Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek, gerçek hayatta bir insana veya alışkanlık haline gelen davranışlarınıza olan duygusal bağlılığınız ile ilgili ipuçları vermektedir.


Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir

Bu rüya gerçek hayatta gerçekleşmesini istediğiniz bir takım arzu ve istekleriniz olduğuna işaret eder ve bu isteklerin hayır mı şer mi olduğu konusunda da yol gösterici olabilir. Bir isteğinizin gerçekleşmesi için tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak ne olursa olsun gerçekleşmesi için dua ediyor olabilir ve aslında size hiçbir fayda sağlamayacak bir şeyin gereksiz hayalini kuruyor olabilirsiniz. Bu rüyada hissettikleriniz doğrultusunda istediğiniz şeyin iyi veya kötü olduğu hakkında bir takım ip uçları elde edebilir ve kendinizi koruyabilirsiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Yırtık Gelinlik Görmek

Rüyada yırtık gelinlik görmek, korkularınızı ve potansiyel sorunlarınızı simgelemektedir. Aynı zamanda sorunlu düğün ya da evliliklere sebep olabilecek geçmiş olayları da ifade edebilir. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir takım talihsiz durumlar neticesinde karşınızdaki kişiye güvenme sorunları yaşayabilir ve bir aile kurmaktan korkabilirsiniz. Bu nedenle uzun süredir yalnızlığı seçiyor olabilirsiniz. Hayatınıza kimseyi sokmuyor oluşunuzdan dolayı da bir süredir bu durumun rahatlığını benimseyerek hareket ediyor olabilirsiniz. Ama artık güven ve karakter sorunlarınızın üzerine gitmeli ve duygusal yönden de onarılabilmeniz için size yaklaşabilecek kişilere izin vermelisiniz.

Rüyada Kirli Gelinlik Görmek

Rüyada kirli gelinlik görmek, istenmeyen kişisel nedenlerden dolayı kendiniz için faydalı olabilecek bir durumu elinizin tersiyle itmek durumunda kalacaksınız anlamına gelir. Herhangi bir husumetiniz bulunmasa bile kişisel özellikleriniz beğenmediğiniz birinin size sağlayacağı faydayı istemeyeceksiniz demektir. Bu kişi sizin gönlünüzü almak ve size yakınlaşmak için her türlü size fayda sağlayabilecek teklifle gelse dahi kabul etmeyeceksiniz. Bu durum bir süre sonra çevrenizdeki kişilerinde dikkatini çekebilir ve sizlere ara buluculuk yapmak isteyebilir ama hiçbir şekilde sizden olumlu yanıt alamayacaklar demektir.


Rüyada Çok Büyük Gelinlik Görmek

Rüyada çok büyük gelinlik görmek, sizin için uygun olmayan birinden vazgeçmek istemediğinize yorumlanmaktadır. Sizin örf ve adetlerinize uymayan, karakter olarak tam zıttınız olan bir kişiye açık olduğunuz ve evlilik hayalleri kurduğunuz anlamına gelmektedir. Aranızdaki uçurumun ne kadar yüksek olduğunu aileniz ve çevrenizdeki kişiler size sürekli hatırlatsa da kulaklarınızı tıkamış vaziyettesiniz. Fakat bir süre sonra sizin de gözleriniz açılacak ve gerçekleri idrak etmeye başlayacaksınız demektir.

Rüyada Vitrinde Gelinlik Görmek

Rüyada vitrinde gelinlik görmek, kişisel ilişkilerinizde değerlendirme yoluna gittiğiniz anlamına gelmektedir. Hem arkadaşlık hem de romantik ilişkinizde hep kendinizin özverili taraf olduğunu fark edebilir ve bu nedenle ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sürekli kendinizden ödün vermeniz ve bu yüzden mutsuz olmanız artık dayanma sınırlarınızı aşabilir ve siz mutluluk isterken sürekli kendinizi mutsuz hissetmekten sıkılabilirsiniz. Bu nedenle yakın zamanda arkadaşlıklarınızı ve bununla birlikte gönül bağınız bulunan kişiyi hayatınızdan uzaklaştırma kararı alabilirsiniz demektir.