Rüyada Gelin Olmak

Rüyada gelin olmak, masumiyetin sembolüdür. Aynı zamanda ilişkileriniz konusunda da ipuçları vermektedir.Bağlılık konusundaki hislerinizi açığa çıkartmakta ve kaygı duygunuza da işaret etmektedir. Bu rüya şu an ki ilişkinizden ya da iş ortaklığınızdan doğan taahhüttün doğruluğunu sorguladığınıza işaret etmektedir.

Kaybetme korkusu, endişeleriniz veya pişmanlıklarınız konusunda yol gösterici anlam içerir. Rüyadaki hislerinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu rüya rüyadaki hislerinizle aynı hisleri gerçek hayatta da yaşayacağınız konusunda uyarıcı anlam içermektedir. Rüyanızda eğer şüpheciyseniz ve karşınızdaki kişinin sevgisini sorguluyorsanız gerçek hayatta da bu hisleri yaşadığınızı ya da yaşayacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada Gelin Olmak Ne Anlama Gelir

Rüyada sevdiğiniz kişiye gelin olmak, masumiyetinizi ve sonsuz sevginizi simgelemektedir. Bu rüya hayatınızdaki kişiye bakış açınızla ilgili ipuçları verir. Sonsuz sevgi ve sarsılamaz bir bağlılıklar ilişkinizi yürütmektesiniz. Sizi ve ilişkinizi yıkmaya kimsenin gücü yetmeyeceği gibi onlara güzel bir ders de verme kabiliyetine sahipsiniz.


Rüyada Tanımadığınız Birine Gelin Olmak

Rüyada tanımadığınız birine gelin olmak, şu anki romantik ilişkinizde ya da kaçıncı yılı olursa olsun evliliğinizde karşı tarafı hiç tanıyamamış olduğunuza şaşırmaktasınız. Yakın zamanda yaşayacağınız bir olay sizin için yeni hislere gebe olup bu ilişkiye bakış açınızı tamamen değiştirmenize sebep olacaktır.

Çocuk yapmayı düşünüyorsanız biraz daha düşünmenizde fayda var zira karşı tarafın size sezdirmediği ufak tefek sıkıntıları olabilir. Bu nedenle karşı tarafı dinlemeden, şüphelerinizi yatıştırmadan ve içinizi rahatlatmadan asla çocuk yapma kararı almayınız.

Rüyada Zorla Gelin Olmak

Rüyada zorla gelin olmak, kendi hislerinize dikkat edilmediği ve sevilmediğiniz hissine kapılmış olduğunuz anlamına gelmektedir. Herkesten önce asıl sizin kendinize olan sevgi ve inancınızı yitirmeniz çevrenizdeki kişileri de etkilemektedir. Bu nedenle hatayı önce kendinizde aramanız gerekmekte, sonrasında çevrenizdekilerin size bakış açılarını değiştirmelerini ve sevgilerini daha çok göstermelerini rica etmelisiniz.


Rüyada Sizin Yerinize Arkadaşınızın Gelin Olması

Rüyada sizin yerinize arkadaşınızın gelin olması, çevrenizde kendinize çok yakın bulduğunuz bir arkadaşınızın ihanetiyle sarsılacağınız anlamını taşımaktadır. Bu kişi uzunca bir süre sinsice kendi istekleri doğrultusunda sizin yanınıza yaklaşmış bulunmakta ve isteğini elde etmek için eyleme geçmiş bulunmaktadır.

Eğer karşınızdaki kişinin sevgisinden endişe etmiyor ve güveniyorsanız kimsenin sizin aranızı bozmaya gücünün yermeyeceğine güvenebilirsiniz. Ama eğer tereddütte düşer ve sorgulamaya başlarsanız eğer sevdiğiniz kişiyi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Tek Başına Gelin Olmak

Rüyada tek başına gelin olmak, nişan yüzüklerinin atılacağı ya da verilen sözlerin yerine getirilmeyeceği anlamına gelmektedir. Bu duruma sebebiyet verecek olumsuz bir eylem gerçekleştirmiş olabilir ve karşı tarafın sizin sevginizi sorgulamasına sebebiyet vermiş olabilirsiniz. Eğer masumluğunuzu ispat edemezseniz o kişiyi temelli kaybedebilirsiniz.


Referanslar

Auntyflo – Bride Dream Dictionary

Dreameo – Bride Dream Meaning

Dreams Nest – Bride Dream Interpretation