Rüyada Gemiye Binmek

Rüyada gemiye binmek, hayatınızı değiştirmek için güçlü bir arzu hissettiğiniz anlamına gelmektedir.Yakın zamanda bu isteğinizi gerçekleştirebilir ve planlarınızı teker teker uygulamaya koyabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz birkaç tane ufak tefek pürüz haricinde yeni hayatınıza çok çabuk adapte olabilecek ve huzurun keyfini çıkaracaksınız.

Rüyada Gemiye Binmek Ne Anlama Gelmektedir

Aynı zamanda bu rüya, rüyadaki hislerinizle bağlantılı olarak olumsuz anlamlar da içerebilmektedir. İşyerinde yaşayacağınız bir başarısızlığa ve ikili ilişkilerinizde aldatılmalara dikkat çekmektedir. Bu rüya gelecekte yaşanabilecek ticari sorunlarında habercisi olabilir.

Rüyada Savaş Gemisine Binmek

Rüyada savaş gemisine binmek, aile ve arkadaşlarınızdan, anavatanınızdan ayrılacağınızın işaretidir. Bu ayrılığa gönüllü olup olmadığınıza rüyadaki ruh haliniz ipucu olabilir. Umutsuz ve zoraki biniyorsanız eğer gideceğiniz yere gönülsüz olduğunuz anlamına gelmektedir.

Zorunlu bir görev edinmiş olabilir ve birkaç yıl süre için yurtdışında yaşamak zorunda kalmış olabilirsiniz. Aynı zamanda bu yapacağınız fedakârlık ileriki yıllarda size büyük bir tecrübe olarak geri dönecektir ve birçok iş kapısını da aralayacaktır.


Rüyada Batan Gemiye Binmek

Rüyada batan gemiye binmek, hayatınızdaki tüm problemleri çözmek için büyük bir irade gücü göstermek zorunda olduğunuzun işaretidir. Bazı durumlarda ne kadar mücadele ederseniz edin başaramayabileceğinizi sindirmeniz gerekmektedir. Çevrenizde sizin iyiliğinizi isteyen insanlar size yardıma koşacaktır fakat bu yardım girişimleri de başarılı olamayabilir.

Rüya Yük Gemisine Binmek

Rüyada yük gemisine binmek, üretken faaliyetler için enerji potansiyelinizin artacağı anlamına gelmektedir. Bu rüya olumlu değişikliklerin ve refahın habercisidir. Yeni bir iş değişikliği yapabilir eski işinizdeki maaşın 3 katından fazlasına bu yeni işinizde sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte sahip olacağınız yeni işte ek haklarınız fazlasıyla sizi tatmin edecek şekilde olacaktır. Bu iş sayesinde yeni bir ev ve araba sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda arabanızda şoför ve evinizde de yardımcınız olacak şekilde maddi anlamda yüksek kazançlar sağlayacaksınız.


Rüyada Karaya Vurmuş Gemiye Binmek

Rüyada karaya vurmuş gemiye binmek, aldatmaca ve entrikayla karşı karşıya kalacağınızın habercisidir. Başarmak üzere olduğunuz bir iş ya da projede yolunuza taş koymak isteyecek kişilerin mevcut olması ve sizin başarısız olmanız için yaptıkları olumsuz eylemler sizi bir hayli zorlamaktadır.

Türlü entrikalarla başarınızı gölgelemek isteyebilirler hatta bu başarının gerçek sahibi olarak kendilerini göstermek için türlü oyunlara başvurabilirler. Bu gibi durumlarda belgelerle başarılarınızı savunmanız sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Kaptanı Olmayan Gemiye Binmek

Rüyada kaptanı olmayan gemiye binmek, kar elde etme amaçlı girişeceğiniz ve yüklü miktarlarda yatırım yapacağınız bir ticari işten istediğiniz verimi alamayacaksınız anlamına gelmektedir. Uzunca bir süre maddi yatırımlarınızla birlikte kendi fiziksel gücünüzü ve kıymetli zamanınızı da harcamış olabilir, bir hayli efor sarf etmiş olabilirsiniz.

Ne yazık ki elde edeceğiniz kar düşündüğünüzün binde biri kadar bile olmayacaktır. Bununla birlikte zararınızın erkenden farkına varabilmeniz durumunda kayıplarınızı da en aza indirebilirsiniz. Sadece bu işin istediğiniz gibi gitmediğini kabullenmeniz gerekmektedir.


Referanslar

Auntyflo – Ship Dream Interpretation

Dream Mean – Ship Dream Meaning

Dream Meaning – Ship Dream Dictionary