Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, olumsuz duygu ve durumları tersine çevireceğinize yorumlanmaktadır.Hayatınızda sakınmanız gereken kişiler olabilir ve siz bu kişilerin farkına vardıkça hayatınızdan uzaklaştırmak için gerekli aksiyonları almaya başlamış olabilirsiniz. Sizi etkisi altına almaya çalışan, sizi yönetmeye ve sizden menfaat sağlamak için yakınlık kurmaya çalışan kişilerin çok yakın zamanda farkına varacak ve bu doğrultuda onlardan kurtulmak için çaba sarfecek ve başaracaksınız anlamına gelir.

Unutmayın ki, bu kişilerin zarar verme amacı güttüğü hedeflerindeki kişi sizsiniz. Bu durumu ne kadar erken fark ederseniz eğer o kadar az zarar görür ve kendinizi toparlayabilirsiniz. Bu nedenle çevrenizdeki kişilere karşı dikkatli olmanız sizin yararınıza olacaktır. Bununla birlikte sevdiğiniz birinin ihanetine de hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Aldatılabilir ve bu nedenle duygusal yönden zarar görebilirsiniz.

Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kirli fare öldürmek, hastalık habercisidir. Bu hastalık siz veya yakın çevrenizdeki biri ile ilgili olabilir. Kısa bir süre umutsuzluğa kapılabilir ve bununla birlikte hasta psikolojisine girerek mücadele etmek istemeyebilirsiniz. Fakat, hayat enerjinizi canlandıracak biriyle tanışmanızla birlikte hastalığın üstesinden gelmeniz mümkün olacaktır. Hayata daha fazla tutunmak isteyebilir ve ya da hasta olan kişinin hayata tutunmasına olanak sağlayabilirsiniz. Oluşacak bu olumlu hava ile birlikte hastalıkların üstesinden gelmeniz kaçınılmaz olacaktır.


Rüyada Öldürmek İçin Fare Kovalamak

Rüyada öldürmek için fare kovalamak, sevdiğiniz biri tarafından aldatılacağınıza yorumlanmaktadır. Aslında bu durumu çok önceden farketmiş olabilir ve bu nedenle karşınızdaki kişinin her hareketini, eylemini izlemeye başlamış olabilirsiniz. Hareketlerine ve yaptıklarına karşı biraz fazla dikkatli oluşunuz bu durumu ortaya çıkararak sizi duygusal yönden fazlasıyla yaralayacaktır.

Fakat sonunda gerçekleri görmenizle birlikte bu kişiye karşı olan hislerinizde azalmalarla birlikte terketmeniz söz konusu olabilir. bu süreçte hissedeceğiniz haksızlık, aldatılma, kıskançlık ve çaresizlik hissi sizde karakterinize uymayan eylemlere sürükleyebilir. Davranışlarınızın şiddetini yönetebilmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada Beyaz Fare Öldürmek

Rüyada beyaz fare öldürmek, gerçekleşmesini istediğiniz birşey için sürekli çabaladığınıza, denemekten yorulduğunuza yorumlanmaktadır. Uzun bir süre gerçekleşmesi için çabalayacak fakat sonunda pes ederek hayalinizden vazgeçeceksiniz anlamına gelir. Bu hayal uğrunda feda ettiğiniz şeyler ve insanlar olabilir. Vazgeçmenizin akabinde geride bıraktıklarınıza dönmek isteseniz bile herşeyi bıraktığınız gibi bulamayabilirsiniz.

Gözardı ettiğiniz kişiler bir süre sizinle görüşmek istemeyeceklerdir. Bu nedenle karşılaşacağınız olumsuz tavırlara karşı da hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Eğitiminizi yarıda bırakmak zorunda kalmış olabilir ya da çalışmanıza ara vermiş olabilirsiniz. fakat geri dönmek istediğinizde olumsuz cevapla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı yeniden inşa etmeniz gerektiğini düşünerek, yeni planlar yapmanız sizin yararınıza olabilir.