Rüyada Gazete Görmek

Rüyada gazete görmek, gerçek hayatta söylentilere ve dedikodulara işaret etmektedir.Bu rüya hem sizin hakkınızda hem de yakın çevrenizdeki sevdikleriniz hakkında ipuçları verebilir. Bu nedenle rüyada çevrenizdeki kişilere ve bulunduğunuz ortama dikkat etmeniz önem kazanmaktadır.

Rüyada birilerinin size en son haberleri içeren bir gazeteyi verdiğini görürseniz eğer itibarınızı tehdit eden bir takın durumlarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarı anlamına içermektedir. Aynı zamanda bu rüya arkadaşlarınızın sizden uzaklaşabileceğine, bununla birlikte aldatma ve ihanetle yüzleşme durumuyla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Gazete Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada gazete satın aldığınızı görmek, yakın çevrenizdeki birisinin size açacağı dava ile bir hayli şaşıracağınız anlamına gelmektedir. Bu davanın masrafları ve süresi maddi ve manevi yönden sizi zora sokabilir. Mali durumunuz çöküş yaşayabilir ve sağlığınız günden güne düşebilir. Bu süreçte kendinize dikkat etmeli asılsız haberlere kanmamalı ve çevrenizdeki kişilerin dolduruşuna gelmemelisiniz.

Rüyada Gazete Sattığınızı Görmek

Rüyada gazete sattığınızı görmek, hayattaki azminiz sizin sevmeyen ve çekemeyen kişilerden sıyrılmanız için en büyük avantajınız haline gelecek demektir. Bu kişilerden kurtulmak için göstereceğiniz çabalar fayda verecek ve o kişilerin kötü niyetli eylemlerine maruz kalmadan kurtulacaksınız anlamına gelir.


Rüyada Gazete Yırttığınızı Görmek

Rüyada gazete yırttığınızı görmek, yakın çevrenizde çok güvendiğiniz bir kişinin size olan ihanetiyle karşı karşıya kalacağınıza ve fazlasıyla sarsılacağınıza yorumlanmaktadır. Bu kişiye tüm sırlarınızı apaçık anlatmış olmanız durumu içinden çıkılamaz hale getirebilir ve sizin ifşa olmanız riskiyle baş başa bırakabilir.

Bu süreçte bu kişinin suyuna gitme çabalarınız fayda etmeyecektir. Her şeyi oluruna bırakmalı ve bu kişiyi hayatınızdan çıkartarak kendinize yeni bir temiz temiz sayfa açmayı düşünmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Yere Düşmüş Gazete Görmek

Rüyada yere düşmüş gazete görmek, dolaylı yoldan bir kişinin dedikodusuna dahil olacak ve bu durumun istemeden de olma büyümesine sebep olacaksınız anlamına gelir. Bu kişi tanımıyor olabilir ve çevrenizdekilerin kışkırtmalarına geliyor olabilirsiniz. Fakat bir süre sonra sağduyulu haliniz devreye girecek ve yaptığınız kötülüğün farkına vararak bu duruma son vermek isteyeceksiniz demektir.

Rüyada Suya Düşmüş Gazete Görmek

Rüyada suya düşmüş gazete görmek, başkalarının kötü niyetli dedikodularından dolayı istediğiniz bir şeye kavuşamayacağınız anlamına gelmektedir. İlk başlarda istediğiniz şeyin olmayışına anlam veremezken, kulağınıza gelen birtakım laflar sayesinde sizi sevmeyen kişiler tarafından istediğiniz şeyi olmamasına sebebiyet verdiğini öğrenebilirsiniz. Bu duruma fazlasıyla üzülecek ve isyan edeceksiniz.