Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, utangaç ve çekingen bir kişiliğin sembolüdür.Çevrenizdeki çatışmalardan kaçınmayı sevdiğinize ve kişisel çevrenizde herhangi bir rahatsızlık yaratmamak için elinizden gelen çabayı gösterdiğinize yorumlanmaktadır. Zaman zaman kendinizi çevrenizdeki kişilerden daha aşağı hissedebilir ve bu nedenle eksik olduğunuz yönler sizi rahatsız edebilir.

Kendi kendine yetebilme kabiliyetinden yoksun olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu rüya kendinize karşı güven ve inancınızın zayıflamış olduğuna fakat bu eksikliğinizi tamamlamak istediğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Anlama Gelir

Rüyada kapan kurarak fare yakalamak, sizden faydalanan ve hak ettiğiniz saygıyı göstermeyen kişilerle çevrenizin sarılmış olduğuna işaret etmektedir. Bu kişilerin bir süre sonra farkına varacak ve artık sizden faydalanmamaları için uğraşacaksınız.

Bu durumun üstesinden gelebilmek sizin için biraz zaman alabilir çünkü bu kişilerin sizin karakterinizde bıraktığı ağır darbelerin telafisi zor olacaktır. Uzunca bir süre bu kişilerin altında ezilmiş olmanız isteseniz dahi birden üzerinizde atacağınız bir yük olmaktan çıkmış gözükmektedir. Durum üzerinde kendinizi onarak adına büyük çaba sarf etmeniz gerekecektir.


Rüyada Elle Fare Yakalamak

Rüyada elle fare yakalamak, etrafınızdaki insanların sizin enerjinizi sömürmekte olduklarını fark edeceğiniz anlamına gelmektedir. Aynı zamanda nerde sorun var siz ordasınız demek yerinde bir tabir olur çünkü sizinle alakalı olsun olmasın her şeye burnunuzu sokmanız ve gerekmediği halde enerjinizi boş işlere harcamanız sizi fazlasıyla yormaktadır.

Çevrenizdeki küçük insanların yakın zamanda ayırdına varacak ve teker teker elemeye başlayacaksınız. Daha büyük resme odaklanmanız gerekmekte ve hayatınızdaki küçük insanlar ve sorunlarıyla daha az ilgilenmeniz gerekmektedir. Gereksiz endişelerinizi bir kenara bırakın.

Rüyada Küçük Fare Yakalamak

Rüyada küçük fare yakalamak, hayatınız için küçük bir adım olduğunu düşünerek erteleyip durduğunuz bir işe işaret etmektedir. Eğer bu işi zamanında yapsaydınız elde edeceğiniz faydanın sizi ne kadar etkileyeceğini kestirebilseydiniz eğer kesinlikle bu zamana kadar beklemek istemeyecektiniz. Artık ertelememeniz gerekmekte ve ayağınıza gelen fırsatı değerlendirmek için daha fazla zaman kaybetmeden atağa geçmeniz gerekmektedir.

Rüyada Büyük Fare Yakalamak

Rüyada büyük fare yakalamak, gerçek hayatta eylemleri ile söyledikleri birbirini tutmayan, size sürekli yalanlar söyleyen ve bununla birlikte size çok yakın olan birine işaret etmektedir. Bu kişi yıllardır sizin çok yakınınızda olabilir ve iç yüzünü bugüne kadar anlamamış olabilirsiniz.

Bu süre zarfında bu kişi sizi hem maddi hem de manevi yönden yormuş olabilir. Fark ettiğiniz andan itibaren artık her şey o kişi için ve sizin için aynı olmayacaktır. O kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmak zor olsa da başararak ve sonunda büyük bir oh çekeceksiniz anlamına gelmektedir.