Rüyada Fıstık Görmek

Rüyada fıstık görmek, yarışmaya katılacağınıza işaret etmektedir.Katıldığınız bu yarışta ne kadar zorluk çekseniz de en iyi sonuçla bitirecek ve mükafatlandırılacaksınız.

Rüyada Fıstık Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada fıstık görmek, aynı zamanda arkadaşlarınızla bir etkinliğe katılacağınıza yorumlanır. Bu etkinlikle daha önce aranızda tatsız bir husumet geçen arkadaşınızla karşılaşacak ve arkadaşınızın iyi niyetli davranışı sonucunda affederek barışacaksınız.

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyada fıstıklı baklava görmek, hastalık habercisi olup doktora gitmeniz konusunda uyarıcı nitelik taşımaktadır. Rüyada fıstıklı baklava yediğinizi görürseniz uzun süre sağlık yönünden çok iyi olacağınız ve hastane yüzü görmeyeceğiniz anlamına gelmektedir. Vücudunuzu dinlemeli ve yormamalısınız. Yıllarca sağlık problemi yaşamadan yaşamınızı sürdürebilirsiniz.


Rüyada Fıstık Toplamak

Rüyada fıstık toplamak arkadaşlarınızla toplandığınız bir ortamda sizin hakkınızda eleştiri yapacakları anlamına gelmektedir. Sizin hoşlanmadığınız konulara değinilecek ve sizi rencide edeceklerdir. Bu durum canınızı o an için çok sıksa da çabuk unutacak ve arkadaşlarınızı affedeceksiniz. Toplantı esnasında moralinizin bozulmasına ve sizi pasif hale getirmesine izin vermeyiniz. Zira sessizliğinizden arkadaşlarınız yüz bulacak ve daha çok yükleneceklerdir.

Rüyada Fıstık Satın Almak

Rüyada fıstık satın almak sizinle kan bağı olmayan birinin ailenize katılacağına rivayet eder. Ailenize katılacak bu kişi iyi niyetli tavırları ve temiz kalbiyle ailenizin sevgisin çok çabuk kazanacak, kabul görecektir.

Rüyada Fıstık Kabuğu Görmek

Rüyada fıstık kabuğu görmek, iş ortamınızda gerçekleştiremediğiniz bir iş için tanımadığınız genç bir adamın yardımcı olacağına işaret etmektedir. Alacağınız bu yardım ile başarı elde edecek ve takdir göreceksiniz. İş ortamında başarılı olacak ve terfi almanız konuşulacaktır.

Rüyada Fıstık Ayıklamak

Rüyada fıstık ayıklamak iş ile alakalı bir sebepten dolayı şehir değiştireceğinize yorumlanmaktadır. Başarınız takdir edilmekte ve bu sebeple sorumluluk alanınız genişletilmektedir. Bu da iş hayatınızda bundan sonra çok fazla seyahat yapacağınız anlamına gelmektedir.


Rüyada Yere Fıstık Dökmek

Rüyada yere fıstık dökmek eğitim amaçlı bir yolculuğu çıkacağınız anlamına gelmektedir. Bu yolculuk tahmininizden de uzun sürecek fakat sizin için çok verimli olacaktır. Döndüğünüzde karşılaşacağınız iş imkanlarına çok şaşıracak ve sevineceksiniz.

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada fıstık yemek aile için sorunlarınızın olduğuna işaret eder. Aile içinde maddi sıkıntıların baş gösterdiği ve giderlerinizin çok olduğu şu sıralar yakın çevrenizden yaşlı birisinin yardımı ile sorunlar çözülecek ve çok minnettar kalacaksınız.

Rüyada Fıstıklı Tatlı Yemek

Rüyada fıstıklı tatlı yemek daha önce kaybettiğiniz bir eşyayı hiç ummadığınız bir yerde bulacağınıza yorumlanır.

Rüyada Fıstık Yeşili Görmek

Rüyada fıstık yeşili görmek, yeni bir iş kuracağınıza ve başarılı bir tanıtım gerçekleştireceğinize işaret eder. Maddi yönden yapılacak her türlü reklamı es geçmeyin zira ilerisi için yaptığınız bu iş size kat be kat geri dönecektir.Referanslar

Female First – Dream Interpretation: Pistachios

E-Dream Interpretation – Pistachio | Dream Interpretation | Dream Meaning