Rüyada Giyinmek

Rüyada giyinmek, giydiği kıyafetini temizlemek, kişinin kendinde olan kusurları değiştirmek istediğine yorumlanır.Rüyada tertemiz ve yeni kıyafetler görmek yeni bir kişilik yaratmaya çalıştığınıza delalet olur. Eski davranışlarınızı ve alışkanlıklarınızı sonlandırmanız gerektiğini işaret eder. Düzenli olarak kıyafet değiştirdiğini görmek ise bir değişime ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada üstünüzde gördüğünüz elbiselerin sizi sıkması, bazı sıkıntıların sizi kısıtladığına yorumlanır.

Rüyada gördüğünüz ortama uygun bir kıyafet giymiyor iseniz bu da üstünde çalıştığınız iş için uygun olmadığınıza delalet eder. Rüyada dolabınızda bulunan bütün kıyafetlerin beyaz olduğunu görmek depresyondan çıkmaya çalıştığınıza ve biraz hava almaya ihtiyaç duyduğunuza tabir olunur.

Rüyada simsiyah kıyafetler içinde olmak ise gerçek kişiliğinizin karanlık yanlarını göstermeye başladığınıza delalet eder. Eğer gerçek yaşamınızda da koyu renkli giysiler giyiyor iseniz bu sizin kendi yansımanız olabilir.

Rüyada Giyinmek Ne Anlama Gelir?

Ortamda bulunan herkesten farklı renkte kıyafetler giydiğinizi görmek ise diğerlerinin size düşman olduğuna ve onlardan bir şekilde ayrıldığınıza yorumlanır.

Rüyada gördüğümüz kıyafetler dış dünyaya kendimizi nasıl göstermek istediğimiz ile alakalıdır. Giydiğimiz kıyafete ve hangi uzvumuzu kapattığına göre yorumlanır. Normalde giymeyip rüyada giydiğimiz kıyafetler insanlara gerçek yüzünüzü göstermediğinize tabir olunur. Gerçek kişiliğinizi rol yaparak gizlediğinize yorumlanır. İki yüzlü olarak algılandığınıza da delalet eder.

Rüyanızda duruma uygun bir kıyafet giymiyor iseniz, olaylar karşısında yanlış tutum izlediğinize işaret eder. Karşı cinsten birinin kıyafetini giymek, kendinizde karşı cinse yakın yönler bulduğunuzu ve bunu dışarıya göstermek istediğinize yorumlanır. Kirli yırtık ya da yıpranmış bir aba giymek saygınlığınızın azalacağına delalet eder.Rüyasında abayı giydiğini gören kişi, iş hayatı içinde zor bir dönem geçirir. Bu dönem içerisinde işlerinin gittikçe kötüleşeceğine delalet eder.

Yine maddi ve manevi olarak sarsılacağına, kısa zamanda çok önemli kayıplar yaşayacağına ancak karşısına çıkacak fırsat sayesinde bu sorunları aşacağına delalet eder. Rüyada aba görmek, yaşanılan kötü olayların aile yaşantısına yansıması ve bu sebeple aile ve iş huzurunun bozulmasından dolayı kötü zamanlar yaşanılacağına delalet eder.

Yine bu rüya çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bunlardan kurtulmak için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına ve seyahat esnasında kazanılan bilgiler ve deneyimler sayesinde işlerin yoluna konacağına, sıkıntı ve sorunlardan kurtulup rahata kavuşacağına delalettir.