bir erkek gölge kocaman ve çok büyük bir balık yakaladığını görürse zengin olmasına alamet eder. Bunun yanı sıra evleneceği kişinin de zengin olacağı anlamına gelmektedir.Rüyada kirli göl görmek, düşüncelerle kirli bir döneme girileceğine, pek çok kararsızlığın ve kötü hatıraların peş peşe geleceğine delalet eder. Kötü günler geçirirken rüya sahibi hakkında konuşulan dedikoduların rüya sahibinin kulağına geleceğine bu konudan rahatsız olacağına da işaret eder.