Rüyada Gaipten Sesler Duymak

Rüyada gaipten sesler duymak, rüya sahibinin yanlış ya da asılsız sözlerle karşılaşacağına ve böyle sözlerle umutlanacağını işaret eder.Bu rüyanın yorumu, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi anımsattığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir. Rüyada garip sesler duymak da gaipten gelen sesler duymaya benzer şekilde yorumlanır. Aslı ve dayanağı olmayan sözler duymaya ve bunlara kafa yormaya delalettir.

Rüyada Gaipten Sesler Ne Anlama Gelir?

Rüyada bir ses duymak, hayra yorulur. Rüya sahibinin işleri düzene sokup hayatının düzeleceğine, meslek hayatındaki başarılarının artacağına ve her şeyin kendi istediği gibi yürümeye başlayacağına yorulur.

Bir kişi rüyasında tanıdık ses duyarsa ya da tanıdığı bir kimsenin sesini duyarsa, beklediği birinden maddi ve manevi olarak destek alacağına yorulur. Sevdiği kimseden teselli bulacağı anlamına gelir.

Rüyada alçak sesle konuşmak, güzel ahlakı, hal ve davranışları ile takdir edilmeye layık olan bir kişinin varlığına yorulur. Çok zengin, asil, kültürlü ve iyi kalpli olmasına rağmen yine de mütevazi olan, az konuşan, haddini bilen bir kişi ile açıklanır.

Rüyada yüksek sesle konuştuğunu gören kişi, aklının karışacağı, stresinin, korkularının ve telaşının artacağı bir dönem yaşayacak demektir. Yine insanlara karşı ılımlı ve hoşgörülü tavrını değiştirecek ve halden anlamayan kötü bir kişi haline gelecektir. Rüya sahibinin bu durumu etrafındakiler tarafından çok yadırganacak ve çok konuşulacaktır diye yorumlanmaktadır.


Özet
Rüyada Gaipten Sesler Duymak
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Gaipten Sesler Duymak
Rüya Tabiri
Rüyada gaipten sesler duymak, rüya sahibinin yanlış ya da asılsız sözlerle karşılaşacağına ve böyle sözlerle umutlanacağını işaret eder. Bu rüyanın yorumu, gaipten gelen sesin ne demek istediğine, neyi anımsattığına ya da neyi ima ettiğine bağlı olarak değişir.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.