Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek, oldukça çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bunun sebebi fasulye çeşitlerinin çokluğudur. Taze fasulye görmekle kuru fasulye görmek aynı şekilde yorumlanmayacaktır.

Türk kültüründe fasulye oldukça önemlidir. Bu sebeple rüyada görüldüğünde de oldukça önemsenmekte ve detaylı bir şekilde yorumlanmaktadır. Diyanetin yorumu harici başka rüya tabircilerinin de yorumladığı rüyada fasulye görmek, hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanmıştır.Bu noktada rüyanın ne şekilde görüldüğü son derece önem taşımaktadır. Rüyada fasulye görmenin 3 temel yorumu vardır. Bu 3 temel yorum farklı rüya tabircileri tarafından yorumlanarak elde edilmiştir. Bu yorumlar şunlardır;

Rüyada Fasulye Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada fasulye görüldüğünde akla gelen ilk yorum şanstır. Fasulye taneleri şansı ve bereketi simgelemektedir. Diyanet’e ait olan bu yorumda kişinin şansının açılacağına ve bereketli bir döneme gireceğine dair mesajlar verilmektedir.

Fasulye görmenin bir diğer tabiri ise hastalıktır. Hastalık, ünlü rüya tabircisi Nablusi tarafından belirtilmiş olan bir rüya tabiridir. Rüyada görülen fasulye tanesi taze değil, buruşuk ve kurumuş ise kişinin ya da çevresinden birinin hastalanacağına işaret edilmektedir.Yapılan rüya tabirlerinden sonuncusu ise bolluk ve bereket anlamına gelen yeşil fasulyenin maddi duruma olan etkisi ile ilgilidir. Rüyada görülen fasulye yeşil ise kişinin maddi durumunun düzeleceği ve parasal anlamda yükseleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada fasulye görmek denince akla bir sürü rüya şekli gelmektedir. Fasulyenin ne şekilde ve hangi cins olarak görüldüğü tabiri büyük oranda değiştirmektedir. En sık görülen fasulye rüyaları aşağıdaki gibidir;

Rüyada kuru fasulye görmek, ise ve yemek olarak yeniyorsa genellikle hayra yorulmaktadır. Fasulyenin bu şekilde görülmesi kişinin mutlu ve sevinçli bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada olmamış fasulye görmek, görülen fasulye küçükse ve henüz büyümemişse bu insan ömrünün uzun olacağını işaret etmektedir. Fasulye henüz içi dolmamış kadar küçükse rüya sahibinin uzun bir ömre sahip olacağı işaret edilmektedir.

Fasulye görmek temel anlamda olumlu olarak görülmektedir. Olumsuz olarak yorumlandığı tek durum bozuk ve buruşmuş bir fasulye tanesi görmektir. Bozuk fasulyenin dışında görülen birçok rüya olumlu olarak yorumlanmıştır fakat her birinin tabiri farklıdır. Temelde fasulye görmek bolluğa, berekete ve uzun ömre işaret etmektedir.

Özet
Rüyada Fasulye Görmek
Rüya Tabiri Adı
Rüyada Fasulye Görmek
Rüya Tabiri
Rüyada fasulye görmek, oldukça çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Bunun sebebi fasulye çeşitlerinin çokluğudur. Taze fasulye görmekle kuru fasulye görmek aynı şekilde yorumlanmayacaktır. Türk kültüründe fasulye oldukça önemlidir. Bu sebeple rüyada görüldüğünde de oldukça önemsenmekte ve detaylı bir şekilde yorumlanmaktadır. Diyanetin yorumu harici başka rüya tabircilerinin de yorumladığı rüyada fasulye görmek, hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanmıştır.
Yazar
Yayıncı
suyaanlat.com
Yayıncı Logo

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.